320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Enne mingigi kopsiku koju toomist ei muutu minu kahtlustes mitte midagi - olen piisavalt vastu näppe saanud valede lootuste tõttu.
    arvan, et seda arvavad kõik, ilmselt kui see aasta ei too, siis on järgmine aasta viimane võimalus, ilmselt olenevalt tulemustest võib ka see siis viimaseks jääda.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      ole on neid mänge suurelt võitnud rohkem kui eelnevad post fergie treenerid kokku ehk palun.
      Ma pole vastupidist väitnudki - lihtsalt hetkel tuleb kõik maru raskelt ja oleks paari sellist "lihtsat" võitu vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ma pole vastupidist väitnudki - lihtsalt hetkel tuleb kõik maru raskelt ja oleks paari sellist "lihtsat" võitu vaja.
        nõus, everton ootab
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kahju kutist. Loodetavasti saab evertoni mängus algkoosseisus uue võimaluse. Eelmine võimalus CLis lõppes van bissaka punase tõttu liiga vara.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              John OKane was part of the Class of 92 but his autism hampered his progress. In this exclusive interview, he tells Sky Sports about Sir Alex Fergusons support, meeting Nelson Mandela and why being a care worker suits him better than football ever did...

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Kahju kutist. Loodetavasti saab evertoni mängus algkoosseisus uue võimaluse. Eelmine võimalus CLis lõppes van bissaka punase tõttu liiga vara.
                West Hami vastu mängis ka ju ja kaitsekohustustel ei jätnud väga head muljet. Kaitse poole pealt pigem tundub McFredist isegi kehvem olema. Pole päris minu sõnad, aga olen poindiga nõus, mida ta halab. Teadis ju tulles, et peab Bruno ja Pogba üle mängima. Seni pole ta aga seda suutnud. Mänge on tal Unitedis kirjas 39 ja kui minutiteks ümber arvutada, siis ca 20. Okei, nö run-i pole saanud, aga mänge ta muutnud ka pole. Võta või viimane mäng. Fred andis tsenderduse ja Lingard tegi eeltöö. Lingard ongi hea näide see hooaeg, mitu korda pingilt tulnud väheste minutite pealt ja võiduvärava löönud ning sööte andnud. Donny selle asemel, et masetseb, tulgu ja löögu uks lahti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  West Hami vastu mängis ka ju ja kaitsekohustustel ei jätnud väga head muljet. Kaitse poole pealt pigem tundub McFredist isegi kehvem olema. Pole päris minu sõnad, aga olen poindiga nõus, mida ta halab. Teadis ju tulles, et peab Bruno ja Pogba üle mängima. Seni pole ta aga seda suutnud. Mänge on tal Unitedis kirjas 39 ja kui minutiteks ümber arvutada, siis ca 20. Okei, nö run-i pole saanud, aga mänge ta muutnud ka pole. Võta või viimane mäng. Fred andis tsenderduse ja Lingard tegi eeltöö. Lingard ongi hea näide see hooaeg, mitu korda pingilt tulnud väheste minutite pealt ja võiduvärava löönud ning sööte andnud. Donny selle asemel, et masetseb, tulgu ja löögu uks lahti.
                  oleks martiali asemel kasvõi phil jones seal olnud oleksime selle mängu võitnud tbh
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    West Hami vastu mängis ka ju ja kaitsekohustustel ei jätnud väga head muljet. Kaitse poole pealt pigem tundub McFredist isegi kehvem olema. Pole päris minu sõnad, aga olen poindiga nõus, mida ta halab. Teadis ju tulles, et peab Bruno ja Pogba üle mängima. Seni pole ta aga seda suutnud. Mänge on tal Unitedis kirjas 39 ja kui minutiteks ümber arvutada, siis ca 20. Okei, nö run-i pole saanud, aga mänge ta muutnud ka pole. Võta või viimane mäng. Fred andis tsenderduse ja Lingard tegi eeltöö. Lingard ongi hea näide see hooaeg, mitu korda pingilt tulnud väheste minutite pealt ja võiduvärava löönud ning sööte andnud. Donny selle asemel, et masetseb, tulgu ja löögu uks lahti.
                    +1, täpselt samad mõtted.
                    Donny on paraku liiga pehmo Unitedi ja vb kogu premmi jaoks. Tõenäoliselt talvel minek kah.

                    Kommentaar


                      19.09.2020 vs Crystal Palace:
                      Mängis 23 minutit, lõi värava.

