320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
    Esimene olemas. Viktor teretulemast. http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...-contract.aspx
    Viki oli ilmselgelt ainult vormistamise küsimus. Puusalt eeldaks, et Smallingule lehvitame.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Viki oli ilmselgelt ainult vormistamise küsimus. Puusalt eeldaks, et Smallingule lehvitame.
      Mingilt enam-vähem adekvaatse reputatsiooniga journo poolt oli hiljuti tweet, et United üritab Smallingust lahti saada ja price tag 15 milkut. Võiks Jones'i ka minu poolest ära asendada kellegi pädevamaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Mingilt enam-vähem adekvaatse reputatsiooniga journo poolt oli hiljuti tweet, et United üritab Smallingust lahti saada ja price tag 15 milkut. Võiks Jones'i ka minu poolest ära asendada kellegi pädevamaga.
        No Smalling 3manda või 4anda valikuna koos Rojoga sobiks keskkaitsesse küll, hooajad on pikad ja ei tasu kõik nahhui ka saata. Bailly-Viktor vast peaks ideaalis olema nüüd esimene valik. Phil Jonese kasutegurist pole siiani aru saanud, koguaeg vigane ja kui ka mängib paar korda hooaja jooksul, siis väga lambiselt.

        Kommentaar


          Tundub igati korralik täiendus. Esimeses intervjuus klubile väljendus ka enesekindlust. Oluline on ka see, et kutt on harjunud võitma. Nii Benficaga ja tegemist on ka U21 Euroopa meistriga. Lisaks ei ole CL võõras.
          Ma väga ei põeks kui emb-kumb Smalling või Jones lahkuks. Loodangi, et Fosu-Mensah ja Tuanzebe saaksid end tõestada.

          Kommentaar


            smallingu müümine 15miliga oleks viga, samasuguse mehe saab asemele ainult 30ga, heal päeval 50ga
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kui Smalling läheb, siis ta ei lähe oma mänguoskuste, vaid oma nö pehme mentaalsuse tõttu. Moro ju nimetas siin hooaja lõpus Riole antud usutluses oma nõrkuseks, et ta ei saa nendest mängijatest aru, kes ei ole valmis toime tulema survega nädalast nädalasse võita. Maksku, mis maksab. Isegi siis, kui individuaalselt pole parim periood.
              Mäletan 2011/12 kaotatud hooaega ja lõpuvoorudes 1-0 kaotust Cityle, kui Kompany Smallingu lihtsalt ära hüppas ning võiduvärava prõmmis. Olgugi, et sel hetkel oli tegemist noore kutiga, kuid usaldus oli läinud, sest vanus ei küsi julgust võitlusesse minekuks. Ja täpselt nagu Morogi leian, et sellist kaotatud usaldust on väga raske uuesti üles ehitada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                No Smalling 3manda või 4anda valikuna koos Rojoga sobiks keskkaitsesse küll, hooajad on pikad ja ei tasu kõik nahhui ka saata. Bailly-Viktor vast peaks ideaalis olema nüüd esimene valik. Phil Jonese kasutegurist pole siiani aru saanud, koguaeg vigane ja kui ka mängib paar korda hooaja jooksul, siis väga lambiselt.
                Siin tuleb mängu faktor, et vaevalt Smalling ise tahab kolmas viiul olla. Loomulikult ta sobiks selleks, aga kahtlustan, et kutt ise pigem tahab minna edasi regulaarset mänguaega otsima.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  No Smalling 3manda või 4anda valikuna koos Rojoga sobiks keskkaitsesse küll, hooajad on pikad ja ei tasu kõik nahhui ka saata. Bailly-Viktor vast peaks ideaalis olema nüüd esimene valik. Phil Jonese kasutegurist pole siiani aru saanud, koguaeg vigane ja kui ka mängib paar korda hooaja jooksul, siis väga lambiselt.
                  No ta ei oleks 3. Viiul ju.. Bailly, Rojo, Lindelof, Jones, Blind ja alles siis Smalling.

                  Kommentaar


                    Phil ei liigu vist kuskile, küll aga Smalling. Nii kui Lindelof'i jutud hakkasid liikuma, nii hakati Smalli Evertoni ja WH'ga seostama.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          kle kapifänn. ma saan aru küll, et magus hooaeg postituste arvu suurendamiseks, aga viitsid - tee seda kuskil mujal.

                          olulistest asjadest ka. viktori pruut ilma meigita on nagu maja ilma krohvita, aga kuniks seda liiga tihti ei juhtu, võib kindlalt väita, et manchesteri wagide tase tõusis.


                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            kle kapifänn. ma saan aru küll, et magus hooaeg postituste arvu suurendamiseks, aga viitsid - tee seda kuskil mujal.
                            Sina rott mulle seda küll ütlema ei tule, kuhu ja kuna ma postitada võin.

                            PS Väga informatiivne postitus sinult. Selliseid "uudiseid" võid sa oma lauasahtlis olevasse vihikusse kirjutada.
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Tuleb välja, et Viki pruudi nimi ongi Maja. Pull. Ja teatud asjaoludel võib ta Mirteliga segi ajada.

                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Sina rott mulle seda küll ütlema ei tule, kuhu ja kuna ma postitada võin.

                                PS Väga informatiivne postitus sinult. Selliseid "uudiseid" võid sa oma lauasahtlis olevasse vihikusse kirjutada.
                                poja, võta nüüd kokku ennast ja ära klähvi.


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Tuleb välja, et Viki pruudi nimi ongi Maja. Pull.




                                mirteli teemat ei kommenteeri, minu jaoks on ta...surnud. traagiline, ma tean.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X