320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi isand Elon naerab teie üle

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      las küla naerab, koerad hauguvad edasi

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        las küla naerab, koerad hauguvad edasi
        Peale 4-0 polnud mingit hukumist kuulda suht vaikne tundus olevat

        Kommentaar


          Casemiro is out for 4 months after fracturing his ribs laughing about the Man Utd transfer rumour.

          Kommentaar


            Järgmine päev pärast mängu pidi day off olema meeskonnal, aga see canceldati ja kogu mansa ronis staadionile. Ten Hag käskis seejärel igal vennal, ka neil kes mängus ei osalenud, joosta ca 13 km - ehk selle distantsi mida Brentford rohkem jooksis ManU-st mängupäeval

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Järgmine päev pärast mängu pidi day off olema meeskonnal, aga see canceldati ja kogu mansa ronis staadionile. Ten Hag käskis seejärel igal vennal, ka neil kes mängus ei osalenud, joosta ca 13 km - ehk selle distantsi mida Brentford rohkem jooksis ManU-st mängupäeval
              Kust see info, allikas? 13 km rohkem on suht ulme.

              Kui tõele vastab, siis ainuõige käitumine peatreenerilt. Ole oleks endiselt seda s*tahunnikut hoidnud nagu pilpa peal

              Kommentaar


                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                Kust see info, allikas? 13 km rohkem on suht ulme.

                Kui tõele vastab, siis ainuõige käitumine peatreenerilt. Ole oleks endiselt seda s*tahunnikut hoidnud nagu pilpa peal
                See oli pühapäeval igalpool Twitteris ja kõik vähegi adekvaatsed ajakirjanikud kinnitasid seda. Igati õige lüke.

                Kommentaar


                  Kes siis ETH asemel tuleb ka?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kes siis ETH asemel tuleb ka?
                    Ole

                    Kommentaar




                      Selle järgi Derek McInnes.

                      Kommentaar


                        kui esmaspäeval võita liverpooli, siis oleksime tabelist neis ees. üsna naljakas fakt arvestades esimese kahe mängu tulemust.

                        transfermadness unitedi moodi jätkub, nüüd loodetakse casemiro tuua.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          kui esmaspäeval võita liverpooli, siis oleksime tabelist neis ees. üsna naljakas fakt arvestades esimese kahe mängu tulemust.

                          transfermadness unitedi moodi jätkub, nüüd loodetakse casemiro tuua.
                          Ma panustan ManU win peale igatahes. Mul hunch ütleb, et tavaliselt pärast selliseid kottisaamisi üllatatakse positiivselt sellises kohas, kus keegi seda enam ei oodanud.

                          Kommentaar


                            koef on väga magus, kodumängu kohta veel eriti.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust

                              Ma panustan ManU win peale igatahes. Mul hunch ütleb, et tavaliselt pärast selliseid kottisaamisi üllatatakse positiivselt sellises kohas, kus keegi seda enam ei oodanud.
                              Ajalooliselt on näidanud, et manu läheb sellises seisus 0-0'i peale mängima, mis on täiesti arusaadav.

                              Kommentaar


                                Fun fact muide, kui manu Liverpoolile väravat ei löö, siis saab Brightoni mängija omavärava eest Unitedi kuu parima värava auhinna!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X