                      26.09.2020 vs Brighton:
                      Mängis 1 minuti.

                      04.10.2020 vs Spurs:
                      Mängis 22 minutit. Unitedil oli punane kaart, seis oli selleks ajaks 1:5. Lasti lihtsalt peale.

                      17.10.2020 vs Newcastle:
                      Mängis 14 minutit. Tuli mängu, kui seis oli veel 1:1. FT 4:1.

                      01.11.2020 vs Arsenal:
                      Mängis 15 minutit. Tuli mängu, kui seis oli 0:1. FT 0:1.

                      21.11.2020 vs West Brom:
                      Mängis 12 minutit. Tuli mängu, kui seis oli 1:0. FT 1:0.

                      29.11.2020 vs Southampton:
                      Mängis 90 minutit. Bednareki headeris ja Ward-Prowse’i karistuslöögi järel võideti 0:2 pealt mäng tulemusega 3:2.

                      05.12.2020 vs West Ham:
                      Mängis 45 minutit. Poolaeg kaotati 0:1.

                      17.12.2020 vs Sheffield Utd:
                      Mängis 10 minutit.

                      20.12.2020 vs Leeds:
                      Mängis 19 minutit. Sekkudes oli seis juba 6:1. Lasti lihtsalt peale.

                      27.01.2021 vs Sheffield Utd:
                      Mängis 7 minutit. Toodi 1:2 seisul 7 minutiks mängu muutma.

                      02.02.2021 vs Southampton:
                      Mängis 45 minutit. Sekkus poolajal, kui seis oli 4:0 ja Southamptonil oli punane kaart. Lasti lihtsalt peale.

                      14.02.2021 vs West Brom:
                      Mängis 11 minutit. Toodi 1:1 seisul 11 minutiks mängu muutma.

                      04.04.2021 vs Brighton:
                      Mängis 8 minutit. Toodi 1:1 seisul 8 minutiks mängu muutma. FT 2:1.

                      18.04.2021 vs Burnley:
                      Mängis 7 minutit. Toodi 1:1 seisul 7 minutiks mängu muutma. FT 3:1, assist 3. väravale.

                      25.04.2021 vs Leeds:
                      Mängis 1 minuti.

                      11.05.2021 vs Leicester:
                      Mängis 90 minutit. Leicester mängis põhikoosseisuga, United vahetusmeestega (Elangad, Diallod, Matad jt). FT 1:2.

                      18.05.2021 vs Fulham:
                      Mängis 3 minutit.

                      23.05.2021 vs Wolves:
                      Mängis 90 minutit. Wolves mängis põhikoosseisuga, United vahetusmeestega (Elangad, Diallod, Matad jt). FT 2:1.



                      Ta mängis eelmisel hooajal Premier League’is 19 mängu. Kokku 511 minutit.
                      Päriselt olulistes mängudes, kus mängu sekkudes ei olnud mäng juba tehtud või algkoosseisus alustades ei mänginud ta varumeestega koos, mängis ta kokku 246 minutit. Kogu hooaja peale.

                      See statistika on 39 miljonit maksnud mängija kohta kriminaalne. Ta ei ole esindusmeeskonnaga tegelikult mingit võimalust veel saanudki. Seni, kuni ta võimalust saanud ei ole, ei tohiks mingit "ta on Premmi jaoks liiga pehmo" paska ajada.

                      Kommentaar


                        ühesõnaga võite endale sisse situda selle jutu, et ta pole enda võimalusi kasutanud.

                        ole pani pressikal päris hästi selle nätsu viskamise küsimuse peale, ehe näide miks ta on fucking brilliant manager. sellises klubis on press ja pinge väga kõrgel ja mängijatelt selle ära võtmises on ta küll parim.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Martial põhis..................... samas ongi aeg paar väravat lüüa ja enda taset näidata kuni haaland-martial swap tuleb.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Linnupoeg ma vaatan, et sa ikka ei jaga seda Manu asja päris hästi

                            Kommentaar


                              vist peab hakkama viina jooma.

                              Kommentaar


                                Shaw kindlasti tark jalgpallur ja siin ka mõtlevaid inimesi palju. Palun selgitage mulle, kuhu ja miks ta täpselt seal värava olukorras jooksis? Ma ise nagu mõelnud, et palluritel on mingid positsioonid ja asjad, mida katta võiks ja päris 4kesi ühe ründaja peale jooksma ei pea kui pool väljakut seetõttu katmata jääb. Aga ilmselt ma eksin ja seepärast küsin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X