320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Ma väidan, et Weghorst ei toodud siia väravaid lööma. Tema põhiline ülessanne on olla seljaga värava poole. Saab palli ja lükkab selle ääre peale edasi Rashfordile või Antonyle. Me ei ole ju näinud seda, et nüüd taotakse crosse Wouti peale, ei. Veel üks tahk on tema kaitsetöö ja vastase survestamine, seda teeb ta isuga.

    Küll, aga ma muretsen Antony pärast. Kui nüüd need punased prillid eest ära võtta, siis asi on suht hapu ju.
    Ma päris seda ka ei usu, et Ten Hag temalt väravaid ei oota. Tegu ikkagi puhta nr. 9. Eks mänguplaan on tihti kiiretele üleminekutele ning kontratele ehitatud, seal on Woutist suht vähe kasu, eriti kui ta positsiooni ei jõua. Aga ma loodan, et eksin ning Woutist saab ülivajalik mängija, ka väravate näol.

    Antony peale MMi tiba järgi andnud jh. Eriksen paistab kah kohati väsinud. Olulised lülid, eriti teine. Vormis Sanchot oleks hädasti tagasi vaja.

    Kommentaar


      Antony on vaese mehe Tarmo Kink. Või noh...rikka.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Ma väidan, et Weghorst ei toodud siia väravaid lööma. Tema põhiline ülessanne on olla seljaga värava poole. Saab palli ja lükkab selle ääre peale edasi Rashfordile või Antonyle. Me ei ole ju näinud seda, et nüüd taotakse crosse Wouti peale, ei. Veel üks tahk on tema kaitsetöö ja vastase survestamine, seda teeb ta isuga.

        Küll, aga ma muretsen Antony pärast. Kui nüüd need punased prillid eest ära võtta, siis asi on suht hapu ju.
        20 mänguga 5 väravat, esimesel hooajal sellisel tasemel seni alles ehitusjärgus meeskonnas, täiesti ok ju. Kui hooaja lõpuks saab 10 kokku on fain.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          See ju üsna sage, et need ründavad brassid on sügisel lahedad, aga siis läheb külmaks ja enam nii lahe pole.
          Okei, neelan sööda. Pildil on Wikipediast kopeeritud viis rida kliimaandmeid Manchesteri kohta ja viis rida Amsterdami kohta. Aga kumba read on üleval, kumbal all?


          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust

            Okei, neelan sööda. Pildil on Wikipediast kopeeritud viis rida kliimaandmeid Manchesteri kohta ja viis rida Amsterdami kohta. Aga kumba read on üleval, kumbal all?

            Manchesteri null on külmem kui Amsterdami -5.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

              Manchesteri null on külmem kui Amsterdami -5.
              Kaala käskis öelda, et tunne(tuslik temperatuur) on eitedele!
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                Kaala käskis öelda, et tunne(tuslik temperatuur) on eitedele!
                Ainult tunded loevad, faktid on eitedele
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  20 mänguga 5 väravat, esimesel hooajal sellisel tasemel seni alles ehitusjärgus meeskonnas, täiesti ok ju. Kui hooaja lõpuks saab 10 kokku on fain.
                  Sa räägid Antonyst? Krt ma arvasin, et ma jalgpallis nii biiti ei jaga, aga... tundub, et siin minust hullemaid vendi. Mida see kümme kolli sulle annab kui sul on meeskonna dünaamika pekkis ja parem äär on "edasi-vasakule-sisse" või "edasi-tagasi". Jube raske on seal kaitsjana käituda küll. Vend oma 20 mänguga paremale jalale võtnud 2 palli vb. Päris selle näitega ehk Robbeniga ei võrdleks. Sitaks situatsioone loob ka, eksole?

                  Kaitsjal jube raske - püsi (olematus) tempos, kata vasakut jalga. 100 milli maksime sellise panuse eest. "Äkki saab 10 kolli siis ok". Benzema pani 2017-2018. a hooaeg 12 kolli. Madrid pani CL kinni. CR pani 44 kolli hooajaga, minutid poistel sarnased. Benzema panust loeme siis kollides või, lol. Mäng on dünaamiline you know, meeskonna väravad ei jää löömata, sest CR7 läks araabiasse, eksole. Aa, ja Casemiro ilmselt lööb ka meite jaoks vähem väravaid kui Scott.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust

                    Sa räägid Antonyst? Krt ma arvasin, et ma jalgpallis nii biiti ei jaga, aga... tundub, et siin minust hullemaid vendi. Mida see kümme kolli sulle annab kui sul on meeskonna dünaamika pekkis ja parem äär on "edasi-vasakule-sisse" või "edasi-tagasi". Jube raske on seal kaitsjana käituda küll. Vend oma 20 mänguga paremale jalale võtnud 2 palli vb. Päris selle näitega ehk Robbeniga ei võrdleks. Sitaks situatsioone loob ka, eksole?

