320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Di marialt saksamaa argentiina mängus 3 assisti ja ilus värav.... Ilus ilus,
    Rooney ka penaltiga skoorinud.

    Di Maria värav: https://vine.co/v/OuAjuWpdhV1
    Ilusama kvaliteedi jaoks pöörduge mujale.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
      Ei usu,et väga kadedus rolli mängib. Pigem ongi humoorikas see,et omal ajal "rikkusid" Chelsea,City (ja mõningad muud satsid) oma suurte ostudega jalgpalli. Praegu kui Manu laristab ja palkade poolest hullu paneb, ei ole viga midagi. On ju klubi ise teeninud oma raha. (põhiline väide Manu fännide suust) Samuti on enamusele naljakam kui Manu ebaõnnestub ka sel aastal.
      Isiklikult ei ole endal midagi selle vastu,et Manu ostab, muud moodi ei saagi koheselt tagasi top4 hulka kui ei kuluta.
      Chelsea ja City olid rikkusidki oma suurte ostudega jalgpalli. Suurelt tänu neile ongi jalgpallis hetkel sellised üleminekutasud ja ulmelised palgad. Klubil on tõesti suurim fännibaas ja iga kord kui nad ostavad hooajapileti, tavapileti või ostavad Unitedi kruusi, siis nad loodavad, et selle eest tuuakse klubisse keegi hea mängija, kes paneb nad ohhetama. Kahjuks viimastel aastatel on see raha läinud järelkärude viisi OT-lt otse Floridasse. Vot see ei ole jalgpallile hea. See, kuidas võõraste klubide fännid käivad siin kiremas, et kuidas ManU on liitunud väikeklubidega, kes on endale saanud Sugar Daddy, on siiski asjast kaugel. Aga kindlasti eelistasid teised klubid seda aega kui ManU ostis Parke, van der Sare mõne miljoniga ja ikka surus teile vastu kotte.
      Sinu viimane lause on muidugi kuld - Sul pole midagi selle vastu, aga siin kaagutamisest kuidagi hoiduda ei suuda. Ja btw United tõestas rahuliku südamega ca 60 aastat kuidas on võimalik väheste kulutustega ja omapoistega jõuda meistrite liigasse ja seda isegi kolmel korral võita.
      Pay attention to the manager!

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Di marialt saksamaa argentiina mängus 3 assisti ja ilus värav.... Ilus ilus,
        Rooney ka penaltiga skoorinud.

        Di Maria värav: https://vine.co/v/OuAjuWpdhV1
        Ilusama kvaliteedi jaoks pöörduge mujale.
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar




          David Conn: This summer the owners have boasted about how much they have increased ticket prices since their takeover - at the same time as Ed Woodward struggles to attract top names
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ajab muigama, kuidas fännide meelsus nõnda kiiresti muutub. Alles eelmisel aastal väideti mitmete siinsete poolehoidjate poolt, et viga on peatreeneris ning tiimis on kvaliteeti piisavalt. On lihtsalt tarvis korralikku treenerit, kes nad mängima paneb. "Võitis ju see sama meeskond meistritiitli, mismõttes nüüd enam äkitselt ei osata mängida".

              Läheb aasta mööda ning need samad fännid, kes varem väitsid, et süüdi oli peatreener, kiidavad nüüd Van Gaali "löön rahapatakaga pähe kuniks CLi mängimine ununeb" ostupoliitikat. "Need kutid seal platsil ei mõista ju mängida - buy ALL the players!"

              Tsirkust on punased kuradid küll pakkunud, selle eest võib tänulik olla.

