320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas poldake Vaata postitust
    Hakkab jälle pihta see, keegi ei taha neljandat kohta. Arsenal kaotas. Valus on, hoitakse meie lootusi elus.
    Ei tasu lootusi hellitada, top4 karikas oli juba mingi 3 mängu tagasi läinud.

    Live, Chelsea ja Arsega mängus, pannakse ManU taaskord paistma, nagu elutud aiapäkapikud xanni paugu all. Maiuspalaks veel mängud Palace ja Brightoniga. Evertoni ilmselt võidame… kui hea päev on.


    Ten Hag võiks lihtsalt tulla juba, aga ei, juhtkonnal vaja Pochiga kümme intekat teha ning lahti lüüa kontoris…

    Kommentaar


      Erik Ten Hag

      Kommentaar


        Ten Hag, Ten Hag, Ten Haaaaaag. Täna on põhjust jooma hakata. Väike samm paremuse suunas

        Kommentaar


          Kas ETH on siis kindel juba? visake link siia ka pls. See oleks esimene kord kui mu first choice manager appointitaks, mitte mingi muu peer.

          Kommentaar


            See on nii halb, et isegi pigilinnu pilti ei raatsi otsima minna.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              GG top4. Null intensiivsust. Ainus mees, kes nädalast nädalasse vähemalt viitsib (the bare minimum) nüüd ka vigane (Fred). Fernandes kohutav. Sancho vähemalt midagi proovib, kuigi välja ei tule. All in all: shambles. Tooge ETH sisse ja tehke puhas vuuk.

              Õnnitlused Evertonile, igati vääritud võit.

              Kommentaar


                Järjekordne hooaja halvima esituse kandidaat. Everton oli sama kehv aga nendel oli veits õnne. Nüüd võiks hooaja lõpuni noori mängitada, küll nendel seda tahtmist jagub kõvasti rohkem. Hetkel küll ei kujuta ette, et ükski treener suudaks selle pundi mängima saada. Parim oleks kui euroopasse ei jõuaks, saaks platsi puhtaks lüüa ja lühikese pingiga hakkama järgmine hooaeg. Kui mingi imekombel peaks konverents liiga karikas tulema järgmine hooaeg, siis see oleks pigem häbi koht ja meemi materjal.

                Kommentaar


                  Täiesti kohutav mäng.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                    ... Evertoni ilmselt võidame… kui hea päev on....
                    Kui ma seda kommentaari lugesin sel ajal, siis ma juba teadsin kuidas see lõppeb täna.

                    Mul ei ole sõnu. Täielik trainwreck. Ja teate mis, ega see Ten Haag ka midagi korda ei tee. See klubi on oma legacyga nii sügaval urruaugus, et sinna ei paista ühtegi valguskiirt ka enam. Ronaldost on ka kahju, et vana oma väärtusliku karjääri lõpusirge hooaja siin rentslis pidi veetma.
                    Anyhow, enne sügist ma ühtegi Manu mängu enam ei vaata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                      Kui ma seda kommentaari lugesin sel ajal, siis ma juba teadsin kuidas see lõppeb täna.

                      Mul ei ole sõnu. Täielik trainwreck. Ja teate mis, ega see Ten Haag ka midagi korda ei tee. See klubi on oma legacyga nii sügaval urruaugus, et sinna ei paista ühtegi valguskiirt ka enam. Ronaldost on ka kahju, et vana oma väärtusliku karjääri lõpusirge hooaja siin rentslis pidi veetma.
                      Anyhow, enne sügist ma ühtegi Manu mängu enam ei vaata.
                      Polnud hea päev ikkagi, oligi palju loota. AGA vähemalt kui pededel millegi peale mängida enam pole, aitavad Evertonil püsima jääda. suure südamega tiim

                      Loodetavasti Ten Hag saab vabad käed asju teha, siis oleks jumet.

                      E:mr.andreasele, Ten Hag official veel ei ole(äkki peale ajaxi karikafinaali). seega mingit linki pole visata, aga usaldusväärsed allikad ütlevad, et nii on lihtsalt usu mind või Jurit

                      Kommentaar


                        Kui ma olen nii idioot, et siiani seda sitta telekast käima lükata, siis ma võin olla ka piisavalt idioot, et uskuda Mihklit Valgast või Jüri Haapsalust. Seega minu pöidlad on pihus ja ootus sees - praegu on käsil õudne lõpp, mitte lõputu õudus. Keegi eelnevalt mainis, et isegi ETH ei muudaks asja. Arvan vastupidist. Meil on vaja piisavalt detailidele orienteeritud manageri, kes suudaks selle klubi tervikpildi jälle tööle panna, mitte mingit suurt ebajumalast coachi, kes ütleb meie lõdvadele nokudele, et hakake kõvaks. Pole nii lihtne.

