320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

    Kui sa vihjad sellele, et Antony täna puudus, siis see oli sellepärast, et “ta mōtted ei ole 100%-i ajaxiga”. Tüüp hakkas diivatsema ja nōudis, et Ajax istuks ManU-ga läbirääkima 80milj € pakkumise peale ja ei ilmunud trenni. Ajax aga omalt poolt ütles talle, et meie hakkame läbirääkima alles, kui letti lüüakse 100milkut euri. 80 lükati tuimalt tagasi… 100 milkut aga pole isegi ManU vist valmis lauale lööma, nii et pigem Gakpo. Samas 80 milkut Antony eest… tra meil peaks veel kingituspaberit Martineze pakkimisest alles olema… Ma isiklikult pakiks ta sinnasamasse kingipaberisse ning ostaks ka ilusa lipsu pakile peale ning viiks isiklikult paki kohale 80 milku eest. Annaks veel Lisandro Magallani ka tasuta kaasa. Ta sobiks teie kapten harriga head duot tegema kaitses
    Mhm, väidevalt tehti pakkumine 80+20mil add-ons, ehk täiesti sõge summa jep. Sellesuhtes olen nõus, et Ajaxi vaates päris head diilid - manu saab korralikult lüpstud. Siin kohal Ajaxile midagi ette ei heida muidugi, teeks ise samamoodi.

    Teisalt viib Antony puhul mõtted kohe sellele, et kui too selline diiva on ning karjäär edukalt premmis edeneb, võib manus samuti diivatsema hakata, nt. kui Real uksele koputab. Et 100milli vana eest, kes on noor, Hollandi liigast, võib vabalt osutuda flopiks ning kipub diivatsema on ikka persses

    Kommentaar


      Algselt postitas JLuht Vaata postitust

      Tottenhamil on kõik hästi ju, Rainis. Kes sulle haiget tegi, et sinus nii palju kurjust on järsku?
      Mulle meeldib see mõte, et kui midagi sisukat öelda pole, on alati võimalus vait olla .

      Mulle teeb lihtsalt palju nalja see propagandistlik lähenemine.
      Vant I "Õõõ, kuradi mängijad on ikka lohhid tra, peabki nad jooksma panema!"
      Vant II "A miks treener need mehed valis?"
      Vant I "Sest klubi juhtkonna poolt surve"
      Vant II "Ummm...siis nagu klubi juhtkond ei ole süüdi w?"

      Lõpuks on ikkagi mured mujal - igaljuhul on naljakas jälgida seda juttu, kuidas mängijad platsil tegid kehvasti, kui tegelikult on hädad suht igal pool mujal.
      Kas pole treeneril mune neid mehi välja jätta või on ta juhatusepoolse surve all kaikaid mängitada. Mõlemal juhul on häda mujal ja mängijad võivad teil soojenduseks ka 13 või 26 km joosta, kottigi ei muutu ikka.

      Aga noh, pole hullu, sama mõte, mis Chelsea teemasse.
      Lisaks sellele, et üle 30-aastase mängija eest topelt turuväärtus välja käia tuleks nüüd siis veel 100 milkuga tuua mees, kelle mängeldes outscore'ib ka 30 milkune mees kellest Spursis asja ei saanud. Lisaks võiksite ikka Chelseaga minna karvupidi kokku ja de Jongi hinna ka veel 100+ milkuni kütma ja palga vähemalt poole milkuni nädalas. Siis ehk 50 milkut veel teise ründaja eest Hollandist ja ilmselt leiab mõne mängija veel, kelle Eredivise satsid on nõus müüma kui tema kolmekordse turuhinna viimasel päeval letti lööte. Ja siis on õnn õuel tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

