320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See pressingu jutt siin eelnevalt on väga oluline. Olgem ausad Ronadlo pigem ei tee mitte mingisugust pressi. Isegi olematu Martial on selles aktiivsem, kuigi ta ei tee Ronaldole omaseid vabanemisi ja jookse. Põhimõtteliselt peaks tipuründaja oleme esimene kaitse nagu väravavaht esimene ründaja.
    Samas Ronaldot ei saanud Citysse ka lasta ja see üleminek tekitas väga palju positiivseid emotsioone. Kuid The Athletic ja Fabrizo Romano on tõendanud, et United üritas enne Ronaldot tõsiselt Camavingat või Sauli hankida. Positsioon, mis enim kiratseb ja nii see jäi. Mõlema jaoks ei antud raha.

    Kommentaar


      Täna rahulikult üle 100 milli pingil...
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        15 minutiga kellades. plastic raudselt juba somersbyst kapsaks tõmmad ja sõimab giggsi

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          15 minutiga kellades. plastic raudselt juba somersbyst kapsaks tõmmad ja sõimab giggsi
          Nope, mulle meeldib mixida. Täna hoian kõik meeled erksad ja ilma tuimestuseta, et tunda kogu valu.

          Kommentaar


            Algselt postitas magicm Vaata postitust
            Kannatust ja rahu, usaldame protsessi, sest progressi on, küll tuleb ka tulemus.
            öäöäöä

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Nope, mulle meeldib mixida. Täna hoian kõik meeled erksad ja ilma tuimestuseta, et tunda kogu valu.
              ja enam tra ei saa tellida ka kuskilt...

              Kommentaar


                Tule taevas appi

                Kommentaar


                  saabki varem magama

                  Kommentaar


                    Harry Maguire!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Neljapäeval, Euroopa liigas!

                      Kommentaar


                        Okei striim kinni, ei viitsi seda paska enam vaadata.

                        Südamest loodan, et Ole on sacked in the morning, aga paraku pigem vist ebareaalne. Ei ole enam absoluutselt usku treeneritetiimi.

                        Kommentaar


                          ma tean täpselt kes on süüdi, aga seda ei saa internetis öelda

                          Kommentaar


                            Tähendab, kuulake ära. Aga mul on idee, kuidas vb kaitse saab paremaks. Mis oleks, kui ehitaks kaitse üles P.Jones ja see Carringtoni sööklatädi keda kõik alati on kiitnud, + siis 2 suvalist venda, võib olla nii praegusest satsist, kui ka nt aednikud/tehnikud/muud toredad klubi tegelased, või siis mõni U16-17 tüüp.

                            Tundub nagu no brainer - hullemaks ju minna ei saaks?
                            Aga noh, eks ise olen loll ja süüdi, et hooaja eel salamisi lootusi hakkasin üles kütma...paras mulle, ja noh, paljudele teile ka!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                              Neljapäeval, Euroopa liigas!
                              Selle mängupildiga me jääme grupis neljandaks ja ei saa Euroopa Liigat puristada.
                              Samas, heal päeval meil oleks 3tk löödud nende võimaluste pealt. Tuleb loota, et Atalantatata ei ründa enam meie värava peale, siis äkki õnnestub viik välja vägistada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Harry Maguire!

                                Mees ikka oskab jalaga purakaid panna!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X