320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Päris arusaamatu agenda on Ronaldol selle intekaga. Piers Morgan on ka korralik bell-end ikka. Müstiline on see, et Twitteri fännid kaldusid rohkem CRi poole peale neid intekaid. Nüüd oleks muidugi eriti lahe see kui MMilt peale alagruppe koju sõidetakse. Full focus my ass.
    Eriti lahe oleks skandaalsuse mõttes ikka see kui Crissu mingi 6 kolli lükkaks alagrupis.

    Kommentaar


      Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
      Palju seal siis uut infot oli? Et Glazeritel pohui ja klubi infra pole just tipp ja laguneb on ju ammu teada.

      isiklikult tundub, et härral suvistest sündmustest tingituna ei ole peas asjad päris korras( mida ka ühest küljest mõistan) . Aga see ei ole okei, et selliseks klubi peale sittumiseks ja diivatsemiseks asi läks. Suur osa intervjuust on ju stiilis “kôik teised on pahad”. Jalkas oled täpselt nii hea, kui su viimased esitused- ja tema selle hooaja esitused ei kannata kriitikat. ETHl on mune, et seda ka tiimivalikutega näidata. Kui cr7 reaalsustaju on kadunud ja ei sobi- head teed (kes kurat peale rahaliigade vôi Sportingu teda üldse enam tahab?). Ma ei ole kindel mida ta otseselt saavutada püüdis, kuid mulle tundub pigem, et ta tegi ennast parajalt naerualuseks.
      no täpselt ja ega midagi uut seal polnud ning vaevalt peale ronaldo halamist, glazerid midagi retsilt muutma hakkavad. pigem on muutuste taga, kui need peaks toimuma ETH käsi.

      intekas oli parajalt naljakat kraami ka, stiilis “ole on hea treener” ja “ma ei austa ETHd, sest…”.

      Ma ei tea, kas ma olen ainuke - veidi meenutab Keane vs SAFi saagat. et väikse põntsu legendi staatus sai, aga minu jaoks nt. keane, giggs, scholes, neville, butt ja mõned veel, on vähe suuremad legendid nkn, kui ronalts. Lihtsalt tegu ühe parima vennaga, kes seda mängu kunagi mänginud on ning tänu SAFile(kindlasti ka mängijatele), meie klubis ja paljude meie silme all, ta selleks parimaks sai.

      “i dont care about ronnie
      ronnie dont care about me
      all i care about is MUFC”


      aa ja see twitteri rahvas on peded

      Kommentaar


        See on teatavas mõttes personaalne traagika just tema enda jaoks, et... see, mis teda nii käituma paneb on see, mis ta selliseks tegi. Tegi ta aga samas palju.

        Unitedi fännina aga arvan, et selline käitumine võiks olla aktsepteeritav klubi legendi puhul. Mina, tõele au andes, ei ole CR7 näinud kunagi meie klubi legendina. Ta on legend jalgpallis, madridis, aga mitte Unitedis. Oleks sellise inteka teinud Giggs pre personaalseid skandaale, oleks see talle andeks antud klubi fännide poolt.

        Need twitteri ja sotsiaalmeedia teemad - nahhui te loete, ma ei tea ühtegi klubi fänni, kes oleks Unitedi fänn ning kes oleks Ronaldo "poolt". Nendel kõikidel teistel on suva klubist ning simpitakse ronaldot samamoodi nagu nasfal sibulahaisu.

        Kommentaar


          Heh no kõik see jutt Ronaldo professionaalsusest ja milline eeskuju ta on....ei ole, enam mitte. Ja siis teeb ühe kõige ebaprofessionaalsema asja, mida jalgpallis näinud olen

          Sa ei lähe avalikult ja sellisel moel musta pesu pesema. Ja oma tööandjat, kes talle 500k/nädalas maksab, ning treenerit, kes niigi on teda hoidnud ja sallinud, avalikult maha tegema. Selle peale saabki olla lahendus ainult konkreetselt ust näidata stiilis "sina pole siia enam oodatud".

          Ego on suurem, kui Mount Everest, et 37 aastasena ei adu, et pole enam see mängija, kes ta oli 5-6 aastat tagasi, et kõik enam ammu ei keerle tema ümber. 37 aga see "mees" käitub nagu 17

          Kommentaar


            Ronaldo tahtis minema ja te andsite talle täpselt selle mis ta tahtis (ükskõik mis hinnaga). Ronaldo võitis. Kas ka pikemas perspektiivis, eks me näe.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Ronaldo võitis.
              Ei tähenda automaatselt, et United kaotas.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Ronaldo on õige vend. Muud polegi siia lisada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Ronaldo võitis.
                    Mõlemad võitsid, aga ma arvan et Ronaldo oleks soovi korral võinud lepingust vabaks saada ka ilma selle teatrita.

                    Kommentaar


                      Agent Edward siis kuulutamas:

                      "BIG NEWS: Manchester United owners are looking to sell the club."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ronaldo on õige vend. Muud polegi siia lisada.
                        1996

                        Kommentaar


                          Oli vaja ühte Cristiano intekat, mis vist pani lõpuks Glazeritele paugu? Enne ei usu, kui tehtud see müük! Aga kui nii, siis see oli parim, mida üks klubist lahkuv mängija sai teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Oli vaja ühte Cristiano intekat, mis vist pani lõpuks Glazeritele paugu?
                            Plz. Poisid on lihtsalt aru saanud, et turud on kohe crashimas ja praegu saab veel normunks kasumiga maha lükata.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              jep, ega juut loll ole (vahet ei ole, mis yeezus arvab) 2023 ftw

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                                Plz. Poisid on lihtsalt aru saanud, et turud on kohe crashimas ja praegu saab veel normunks kasumiga maha lükata.
                                Ons MU mastaabis "coini" ost niivõrd siis seotet kõndeldet olukorraga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X