320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust mängu näeb? Hetkel on mul myp2p.eu nii IE kui ka Firefoxiga maas. tvmix-is pole seda mängu aga üleval.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Kust mängu näeb? Hetkel on mul myp2p.eu nii IE kui ka Firefoxiga maas. tvmix-is pole seda mängu aga üleval.

      Kommentaar


        Veel üks variant on PPMate, kanal Caifu Sports.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          van der Sar audis. Loodame, et poolakas saab ikka hakkama.

          Kuszczak, Neville, Ferdinand, Brown, Silvestre, Fletcher, Scholes, O'Shea, Ronaldo, Rooney, Saha

          pink: Heaton, Evra, Vidic, Carrick, Solskjaer

          Kommentaar


            Tomaš sai penaltitõrjega hakkama ja kohe järgi kole sagimine ja umbkaitse

            Kommentaar


              tubli Tomaš! Pean vist oma eelmised sõnad tagasi võtma. Kus krt Carrick on, suur ost ja istub varukal?! Ja sees mingid krdi Oshead ja Fletchid

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                ma ainult manut kujutangu ette ilma fergyassita, kadugu sealt kust kurat va munn
                Sõge loom. Ära vaevu enam inglise jalgpalli alla postitama.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    kahju, et asnl just nii oma esimese v6idu sai,
                    aga millegagi pidi nende keskv2ljal domineerimine ja see pallikaotuste rida 2.poolajal kulmineeruma, ainult m6ni minut j2i puudu
                    kuigi Kuszszak tegi pendlat6rjega (no tema musta poissi ei kukutanud ) hea alguse, Henry puudumine hakkab ka standardolukordade realiseerimise puhul silma
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Heh, kole mäng Unitedi poolt. Wes Brown ei saanud vist ise ka aru, et mis positsiooni ta mängib. Tommy K, mängis küll superhästi.

                      Kommentaar


                        ei tea kas john o'shea reservide tasemelgi mängib, kohutav...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          kuigi Kuszszak tegi pendlat6rjega (no tema musta poissi ei kukutanud )
                          No kuulge! Päris nii ikka ei lähe, et iga pendla üle irisema hakkame. See oli 100% õige pennu.
                          Pole sel hooajal Manchester United Football Clubi (Manu ju ei tohi öelda) mänge näinud, aga oodanuks midagi enamat. Aga ega ma siis kurda, võtame vastu mis antakse.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            No ei tea, mina küll ei julgeks väita, et kehv mäng oli. Oluliselt parem kui Spursi vastu ja esimene poolaeg oli (läbi minu pisut punaste prillide) ikka suht normaalselt kontrolli all. Teise alguses tekkis küll juba hirm, et ükskord need lollid sööduvead ära karistatakse ja noh, oligi. Selline statistika jäi ka veel ekraanilt silma, et mingil hetkel esimese poolaja lõpus või teise alguses olid löögid 14-7 ManU poolt vaadates, aga pisut enne lõppu juba vaid 15-13 vms. Ei saa öelda, et Arsenal poleks võitu väärt olnud, aga viik olnuks vast mängupilti vaadates õiglasem. Kuigi jah, keskväli oli üsna kole - ja siis vanamees võtab sealt veel Scholesi ka välja, kes ainsana midagi teha suutis. Arusaamatu. Läks jälle oma ühte punkti kindlustama vist . Fletchi hooajaeelne üsna lubav tegutsemine on täiesti kadunud, O'Shea torkas ka ainult valesöötudega silma. Ja muidugi Rooney oli üpris tühi koht, ei olnud tavapärast sädet ega üldse suurt midagi. Kuid küll tuleb.

                            Ahjaa, see ka, et Rosicky diiliga on A*** vennad esmapilgul küll napakymppi liigutuse teinud. Selline vend ~7 miljoni eest. Samal ajal alustab meie enda 18.6 milline aastahitt pingilt. Go figure.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              You don’t change a winning team. See on põhjus, miks O'Shea alustas ja Carrick oli pingil. Teoorias õige, praktikas maksis kätte. Teooria ja kaine mõistus ütleks nüüd, et JO'S ei alusta enam kunagi ühtegi mängu ManU särgis, praktika seda ilmselt ei kinnita. Ebaõnnestuda 5-meetri-söötudega - no see on ikka täiesti uus tase.
                              Fletcher tegi minu arvates igati soliidse mängu. Scholes ja Rooney pole kumbki veel selgelt match fit, aga sellele vaatamata tegi esimene neist päeva parima esituse. See idiootne bänn omab selgelt pikema ulatusega mõjusid, kui need konkreetsed 3 mängu mis nad vahele pidid jätma, vaevalt, et nad enne järgmist 2-3 mängu jõuavad 100% ligi.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                words of wisdom

                                Kommentaar

                                Working...
                                X