320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei jaga mina ka seda arvamust, et Klavani pärast peaks nüüd Poolile pöialt hoidma mängudes. Pool saab muidugi vb "fänne" juurde tänu sellele...mine sa tea.

    Kommentaar


      Küsiti minult, et kas ma endiselt tahaksin, et Liverpool kaotaks? Vastasin, et Unitediga mängus muidugi ja teistega mängides võiks olla näiteks 0:0 koguaeg (nii ei oleks Klavan halvas valguses).
      Ühesõnaga: ma olen piisavalt "ultra," et eestlase pärast rivaalile kaasa küll ei hakka elama.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Küsiti minult, et kas ma endiselt tahaksin, et Liverpool kaotaks? Vastasin, et Unitediga mängus muidugi ja teistega mängides võiks olla näiteks 0:0 koguaeg (nii ei oleks Klavan halvas valguses).
        Ühesõnaga: ma olen piisavalt "ultra," et eestlase pärast rivaalile kaasa küll ei hakka elama.
        Fair enough, nagu juba ütlesin ei ole minu asi öelda, kes kellele kaasa elada tohib ja ei tohi. Jagaksin kõhklemata umbes sama arvamust, kui me oleksime a la Horvaatia taoline jalgpalliriik, kus pidevalt oma mehi tippklubides läbi käib, aga antud hetkel on see, et meie mees sellisel tasemel klubisse kuulub ikka midagi täiesti erakordset ja oleks arvanud, et Eesti jalkafännidele läheb see rohkem korda kui mingi rivaliteet lemmikklubide vahel.

        Kommentaar


          Algselt postitas check Vaata postitust
          Fair enough, nagu juba ütlesin ei ole minu asi öelda, kes kellele kaasa elada tohib ja ei tohi. Jagaksin kõhklemata umbes sama arvamust, kui me oleksime a la Horvaatia taoline jalgpalliriik, kus pidevalt oma mehi tippklubides läbi käib, aga antud hetkel on see, et meie mees sellisel tasemel klubisse kuulub ikka midagi täiesti erakordset ja oleks arvanud, et Eesti jalkafännidele läheb see rohkem korda kui mingi rivaliteet lemmikklubide vahel.
          Ega ju ei tähendagi, et mulle (ei taha kõigi eest rääkida) korda ei lähe ta tegemised ja loomulikult on hea meel, et ta nõnda kaugele suutis pürgida. Samas nagu öeldud: klubi>mängija.
          Üleüldse on võib-olla minu arvamusega inimesi siin ainult peotäis, seega ei maksa veel üldistada, et kõik on kadunud.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            'te fuck, täiesti mõttetu kaagutamine ju.
            ma olen manu fänn. kuniks ragnari (või mõne muu eesti poisi) klubi on minu lemmikklubist liigatabelis ühele või teisele poole lähemal kui ca 10p, siis ma tahan, et tema meeskond - sõltumata kodaniku platsilviibimisest - kotti saaks. siinkohal rõhutan: meeskond.
            meistrite liigas ja mujal, kus ja kuniks rivaliteet pigem kaudset laadi, võiks loomulikult hästi minna. ei ole ju eriline kuradi teadus ega riigireetmine.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              'te fuck, täiesti mõttetu kaagutamine ju.
              Jep. Ainus hea asi, et see siin, mitte 'pooli teemas toimub.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Tundub, et toote Perisici omale.

                Kommentaar


                  Oli see hooaeg, mis ta oli, aga Jose vähemalt tahab suurekaliibrilisi mängijaid tuua, mitte nagu LvG ja Moyes. Siit võib paari aastaga midagi suurt tulla. Miks mitte Inglismaa meister 2019?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Oli see hooaeg, mis ta oli, aga Jose vähemalt tahab suurekaliibrilisi mängijaid tuua, mitte nagu LvG ja Moyes. Siit võib paari aastaga midagi suurt tulla. Miks mitte Inglismaa meister 2019?
                    aga siis ilmselt ilma joseta juba.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Tundub, et toote Perisici omale.
                      Allikas antud väitele? Mour oleks ehk nõus mehe eest 35mil välja käima, aga teadupoolest on mehe hind 50mil.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Allikas antud väitele? Mour oleks ehk nõus mehe eest 35mil välja käima, aga teadupoolest on mehe hind 50mil.
                        Terve tweetide jada RedCafes

                        Kommentaar


                          Mourinho ju praktiliselt alati võidab liiga teisel hooajal klubis, oleks suht mõistlik panus.

                          Kommentaar


                            katsuks selle gossipite positamise värgi sellelgi suvel pigem tegemata jätta. iga konn twitteri kontoga ei ole veel "klubile või mängijale väga lähedane allikas" ega veel vähem ajakirjanik.
                            kui keegi tahab mingi üldisema kokkuvõtte teha vms, siis andke tuld, aga iga peer suvalisest oksast ei ole veel luuavarre pauk.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Mour oleks ehk nõus mehe eest 35mil välja käima, aga teadupoolest on mehe hind 50mil.
                              See päris nii ei käi. Mourinho on praeguseks juba puhkusel ja lubas kuu aega jalgpalli peale üldse mitte mõelda. Oli nädalavahetusel Monacos vormeleid vaatamas ning ütles, et teda isegi ei huvita inglise, hispaania ja portugali karikafinaalid. Tema olevat juba märtsis Ed Woodwardile teada andnud, mis mängijad järgmine hooaeg tiimis näha soovib ning nüüd olevat Edi kord töötada, kes puhkab augustis, kui üleminekud tehtud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                katsuks selle gossipite positamise värgi sellelgi suvel pigem tegemata jätta. iga konn twitteri kontoga ei ole veel "klubile või mängijale väga lähedane allikas" ega veel vähem ajakirjanik.
                                Sama soovituse võid anda ka Postimehe ja Delfi 'ajakirjanikele'. "ManU ostab" hooaeg on alanud. Kohe kohe on Sneijder tulemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X