        Kui sa vihjad sellele, et Antony täna puudus, siis see oli sellepärast, et “ta mōtted ei ole 100%-i ajaxiga”. Tüüp hakkas diivatsema ja nōudis, et Ajax istuks ManU-ga läbirääkima 80milj € pakkumise peale ja ei ilmunud trenni. Ajax aga omalt poolt ütles talle, et meie hakkame läbirääkima alles, kui letti lüüakse 100milkut euri. 80 lükati tuimalt tagasi… 100 milkut aga pole isegi ManU vist valmis lauale lööma, nii et pigem Gakpo. Samas 80 milkut Antony eest… tra meil peaks veel kingituspaberit Martineze pakkimisest alles olema… Ma isiklikult pakiks ta sinnasamasse kingipaberisse ning ostaks ka ilusa lipsu pakile peale ning viiks isiklikult paki kohale 80 milku eest. Annaks veel Lisandro Magallani ka tasuta kaasa. Ta sobiks teie kapten harriga head duot tegema kaitses
        oot, kui keegi pakub antony eest 80 mil, siis sa julged seda diivatsemiseks kutsuda mis ta teeb? special kind of loogika sul?

        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

          Mulle meeldib see mõte, et kui midagi sisukat öelda pole, on alati võimalus vait olla .

          Mulle teeb lihtsalt palju nalja see propagandistlik lähenemine.
          Vant I "Õõõ, kuradi mängijad on ikka lohhid tra, peabki nad jooksma panema!"
          Vant II "A miks treener need mehed valis?"
          Vant I "Sest klubi juhtkonna poolt surve"
          Vant II "Ummm...siis nagu klubi juhtkond ei ole süüdi w?"

          Lõpuks on ikkagi mured mujal - igaljuhul on naljakas jälgida seda juttu, kuidas mängijad platsil tegid kehvasti, kui tegelikult on hädad suht igal pool mujal.
          Kas pole treeneril mune neid mehi välja jätta või on ta juhatusepoolse surve all kaikaid mängitada. Mõlemal juhul on häda mujal ja mängijad võivad teil soojenduseks ka 13 või 26 km joosta, kottigi ei muutu ikka.
          .
          Ja ka Vant III või Vant IV ei pruugi täppi panna

          Kui ise vähegi sporti teinud oled, siis peaks teadma, et selliseid trenne ei pea ega saa üksnes karistusena võtta. Sellised lisatrennid annavad treenerile üsna hea ülevaate, milline mängija kuidas antud situatsioonile reageerib, millised emotsioonid see triggerib( Kes ala solvub, on vastu tahtmist seal. Kes saab aru, et ongi vaja juurde panna ja tekitab sportlikku viha jne). Ma olen üsna kindel, ETH ja tiim said sellest rohkem kasu kui kahju.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

            Mulle meeldib see mõte, et kui midagi sisukat öelda pole, on alati võimalus vait olla .

            Mulle teeb lihtsalt palju nalja see propagandistlik lähenemine.
            Vant I "Õõõ, kuradi mängijad on ikka lohhid tra, peabki nad jooksma panema!"
            Vant II "A miks treener need mehed valis?"
            Vant I "Sest klubi juhtkonna poolt surve"
            Vant II "Ummm...siis nagu klubi juhtkond ei ole süüdi w?"

            Lõpuks on ikkagi mured mujal - igaljuhul on naljakas jälgida seda juttu, kuidas mängijad platsil tegid kehvasti, kui tegelikult on hädad suht igal pool mujal.
            Kas pole treeneril mune neid mehi välja jätta või on ta juhatusepoolse surve all kaikaid mängitada.
            No kui treener ei saa neid mängijaid, keda ta tahab, olemasolev kooslus ei mängi kokku ja klubi pakub soovitud mängijate asemel Arnautovice, mis treener siis tegema peab? Unitedi läbiv probleem on olnud, et üleminekuid tehes lähtutakse särgimüügist, omanike vajadusest kasumiaruannet timmida või siis fänne rahustada ja kurat teab millest veel, mitte ametisoleva peatreeneri nägemusest.

