320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene poolaeg oli päris hea tõesti. Individuaalselt näidati head taset, eriti Shaw oli terav, Pogba tööraadius, Sancho jne. Ja siis tuli teine poolaeg.

    Kommentaar


      Suvel tuleb Pochettino (sest PSG-l pole vaja meest kes isegi seal superstaaridega võita ei suuda), siis saab järgmiseks 3-4 aastaks karikavabu aastaid siia juurde. Meeldib.

      Kommentaar


        ärge küberkiusake... niigi on raske

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Õiglases maailmas oleks maguire kodus naisele tuupi andnud ja istuks praegu türmas. hoor

          rashford võib oma rolltoni soenguga ka vittu minna,
          See ei ole aus? Ta on ikka kõvasti vaeva näinud et olla tippjalgpallur. See pole tema süü, et keegi teda nii ülehindas, et 80 lauda ladus ja nüüd miljonid ootavad, et mängiks nagu van dijk. Kui ta oleks rahulikult saanud karjääri jätkata kusagil evertonis või burnleys oleks hoopis hero ja päästaks tiimi relekast.

          Kommentaar


            Mägiaivariga seotud probleemid ei ole põhjustatud Mägiaivarist vaid asjaolust, et ta ise "at gunpoint" ka ei usu, et ta koht on täna väljakul, rääkimata tiimi kaptenina. Ja see tõepoolest on rohkem kellegi teise süü kui ta enda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Suvel tuleb Pochettino (sest PSG-l pole vaja meest kes isegi seal superstaaridega võita ei suuda), siis saab järgmiseks 3-4 aastaks karikavabu aastaid siia juurde. Meeldib.
              Mina kardan sama. Mulle Ranits meeldib, minul ei oleks probleemi tema jätkamisega. Kuna seda ilmselt ei juhtu siis järgmine kandidaat oleks Ten Hag. Ilmselt ka seda ei juhtu.
              Igatahes suur suvi peaks olema klubil tulema. Päris palju personali liikumist. Eks paistab kuidas hakkama saadakse.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Kas nn ranitsal pole leping tehtud stiilis pool aastat treener ja siis mingi muu asjapulk klubis? Või sain ma millestki valesti aru?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kas nn ranitsal pole leping tehtud stiilis pool aastat treener ja siis mingi muu asjapulk klubis? Või sain ma millestki valesti aru?
                  Jep nii ongi, Juuni kuuni leping siis 2 aastat vähemalt konsultanti/jalgpalli nõuniku osas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kas nn ranitsal pole leping tehtud stiilis pool aastat treener ja siis mingi muu asjapulk klubis? Või sain ma millestki valesti aru?
                    Mis asjapulk? Nagu mingi teemärgistus vms?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                      See ei ole aus? Ta on ikka kõvasti vaeva näinud et olla tippjalgpallur. See pole tema süü, et keegi teda nii ülehindas, et 80 lauda ladus ja nüüd miljonid ootavad, et mängiks nagu van dijk. Kui ta oleks rahulikult saanud karjääri jätkata kusagil evertonis või burnleys oleks hoopis hero ja päästaks tiimi relekast.
                      Selles suhtes muidugi, tema pole süüdi, et manus idioodi on. but sorri, maguire on loh ikka, eriti kui tema süüst tuleb värav ja ta otsustab mainida, et ees ei lööda ära - naiss kapitan move. Muidugi jääb võimalus, et ainult mina ja veel paar inimest näevad, kui kehv ta on. Tegelikult mees paneb platsil puhast kulda. Nagu rio mainis - tal on EMist pohmakas lihtsalt. Muidu top talent.

                      Rashfordi osas pigem usku on, aga oma lollide otsuste ja 20sekiste ründest tagasi JALUTAMISTEGA - ajab sita nii keema.

                      üldiselt vahetult pärast mängu tehtud kommentaarid, ei ole vast kõige adekvaatsemad. tahaks lihtsalt pasandada, vinguda, möliseda. Kui keegi häiritult tundis, palun vabandust. ega kellegi soengu kallal pole ilus vinguda tõesti.

                      Mis veel silma jääb, on mängijate mentaalne olukord - mis on putsis. Burnley teeb teisel pa kaks kiiremat liigutust, lööb värava ja hetkega on pm tervel satsil roe püksis.

                      rangnick saadetakse raudselt minema, ta liiga aus. Järgmist käpiknukku vaja juhtkonnale, kes kunagi midagi halba ei ütle. “nice game” “hard work” “manu dna” “top lads”

                      Seda “nüüd tuleb suur suvi” on 10aastat räägitud. spinspinspin, juhtkonna jaoks on manu fännid nagu seened - hoiame pimedas karbis ja toidame sitaga - pooled ikka usuvad.

                      Aasta paari pärast moodustavad selgroo maguire, mckaste, fred, ründes tujutseb rash. Ilmselt tuuakse 250milli eest kaks inglast juurde, kes pole tasemel. Manulik lüke oleks veel Matale ja Maticile 2 aastast lepingut pakkuda - tuumik paigas. Trenkuks poch, kes ei saa psga prantsusmaal hakkama. SEST BOARD TEAB - sealt tulevad tiitlid. Noh, nagu viimased 10 aastat.

                      kui mina oleks jalgpallur ja tahaks tiitleid võita, mitte IGs followere saada ning oma brandi ehitada, siis ma hoiaks sellest klubist väga kaugele. brand fc

                      see klubi on lihtsalt piinlik hetkel.

                      lõpetasin

                      Kommentaar


                        Burnleyt mõnitada on ju tore tugitoolisport, aga ega Turf Moorilt pole ühelgi külalistiimil kerge võiduga tagasi koju sõita. Mitte, et ManU oleks mingeid ovatsioone ja muud väärinud, aga TOP4 heitlus pole kindlasti veel läbi. Mentaliteediga on asjad muidugi ilmselgelt kehvad - selles mõttes Ralf tõesti tore vaheldus, karmi häält ei tee, aga vähemalt ütleb otse, mis värk on. Ja isegi #CR7 pole enam automaatselt algkoosseisus, sama surelik nagu kõik teised.

                        Southamptoni mäng võib päris põnev tulla. Saintsil veri Spursi nahutamisest värskelt suus ja eks nad teavad, et teine suur volask ootab tapalavale veeretamist. Igatahes 4.-7. koha heitlust peaks veel pikalt olema haarav jälgida. Hammersil paistab kett vaikselt maha jooksvat, kuigi punkte korjavad jätkuvalt (mis lõpuks prioriteet). Täiesti niimoodi meelevaldselt pakuks hooaja lõpuks:

                        4. ManU (no kui ise usu, siis kes veel?)
                        5. Tottenham
                        6. West Ham
                        7. Arsenal

                        Kommentaar


                          Masendav saast on need Manu teised poolajad. Maguire'i liikumistele võib Benny Hilli muusika taustaks panna, siis saab normaalse huumori.

                          Kommentaar


                            Pilngilt ei ole absoluutselt kedagi tuua kes suudaks mängu muuta - eriti kui Cavani üle mängu katki.

                            Kommentaar


                              Vaesed fännid..käivad ja vaatavad raha eest mänge.

                              Kommentaar


                                Kas ManU kunagi mõne mängu võidab ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X