320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Di Marial

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Chelsea ja City puhul muidugi see number ongi ekstra suur, kuna nemad alustasid madalamalt platformilt kui teised
      Vaata äkki üle, kui "madalalt" alustas Chelsea ning kui madalalt City. Mitte et see õigustaks sellist raha põletamist, aga rahakraanide avamisel oli tegu ikka kahe üsna erineval tasemel klubiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Vaata äkki üle, kui "madalalt" alustas Chelsea ning kui madalalt City. Mitte et see õigustaks sellist raha põletamist, aga rahakraanide avamisel oli tegu ikka kahe üsna erineval tasemel klubiga.

        Kui suur see vahe siis oli, või mida sa täpsemalt mõtled üldse? Chelsea oli meeskonnana kõrgemal tasemel, aga finantsiliselt omadega kuses. City oli saast, aga vähemalt mitte pankrotiohus. Ilma suhkruissideta oleks Chelsea tänaseks täitsa arvestatava tõenäosusega hoopis halvemas olukorras kui City.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          falcao koha pealt võiks nokkida, tema (potentsiaalne) ost läheb järgmise aasta bilanssi. chelski kõige kärdam periood oli 2003/2004 ehk et üle 10aasta tagasi, siis võib kinni silmi öelda, et see oli ikka kordades sõgedam andmine.

          võtsin transfermaktist numbrid ja andis kalkulaatorile piitsa. kuna raha ja tänase päevaga koos 99nda aasta CL on jõle popid teemad, siis otsustasin kokku lüüa klubide neto kulud mängijatele alates 99/00 hooajast üleeilseni. (palju osteti -miinus palju müüdi=see number) mingit väidet õhku ei viska, lihtsalt for the fuck of it.
          numbrid miljonites eurodes.

          ManUnited 525,185

          ManShity 743,18

          Chelsea 844,07

          Arsenal 136,8 (müstika)

          Liverpool 421,24

          sorri, et tottenhami ei võtnud. erinevalt van gaalist tahtsin mina, et mul kergem oleks.
          Andsid mulle ispiratsiooni sellest tabelist omakorda välja arvutada ka summa, palju keskmiselt on kulunud ühe karika "ostmiseks". Siingi tulevad lõhed sisse karika osatähtsuse mõttes nii et teen eraldi kaks tabelit. Üks on major trophies (Premm ja CL only). Teises panen sisse ka FA Cupi, Liigakarika ja Euroopa Liiga. Superkarikad ja Community´d jätan sedapuhku üldse välja.

          Tähtsad karikad:

          Man United: 525.2/9= 58.3

          Man City: 743,2/2 = 371.6

          Chelsea: 844.1/4 = 211

          Arsenal: 136.8/2 = 68.4

          Liverpool: 421.2/1= 421.2

          Nüüd ka teiste trofeedega koos:

          Man United: 525.2/13 = 40.4

          Man City: 743.2/4 = 185.8

          Chelsea: 844.1/12 = 70.3

          Arsenal: 136.8/6 = 22.8

          Liverpool: 421.2/7 = 60.2


          Täit tõde ei räägi, aga on näha, et peale 99 aasta CLi eristub kaks klubi, kes on saanud üsna madalate ressurssidega häid tulemusi. Mõlema puhul võib ka väita, et pikalt pukis olnud peatreener on suuresti selle edu taga. Tabel tõestab ka mu eelnevas postituses mainitut, et Chelsea ja City alustasid erinevatelt "astmetelt". Ning siis on üks sats, kes suurte tiitlite peale pole pikalt mänginud, kuid rahakoti raudu on sellegi poolest üsna tihelalt lahti kangutatud. Can money buy success? Go figure.

          Kommentaar


            HMMi tabel sisaldab ka lõppenud suvist üleminekuakent? Siis tee aga uus tabel ja mõõda edasi.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Liverpool: 421.2/6 = 70.2
              2000/01 oli treble, 02/03 league cup, 04/05 CL, 05/06 FA Cup, 11/12 League Cup. Minu arust on see 7 tiitlit kokku.
              Teisi ei viitsi kontrollida.
              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Vaata äkki üle, kui "madalalt" alustas Chelsea ning kui madalalt City. Mitte et see õigustaks sellist raha põletamist, aga rahakraanide avamisel oli tegu ikka kahe üsna erineval tasemel klubiga.
                Ma ei saa üldse aru kus siin see arutelu koht üldse oli või mida ma "üle" pean vaatama? Chelsea ja City olid mõlemad ju aste või kaks madalamal sel hetkel kui see tabel algas, kui nüüd? Ehk nõudis suuremat kulutamist, et järgi jõuda.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                  2000/01 oli treble,
                  ???? Kus kohas ma elanud olen, et Lpool treble võitnud on?
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    ???? Kus kohas ma elanud olen, et Lpool treble võitnud on?
                    UEFA cup, League cup ja FA cup

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                      UEFA cup, League cup ja FA cup
                      No trebleks nimetatakse ikka:

                      1) Liiga
                      2) CL
                      3) Karikas
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Vaesemehe treble on ka omamoodi uhkus
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          No trebleks nimetatakse ikka:

                          1) Liiga
                          2) CL
                          3) Karikas
                          Iga oinas sai ka aru mida mõeldud oli ja mis (-.-) lause point oli. Proovi oma munad üles otsida, uuesti mütsi sisse asetada ja astu päevaga edasi.

                          Kommentaar


                            See, kui hakatakse juba võrdlema kes kui palju wongat on kulutanud per kopsik, näitab kui tobedaks modernne jalgapalli kui sporti suhtumine on muutunud.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              See, kui hakatakse juba võrdlema kes kui palju wongat on kulutanud per kopsik, näitab kui tobedaks modernne jalgapalli kui sporti suhtumine on muutunud.
                              Minu arvates ei ole mõttetu otseselt võrrelda palju keegi tiitli peale kulutanud on, kuid võrdlus ei ole just väga pädev sellistel alustel kuna palgafond on tavaliselt ca 2x suurem kui üleminekutasud. Free transferid ei ole ka kaasatud kuigi nende üleminekutasu on tavaliselt osaliselt nende palka sisse arvestatud.

                              Müts maha, et niigi palju keegi on viitsinud arvutada.

                              Kommentaar


                                Aga kuidagi peavad härrad ju tõestama, et nende südameklubi on ikka parem kui teised
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X