              Kommentaar


                Võrreldes eelmise hooajaga on ka tiim natuke muutunud või sa ei arva nii ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                  Chelsea ja City olid rikkusidki oma suurte ostudega jalgpalli. Suurelt tänu neile ongi jalgpallis hetkel sellised üleminekutasud ja ulmelised palgad. Klubil on tõesti suurim fännibaas ja iga kord kui nad ostavad hooajapileti, tavapileti või ostavad Unitedi kruusi, siis nad loodavad, et selle eest tuuakse klubisse keegi hea mängija, kes paneb nad ohhetama. Kahjuks viimastel aastatel on see raha läinud järelkärude viisi OT-lt otse Floridasse. Vot see ei ole jalgpallile hea. See, kuidas võõraste klubide fännid käivad siin kiremas, et kuidas ManU on liitunud väikeklubidega, kes on endale saanud Sugar Daddy, on siiski asjast kaugel. Aga kindlasti eelistasid teised klubid seda aega kui ManU ostis Parke, van der Sare mõne miljoniga ja ikka surus teile vastu kotte.
                  Sinu viimane lause on muidugi kuld - Sul pole midagi selle vastu, aga siin kaagutamisest kuidagi hoiduda ei suuda.
                  Ja btw United tõestas rahuliku südamega ca 60 aastat kuidas on võimalik väheste kulutustega ja omapoistega jõuda meistrite liigasse ja seda isegi kolmel korral võita.
                  Seda kindlasti. Praegu surutakse aga Manule. Kui sulle antud vastus ei sobi siis on see kohe kaagutamine? Küll kunagi Manu võitma hakkab ja läheb ka sinu elu ilusamaks. Kui tõesti pead Cityt ja Chelseat jalgpalli rikkujaks siis mine uuri Manu ajalugu,alustas rikkumisega hoopis Manu. Loomulik,et nüüdseks on numbrid nii suureks läinud.
                  Samas ilmselt ei tee seda sulle kuidagi selgeks. Pole mõtet vaielda, sel teemal. Edu edaspidi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                    Chelsea ja City olid rikkusidki oma suurte ostudega jalgpalli. Suurelt tänu neile ongi jalgpallis hetkel sellised üleminekutasud ja ulmelised palgad. Klubil on tõesti suurim fännibaas ja iga kord kui nad ostavad hooajapileti, tavapileti või ostavad Unitedi kruusi, siis nad loodavad, et selle eest tuuakse klubisse keegi hea mängija, kes paneb nad ohhetama. Kahjuks viimastel aastatel on see raha läinud järelkärude viisi OT-lt otse Floridasse. Vot see ei ole jalgpallile hea. See, kuidas võõraste klubide fännid käivad siin kiremas, et kuidas ManU on liitunud väikeklubidega, kes on endale saanud Sugar Daddy, on siiski asjast kaugel. Aga kindlasti eelistasid teised klubid seda aega kui ManU ostis Parke, van der Sare mõne miljoniga ja ikka surus teile vastu kotte.
                    Sinu viimane lause on muidugi kuld - Sul pole midagi selle vastu, aga siin kaagutamisest kuidagi hoiduda ei suuda. Ja btw United tõestas rahuliku südamega ca 60 aastat kuidas on võimalik väheste kulutustega ja omapoistega jõuda meistrite liigasse ja seda isegi kolmel korral võita.
                    Ära aja lolli juttu. Nende ostud täna pole midagi ulmelist ja ühekordne anomaalia vabaturul ei määra edaspidist hinda. Turg ikkagi reguleerib ennast ise ehk kui sul on teleõigustest ulmelised rahad, siis sa kasutad neid ja teine, kes teab, et sul need rahad olemas, kasutab sind ära.

                    Aga rääkides ulmelistest summadest, siis tuletan meelde Veroni. Tuletan meelde Ferdinandi ja miks mitte Wayne Rooneyt. Enne naftarahasid tegi üks klubi selle aja kohta kulmukergitavaid oste. Kaua Ferdinand kaitsjate eest välja käidud summaga maailmarekord oli?

                    Pm võib öelda, et väike aju tingib kehva mälu.

                    Kommentaar


                      Nimetage treener kes oskaks saasta mängima panna nagu seda suutis Fergi
                      Ilmselgelt oli ta ainus treener tol hotkel, kes suutis sitast saia teha ja mõnest mängijast maailmastaari teha(teist silmade läbi ja mõnigi kujutab siiamaani ette, et on staar).