            Kommentaar


              need jutud võib rahulikult magama panna, et treener ei vali mängijaid või uusi oste. martinez+antony+fdj on ehe näide, et turul käivad asjad eth järgi. ehk võib täitsa kindel olla, et ka 11 platsile saadetakse ainult tema järgi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                oot, kui keegi pakub antony eest 80 mil, siis sa julged seda diivatsemiseks kutsuda mis ta teeb? special kind of loogika sul?
                80 mil pakuti Ajaxile mitte Antonyle. See, et Antony teil rikkamaks saaks on selge, kuid ta on alles 22 aastane ja aega minna premmi on veel maa ja ilm, seda enam, et ka Amsterdamis jaksab ta endale vorsti leiva peale osta. Seega jah see on diivatsemine, kui sul pole niipalju professionaalsust, et tulla trenni klubi juurde, kellega sul on kehtiv leping vaid sa hakkad jonnima, kuigi sulle on juba õeldud, mis seisukohal klubi on. Muide see on ka mõttekoht ManU-le. Kas sellise suhtumisega meest üldse on vaja tahta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

                  80 mil pakuti Ajaxile mitte Antonyle. See, et Antony teil rikkamaks saaks on selge, kuid ta on alles 22 aastane ja aega minna premmi on veel maa ja ilm, seda enam, et ka Amsterdamis jaksab ta endale vorsti leiva peale osta. Seega jah see on diivatsemine, kui sul pole niipalju professionaalsust, et tulla trenni klubi juurde, kellega sul on kehtiv leping vaid sa hakkad jonnima, kuigi sulle on juba õeldud, mis seisukohal klubi on. Muide see on ka mõttekoht ManU-le. Kas sellise suhtumisega meest üldse on vaja tahta.
                  kui sulle pakutakse sellise mängija eest 80 milli, siis pigem on diivatsemine ajaxi juhtkonna poolt hetkel käsil. mis viimati juhtus kui ajax mängijal minna ei lasknud utoopilise summa eest? mängija frustratsioon on täiesti arusaadav.

                  kes sul ajaxi juhtkonnas sõber on, et sa tead mis talle öeldud on?

                  äkki on hoopis nii, et antonyle öeldi, et 80 milkuga laseme sul minna ja nüüd hakkas ajax ise jonnima, et vää vää meil niipalju mängijaid juba lahkunud
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                    kui sulle pakutakse sellise mängija eest 80 milli, siis pigem on diivatsemine ajaxi juhtkonna poolt hetkel käsil.

                    kes sul ajaxi juhtkonnas sõber on, et sa tead mis talle öeldud on?

                    äkki on hoopis nii, et antonyle öeldi, et 80 milkuga laseme sul minna ja nüüd hakkas ajax ise jonnima, et vää vää meil niipalju mängijaid juba lahkunud
                    Äkki on hoopis nii, et ta diivatseb. Klubi ütles kohe peale Martinezi ja Halleri müüki, et rohkem põhimehi me EI MÜÜ. Oleks mingi 80 milj jutt olnud Antonyga oleks see juba ammu teada. Make no mistake, mina saadaks ta selle raha eest mõnuga teile sinna tujutsema. Saaks veel Ziyechi ka tagasi.
                    Praegu on pigem see, et ManU on vää vää ma tahan seda ja teist aga kas ei taheta tulla või ei taheta müüa. Ja kui ManU veel 100 milkut peaks Antony eest letti viskama, siis ma teen küll šampuse pudeli lahti. Win-win Ajaxile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas COYI Vaata postitust

                      No kui treener ei saa neid mängijaid, keda ta tahab, olemasolev kooslus ei mängi kokku ja klubi pakub soovitud mängijate asemel Arnautovice, mis treener siis tegema peab? Unitedi läbiv probleem on olnud, et üleminekuid tehes lähtutakse särgimüügist, omanike vajadusest kasumiaruannet timmida või siis fänne rahustada ja kurat teab millest veel, mitte ametisoleva peatreeneri nägemusest.
                      Kui on nii, siis on süüdi klubi hierarhia ja süsteem, mitte niivõrd need mängijad.
                      Siis võiks treener panna selle hierarhia staadionil jooksma minu poolest.

