320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Ja muidugi sõlmis see noormees lepingu vastumeelselt, sest kurjad inglise onud käisid ja ähvardasid ning tema enda soove ei arvestatud üldse?!
    Aga Vincenti bolditud osa tekstist ütleb kõik.
    ega jah kui küsida mõne Arsenali noore käest mida on pedofiil Wenger neile lubanud ja mis on tegelikus või mida on SAF lubanud Rossile ja Machedale jne. , siis see ütlus : "being lured by false illusions" on juba fakt!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      mis siis viga, kas putsad pigistavad !?

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Machedale
        Vaata.. Mänkus ei ole üldiselt niimoodi, et kui oled ilgelt lahe itaaliapoiss nimega Federico, siis on koht koosseisus tagatud. Ja vaevalt, et selles suunas ka Machedale mingeid illusioone on loodud. Jah, ma tean, et Kiko on meil kolmes mängus kastanid tulest toonud. Ja samas tean ma ka väga hästi, et ülejäänud 13 mängu on ta valdavalt lihtsalt mööda platsi ringi lonkinud ja pole kuidagi suutnud mängu sisse elada. Sampdoriaga läks kõik kuuldu põhjal sama rada pidi, kuigi sa ilmselt oskad mind siin vajadusel parandada. Aga et tal Unitedis tulevikku oleks, peab ta siiski mingit kvaliteeti meeskonda tooma, mitte lihtsalt olema itaallane.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
          Ja milline reaktsioon oleks olnud siis härra Vintsentile vastuvõetav??? Kõik peaksid olema Itaalias sillas ja aplodeerima, et klubist lahkus talendikas mängumees selle pärast lihtsalt, et itaalias ei saa selles vanuses mingeid krdi lepinguid sõlmida?
          ära kilju. pidasin itaallasliku all silmas seda täiesti üle võlli kujundit, "lääne kapitalistide pori meid ei määri" jms seos tekkis hoobilt seda lugedes. pahameel on mõistetav, selline retoorika samas naeruväärne igasuguses kontekstis. ja teisalt tõesti, vaba maa, vaba valik.

          Martinile - ahvatlev, kuid paraku ilmselt ei juhtu. kui tahad selles kedagi süüdistada, siis jyriööd.

          PS vänkide ja muude noorinimeste eest muidugi ei räägi. olge meheks, pange punt kokku.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas EII Vaata postitust
            Kas rassida kuskil ilma rahata metsas või hea rahaeest linnas?
            Tegid geograafiatunnist poppi?

            Eks FIGC peab selliste juhtumite puhul küll vaid iseennast süüdistama. Kuna UEFA't ei paista see teema eriti kottivat, siis tuleb saapamaa meestel ikka ise härjal sarvist haarata ja seadust muuta. Seni kuni seda ei juhtu saab aasta jooksul ikka mitmeid kordi kuulda nuttu ja hala noormängijaid varastavatest tiimidest.

            Eks lõppkokkuvõttes ole kõik mängija enda suhtumises ja tahtmises kinni.
            Seda, kas suur tahtmine kiirelt palka hakata saama ka ära tasub, näitab juba aeg. Federico "sain ka korraks tähelepanu" Macheda oma karjääri hetkeseisuga vist väga rahul olla ei tohiks.

            Paar aastat tagasi Firenzest tuuri pandud Fornasieril läheb vist päris tublisti? Vaatasin, et FA Youth Cupil täitsa põhikoosseisu mees olnud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust

              PS vänkide ja muude noorinimeste eest muidugi ei räägi.

              mh, ärge mõnitage mind - ma olen ka inimene
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                mh, ärge mõnitage mind - ma olen ka inimene
                ma rääkisin su kaksikvennast, ära võta südamesse.

                siit muide turniiri jaoks veel üks idee - varikontode võistkond.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  ma siiamaani ei tea, kes mu kaksikvend on, ma ei oska kahtlustada ka

                  okei oskan, aga need nkn valed

                  varikontode võistkonnas mängiks wank ja jürvi kõik kontod või
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    The official website of Manchester United Football Club, with team news, live match updates, player profiles, merchandise, ticket information and more.

                    USA tuuri video. Video viimases kolmandikus, kui tüübid seisavad ülekäigu raja juures, siis mida Fletcher ütleb? Kes intervjueerib Kikot? Ma ilmselt saan valesti aru, sest ...
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      http://www.manutd.com/en/Tour-2011/T...cago-2010.aspx
                      USA tuuri video. Video viimases kolmandikus, kui tüübid seisavad ülekäigu raja juures, siis mida Fletcher ütleb? Kes intervjueerib Kikot? Ma ilmselt saan valesti aru, sest ...
                      annab intekat Itaalia tv-le, aga ma väga ei pabistaks, sest:

                      Reds on tour: Chicago 2010
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ei ma kuulsin midagi hoopis muud. Aga las see jääb
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          peresisene bisnes jätkub - Nick Ajose samuti Peterborough'sse müüdud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Nasrilt toredad väljaütlemised :
                            "I don't want to sign for a club where I wouldn't be playing the football that I like, where I wouldn't feel happy, just for the sake of money.

                            "We already earn huge wages. The priority is to make a big career and to win titles.

                            "This is more important than everything else. I know the value and the meaning of money."
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              Nasrilt toredad väljaütlemised :
                              "I don't want to sign for a club where I wouldn't be playing the football that I like, where I wouldn't feel happy, just for the sake of money.

                              "We already earn huge wages. The priority is to make a big career and to win titles.

                              "This is more important than everything else. I know the value and the meaning of money."
                              kahtlemata hea meelde tuletada, kui ta nüüd umbes nädala või kahe pärast mancitysse läheb.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Valencia injured at Copa America
                                The Reds winger suffered a sprained left ankle (the same one he seriously injured last season) and was forced off at half-time in a match that ended goalless although featured plenty of goalmouth action.
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X