                        Ma juba eelnevalt tituleerisin end idioodiks, lubage mul unistada ETHst ja community shieldist

                        Edit: Muidu võivad kõik need mängijad tegelt vittu ka käia. Kaua te jahute, et "disgrace", "unacceptable", "need to do better" kui ilmselgelt teil pole piisavalt häbi, et faking ninast veri välja kasvõi võidelda. Kui teil reaalselt oleks häbi, siis te annetaksite enda palga kasvõi OT remontimiseks või vittu maksaksite oma taskust nende fännide pileti kinni kes seda paska olid nõus vaatama. Annetage see raha Ukrainale vms. Reaalsuses see sats ongi nii sitt, et nad peaksid peale maksma, et keegi neid kannataks vaadata.

                        Millal kirjutab Rash jälle enda instasse, et tal on piinlik? Millal on jälle Rash nii sitt, et mul on piinlik?

                        Kommentaar


                          277316596_306328398311120_1066320401251941697_n.jpg
                          5m2gratyra
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                            Edit: Muidu võivad kõik need mängijad tegelt vittu ka käia. Kaua te jahute, et "disgrace", "unacceptable", "need to do better" kui ilmselgelt teil pole piisavalt häbi, et faking ninast veri välja kasvõi võidelda. Kui teil reaalselt oleks häbi, siis te annetaksite enda palga kasvõi OT remontimiseks või vittu maksaksite oma taskust nende fännide pileti kinni kes seda paska olid nõus vaatama. Annetage see raha Ukrainale vms. Reaalsuses see sats ongi nii sitt, et nad peaksid peale maksma, et keegi neid kannataks vaadata.

                            Millal kirjutab Rash jälle enda instasse, et tal on piinlik? Millal on jälle Rash nii sitt, et mul on piinlik?
                            tuletades viimasel ajal vaiki olnud legende meelde, siis "see ei ole ju xyz treeneri tiim, anname aega"

                            Kommentaar


                              Mängijad on saavutanud finantsvabaduse, teenivad iga nädal mitusada kilo passiivset tulu tööd tegemata. Miks heidite? Repinski ka raudselt ei meeldi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                                Kui ma olen nii idioot, et siiani seda sitta telekast käima lükata, siis ma võin olla ka piisavalt idioot, et uskuda Mihklit Valgast või Jüri Haapsalust. Seega minu pöidlad on pihus ja ootus sees - praegu on käsil õudne lõpp, mitte lõputu õudus. Keegi eelnevalt mainis, et isegi ETH ei muudaks asja. Arvan vastupidist. Meil on vaja piisavalt detailidele orienteeritud manageri, kes suudaks selle klubi tervikpildi jälle tööle panna, mitte mingit suurt ebajumalast coachi, kes ütleb meie lõdvadele nokudele, et hakake kõvaks. Pole nii lihtne.

                                Ma juba eelnevalt tituleerisin end idioodiks, lubage mul unistada ETHst ja community shieldist

                                Edit: Muidu võivad kõik need mängijad tegelt vittu ka käia. Kaua te jahute, et "disgrace", "unacceptable", "need to do better" kui ilmselgelt teil pole piisavalt häbi, et faking ninast veri välja kasvõi võidelda. Kui teil reaalselt oleks häbi, siis te annetaksite enda palga kasvõi OT remontimiseks või vittu maksaksite oma taskust nende fännide pileti kinni kes seda paska olid nõus vaatama. Annetage see raha Ukrainale vms. Reaalsuses see sats ongi nii sitt, et nad peaksid peale maksma, et keegi neid kannataks vaadata.

                                Millal kirjutab Rash jälle enda instasse, et tal on piinlik? Millal on jälle Rash nii sitt, et mul on piinlik?
                                Jah loodame, et Manu board ei lähene ETHle jutuga: "Kuule, meil on siin üks hea english breed kapten keskkaitses, tema peab kindlasti mängima ja alati alustama".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X