                    Kaitsjal jube raske - püsi (olematus) tempos, kata vasakut jalga. 100 milli maksime sellise panuse eest. "Äkki saab 10 kolli siis ok". Benzema pani 2017-2018. a hooaeg 12 kolli. Madrid pani CL kinni. CR pani 44 kolli hooajaga, minutid poistel sarnased. Benzema panust loeme siis kollides või, lol. Mäng on dünaamiline you know, meeskonna väravad ei jää löömata, sest CR7 läks araabiasse, eksole. Aa, ja Casemiro ilmselt lööb ka meite jaoks vähem väravaid kui Scott.
                    Noh, aga see tulen-sisse-vasaku-jalaga-virutama/keerutama oli teada kõikidele, kes teda scoutisid ja ilmselgelt oli selliste oskustega mees Ten Hag-i nimistus väga olulises kohas. Seega ta teadis väga hästi mis oskused ta saab, küll aga talle on kindlasti võimalik ka "uusi trikke" õpetada.

                    Samas mulle absoluutselt ei meeldi see 100 milli jutt, sest see on jama minu jaoks täiesti ebaoluline. Kõiksugused summad on nii pekkis, et enamus on kohutavalt üle paisutatud.

                    Kommentaar


                      Sellest nagu väga ei räägita, et Jack Grealish maksis 20 milli rohkem ja lõi eelmine hooaeg 3 väravat. Aga eks Antony mängib siiski reaalselt klubis ka. Hated, adored, never ignored.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Sellest nagu väga ei räägita, et Jack Grealish maksis 20 milli rohkem ja lõi eelmine hooaeg 3 väravat. Aga eks Antony mängib siiski reaalselt klubis ka. Hated, adored, never ignored.
                        City kannab selle mängija maha ja ostab 150 eest uue. Me pakume uue lepingu paari aasta pärast ilmselt ja asendust ei too. See väike vahe on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust

                          City kannab selle mängija maha ja ostab 150 eest uue. Me pakume uue lepingu paari aasta pärast ilmselt ja asendust ei too. See väike vahe on.
                          Seda küll, aga kutt on alles 22 ja pool aastat uues keskkonnas olnud. Vara veel häirekellasid lüüa. Vähemalt ei tundu mingi pehmo olevat ja pigem Licha sugune marukoer, kes hambad ristis valmis asja eest seisma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust

                            Seda küll, aga kutt on alles 22 ja pool aastat uues keskkonnas olnud. Vara veel häirekellasid lüüa. Vähemalt ei tundu mingi pehmo olevat ja pigem Licha sugune marukoer, kes hambad ristis valmis asja eest seisma.
                            Vot ongi, viimasega ei ole nõus. Ta tundub mulle lõunamaa temperamendiga mägiaivar. Väljaspoole kuvab lõvi, sisemiselt on kass, kes hakkab mängu ajal brunoga ülbitsema, olles ise seal oma esitlustega kus ta on eksole. In my book see ei ole sportliku/emotsionaalse tugevuse tunnus. Umbes sama nagu mägiaivari käed kõrvadele a la san marino vastu skoorides. Edasist tulemust pärast seda kõvatamist näeme me kõik. Lichal ikka walk first ja kusjuures talki väga palju ei ole. Aga eks aeg näitab ja loodan, et eksin eksole. Ja ega see mingi lõpliku tõe arutelu ei ole ka. Emb-kumb teeb westonsid 3 a pärast nö ja omab bragging rights.

                            Kommentaar


                              Antony teemal üks asjalik video:
                              1.1k votes, 171 comments. 558k members in the reddevils community. The Home of all things Manchester United on Reddit

                              Kommentaar


                                Ma ei viitsi otsida seda teemat, aga kindlasti oli siin ka mõni kes kahtles kui Casemiro diili hakati tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X