320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    uus hõum peaks vist see alumine olema? j

    Just selline see kodusärk välja nägi..

    Kommentaar


      Huvitav, mis see on, et iga kord kui kuskil interneti avarustes ilmub uudis a la Nani Reali või Ronaldo Unitedisse, siis heidetakse kohe see kõrvale kui mõttetu kuulujutt. Aga kui kuskil ilmub väriseva käega tehtud mobiilipilt vormi kohta, siis kohe on nutu- ja/või kiidulaul lahti.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        van der Sar
        O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
        Nani - Carrick - Anderson - Giggs
        Rooney - Hernandez

        pink: Kuszczak, Fabio, Evans, Gibson, Park, Valencia, Owen.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Normaalne koosseis.
          Kuidas Rafaeliga lood on?

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Huvitav, mis see on, et iga kord kui kuskil interneti avarustes ilmub uudis a la Nani Reali või Ronaldo Unitedisse, siis heidetakse kohe see kõrvale kui mõttetu kuulujutt. Aga kui kuskil ilmub väriseva käega tehtud mobiilipilt vormi kohta, siis kohe on nutu- ja/või kiidulaul lahti.

            elu näitab, et kolm aastat vana nokiaga tehtud udusel pildil on kordades rohkem tõepõhja kui thesuni, goalcomi või huiteabmis muul saidil, nuta või naera.

            kooseisust - berbat pole pingilgi; 'the fuck, Alexander Chapman?!
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              van der Sar
              O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
              Nani - Carrick - Anderson - Giggs
              Rooney - Hernandez

              pink: Kuszczak, Fabio, Evans, Gibson, Park, Valencia, Owen.

              Ma ei saa aru, et miks ei taheta Fabiot enam äärekaitsesse panna. Ma saan aru, et kui juhitakse, et siis vahetatakse teisel poolajal Nani või keegi teine ära aga da Silva on on minu silmis mitu korda parem kui See pikk ja puine iirlane seal äärekaitses, seda on näitanud ka viimased mängud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                da Silva on on minu silmis mitu korda parem kui See pikk ja puine iirlane seal äärekaitses, seda on näitanud ka viimased mängud.
                Mis ajast Evra iirlane on, seda enam pikk ja puine? Sest kui üldse Fabio kellegi asemel mängida võiks, siis oleks see Evra, kes pole sel hooajal sisuliselt jalga gaasilt saanud võttagi. Mida on 'näitanud' ka viimased mängud.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Diving wankers.
                  Väravateta viik oli õiglane tulemus.

                  Kommentaar


                    oeh jumal, milline võimalus vahet Arsenaliga kasvatada. a nagu see hooaeg tavaks on saanud, siis mäng oli võõrsil ja oleme tulemusega rahul! Esimene poolaeg Newcastle pani ikka normilt, kohati tundus, et kumb see tabeli tipus asub. Giggsilt kehv tegutsemine täna, vanamees ka muidugi. rabe rabe üldiselt
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                      Diving wankers.
                      Aa, sulle jäi ka see Jonase nimeline veerev põhukott silma jah?

                      Aga üldiselt, eh... Pask mäng arusaamatu vilega. Fair enough.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Üks väheseid kordi, kui Evra rünnakule lülitus, tekkis meile hea võimalus. Oleks võinud rohkem Evra sissejookse kasti olla. Muidugi vile oli kollaste kaartide koha pealt kohutav, Hernandezele mitte millegi eest kollane ning Lovenkrands ei saanud Carricku kinnihoidmise eest mitte midagi?

                        Kommentaar


                          Hernandezi kollane ja pendla andmata jätmine Lovenkrandsile tehtud vea eest olid huvitavad otsused, kuna kohtunik nägi (kui tal midagi silmas polnud) selgelt seda, mis toimus.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Aa, sulle jäi ka see Jonase nimeline veerev põhukott silma jah?
                            Seda küll
                            Tema väljaspool karistusala aset leidnud korduvat põlvenõrkust ei saa päris otseselt võrrelda kastis tehtud kirbuhüpetega väikese vastiku hindu poisi ja mehhiklase esituses.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              pendla andmata jätmine Lovenkrandsile tehtud vea eest olid huvitavad otsused, kuna kohtunik nägi (kui tal midagi silmas polnud) selgelt seda, mis toimus.
                              Tegelikult vaatas ta sel hetkel Amööbi hoopis. Telepildist oli päris hästi näha. Ja Õuvenile kena reception njuuka fännide poolt. There´s only one greedy bastard! Tänud, et ei taha veel asja nii vara ära vormistada!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mis ajast Evra iirlane on, seda enam pikk ja puine? Sest kui üldse Fabio kellegi asemel mängida võiks, siis oleks see Evra, kes pole sel hooajal sisuliselt jalga gaasilt saanud võttagi. Mida on 'näitanud' ka viimased mängud.
                                Ma just mõtlesin, et fittikene ei ole ammu foorumis midagi kirjutanud, sellepärast mõtlesingi, et võiks oma arvamust John Francis O'Shea kohta avaldada, et ei tuleks mingi kaitsekõne kohe vastu. Ütleme ausalt, ta ei anna meeskonnale mitte midagi kvaliteetset juurde, isegi City mängus oli näha, kui teisel poolajal hakati paremale poole minema, siis sinu lemmikule ei tahetud palli anda ja kui anti, siis ainuke asi mida mina kui ka teised kiirelt lootsin,et ta annaks palli kohe ära, sest see mees ei oska isegi seina mängida. Aga mis teha, igaühel on oma lemmik, kuigi ma tahaks pigem noort, arenemisvõimelist ja mängupraktikat vajavat mängijat näha mitte jalgpallurit, kes palli jalga saades ei tea mida sellega peale hakata.

                                Peace

                                Loodame, et Chicarito saab palliga ümberkäimise kiirelt selgeks, sest sellist meest, kellel on nii hea finishing ja kiirus, ei ole eriti palju, tuleks ainult natuke tehnikat juurde. Mis puutub mängu, siis ma millegi pärast kartsin sellist mängu, sama nagu huntidega, kodus kindel võit aga võõrsil ei tule midagi välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X