                      Kommentaar


                        #MUFC gaat voor #Antony én #Gakpo https://telegraaf.nl/t/326891366/ via @telegraaf Gapko ka või? Antony 90 milli, 80 lükkas Ajax tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

                          Äkki on hoopis nii, et ta diivatseb. Klubi ütles kohe peale Martinezi ja Halleri müüki, et rohkem põhimehi me EI MÜÜ. Oleks mingi 80 milj jutt olnud Antonyga oleks see juba ammu teada. Make no mistake, mina saadaks ta selle raha eest mõnuga teile sinna tujutsema. Saaks veel Ziyechi ka tagasi.
                          Praegu on pigem see, et ManU on vää vää ma tahan seda ja teist aga kas ei taheta tulla või ei taheta müüa. Ja kui ManU veel 100 milkut peaks Antony eest letti viskama, siis ma teen küll šampuse pudeli lahti. Win-win Ajaxile.
                          aga äkki on nii, et sul tegelikult ei ole klubi juhtkonnas sõpru ja sa ei tea mis seal tegelikult toimub/toimus.

                          loogiline, et ajax pressib lihtsalt hetkel igat võimalikku senti välja, õige ka, teeksin sama. aga antonyt süüdistada diivatsemises on lihtsalt vale.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                            aga äkki on nii, et sul tegelikult ei ole klubi juhtkonnas sõpru ja sa ei tea mis seal tegelikult toimub/toimus.

                            loogiline, et ajax pressib lihtsalt hetkel igat võimalikku senti välja, õige ka, teeksin sama. aga antonyt süüdistada diivatsemises on lihtsalt vale.
                            Oot, et kui mingi x klubi tuleb ja lükkab y summa ManU jaoks väga olulise mängija jaoks letti, ning ManU ei taha müüa, siis sinu arvates on okei, kui see mängija hakkab jonnima, ei tule trenni ja midagi kolmandat veel? Arvestades veel seda, et tal on siiski kehtiv leping klubiga ja nagu kohustus treenida/mänguda.

                            Päris kummaline lähenemine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                              Oot, et kui mingi x klubi tuleb ja lükkab y summa ManU jaoks väga olulise mängija jaoks letti, ning ManU ei taha müüa, siis sinu arvates on okei, kui see mängija hakkab jonnima, ei tule trenni ja midagi kolmandat veel? Arvestades veel seda, et tal on siiski kehtiv leping klubiga ja nagu kohustus treenida/mänguda.

                              Päris kummaline lähenemine.
                              too siis näide?

                              kui barca bruno eest 300milli letti lööks ja bruno ütleb, et ta unistus seal mängida ja palganumber on 4x suurem, siis ma saaks täitsa aru kui ta "diivatseks"? müü maha ja osta 3 uut mängijat asemele?

                              samas kui sa arvad, et antony reaalne väärtus on 80 milli, siis jah on lugu teine.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                                too siis näide?

                                kui barca bruno eest 300milli letti lööks ja bruno ütleb, et ta unistus seal mängida oleks, siis ma saaks täitsa aru kui ta "diivatseks"? müü maha ja osta 3 uut mängijat asemele?

                                samas kui sa arvad, et antony reaalne väärtus on 80 milli, siis jah on lugu teine.
                                No nt. ja kui ETH ütleb, et ei me ei saa hetkel kedagi paremat turult, kes sobiks minu joonisega, mängid aasta veel ning glazerid saadavad barca pikalt. Kas siis normaalne käitumine on, et ma ei tule enam trenni ja hakkan jonnima?

                                Ma isiklikult arvan, et ta reaalne väärtus võiks olla äkki 50mil max? Aga see ei pane antonyt minu silmis parema inimesena paistma. Tema asi pole tujutseda, kui tal on leping ning klubi ei soovi teda mingi hinna eest müüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X