                      Kommentaar


                        See on muidugi parim üldse, et 20 aastat liiga suurimate üleminekutasude ja kõrgeima palgafondi eest koostatud meeskonda sitaks nimetatakse, mida ainult isand Fergie suutis mängima panna.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Teeme Benitez'i -

                          fakt - United kulutas aastaid kordades ja kordades vähem kui tema rivaalid.
                          fakt - United kulutas sel suvel vähem kui City, Chelsea oma vingemateil aastatel
                          fakt - United on võitnud samal ajal rohkem tiitleid kui keegi teine


                          Ausalt öeldes on minu elu alati ilus. United võiks mängida ka divaris ja mu elu oleks ilus. Seepärast ma vaatan noorte, reservide, veteranide - kõike, mida klubi pakub. Mina fännan klubi - mitte nagu enamus City ja Chelsea fänne - esindusvõistkonda. Kui 90ndadetl mulle klubi sümpatiseeris, siis viisin esimese asjana end kurssi klubi ajalooga. Ma ei hakanud fänniks särgi ega logo pärast. Vaid ma kiindusin meeskonna ajaloosse. Seeläbi mulle ei meeldinud muudatused, mida Moyes tegi klubis ja meeldib mida teeb van Gaal - lasi istuda Carringtoni puud, mis teevad väljaku vähem tuulisemaks, lasi panna üles Carringtoni kaamerad, et mehed saaksid ennast hiljem kaamerast vaadata ja aru saada, kus nad eksisid. Ma olen kursis sellega, mida van Gaal Unitedis parendab ja mulle see sobib. Ma tean, et ta teeb sellest klubi, kes ei oleks sõltuvuses oma peatreenerist. Tean, et pärast tema lahkumist saaks siin klubis järgmine Moyes vähemalt võimaluse. Moyes poleks sellega hakkama saanud. Kui nüüd tuleb siia uus McGuiness, siis tal on kordades lihtsam hakkama saada, kuna on loodud juba süsteem, mis on täiesti tippklass.
                          Kui paljud Chelsea fännid teavad midagi sellisest mehest nagu Ted Drake. Vean kihla, et enamus (ilma wiki abita) City ja Chelsea fänne ei oska kaagutada enamat kui aastatest 2004 ja 2008 alates. Mitte selle pärast, et seal pole midagi. Vaid selle pärast, et kui juut lahkuks, siis Teie klubi poleks enam konkurentsivõimeline ja te ei fännaks enam seda klubi. United kulutas aastaid raha mängijate peale, kes oleksid heal juhul väärinud mängimist Aston Villas. Selle pärast on fännid hetkel rõõmsad. Nad näevad, et see raha ei lähe hetkel härjapõlvlaste taskusse. Hea meel, et see läheb sinna kuhu seda on tarvis. Minu pärast oleksid nad võinud osta Di Maria ka 100 miljoni naelaga. Peaasi, et seda enam Ameerikasse ei viidaks. (küll ta sinna edasi ka läheb) Aga ärge tulge siin kaagutama, et United on nüüd on kõrgemoraalitunde või mida iganes kaotanud. Loe natukene ajaloo kohta. Ära tule siin enne targutama. Mina elasin kõik need Veroni ja van Nistelrooy ostud läbi. (elasin ka Poborsky ja Taibi ostud läbi). Ühesõnaga mine loe enne lühike Chelsea ajalugu läbi ja siis tule targutama, et keegi ei tea oma klubi ajalugu.
                          Pay attention to the manager!

                          Kommentaar


                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Mina elasin kõik need Veroni ja van Nistelrooy ostud läbi.
                              düüd, ma tõesti loodan, et sa ei mõelnud nii nagu ma siit välja lugesin. Olgugi, et van Nistelrooy oli tollal klubi rekordost ei saa teda no mitte kuidagi kohe Veroniga samasse patta panna. Van the Man oli igat tema eest makstud senti väärt ja rohkemgi veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Ajad muutuvad.

                                Viimaste aastate jooksul viis selle filosoofia arrogantne läbiviimine klubi sellele tasemele, kus ta on praegu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X