320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võit tuli ära Evertoni vastu! Väravad Ronaldo, Evra (esimene Manu särgis) ja O'Shea (imesid vahetevahel ikka juhtub) poolt! Kuigi Chelsea võitis ka, on hea näha Liverpooli viiki ja Arsenali kaotust!

    Kommentaar


      Polnudki väga hull. Richardsonid ja teised muidu mehed said kenasti hakkama. Suht igav mäng, esimese poolaja lõpus ja teise poolaja alguses tehti veidi kiireid liigutusi aga mul hakkas silm juba lõpus vaikselt kinni vajuma, lõpuks hoidsid neid ainult lahti suurepärane keskvälja paar O'Shea-Brown.

      Kommentaar


        Jääb mõni põhikoosseisu mees kõrvale, läheb mängupilt oluliselt sitemaks. Jätad ise pooled mehed välja, lugu igati korralik. No mine võta kinni. Kuigi eks peamiselt tuleb ikka Evertoni tänada - mismoodi nad sellise läbinisti mannetu mängu juures 9. kohal on, jääb üsna mõistmatuks. Teisel poolajal oli neil täpselt üks võimalus, napilt üleläinud pealöök. Kas tõesti on siis nii palju Cahillis kinni või? Anyway, peaasi muidugi, et ilma inimkadudeta asjaga toime tuldi, loodetavasti on Rioga ka korras. Enam-vähem hakkama said kõik, Richardson üllatas esimesel poolajal positiivselt. Teisel oli samas täiesti pildilt kadunud. Ja kurat, kas on üldse meeskonnas kedagi veel alles, kes tsenderdada oskab?
        Ahjaa, ei tea mida see O'Shea "ma vaatan paadist kiikriga" selebratsioon märkima pidi? uuris, et kas kõrgemat taset ka paistab kuskilt?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          õu nõu o'shea

          kakoi värav raisk....


          ei... aga tegelt väga kõva, et suudeti ka vähem kõvade meestega nii hea tulemus saavutada....


          kuradi kahju, et bolton lõpus ära ei löönud... nii hea võimalus oli

          Kommentaar


            O'Shea on tore.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Kuigi eks peamiselt tuleb ikka Evertoni tänada - mismoodi nad sellise läbinisti mannetu mängu juures 9. kohal on, jääb üsna mõistmatuks.
              Sedasama ma isegi mõtlesin. Everton korraldas septembris ühe senise hooaja minu parimatest elamustest (teiste satside mänge vaadates siis), võites teadagi keda briljantse mänguga 3-0. Ja nüüd siis lastakse ManU pingipoistel endast sedavõrd hea mulje jätta. Ilmselt olid need kõige lihtsamad punktid seni.

              Aga O'Shea... no see mees on ikka rida tärne. Nagu ta poleks teadnud, et fittil on 100 eegune panus ManUtd to win two-nil peal....
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Järgmine kuu, 2.detsembrist kuni 1.jaanuarini, läheb alles tulistamiseks. Kui Benfica mängu ja Premieri mängud edukalt läbida, võidukalt ja ilma vigastusteta, siis see oleks päris hea uudis, sest ma olen päris kindel, et keegi jaanuarikuus lisandub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                  Järgmine kuu, 2.detsembrist kuni 1.jaanuarini, läheb alles tulistamiseks. Kui Benfica mängu ja Premieri mängud edukalt läbida, võidukalt ja ilma vigastusteta, siis see oleks päris hea uudis, sest ma olen päris kindel, et keegi jaanuarikuus lisandub.
                  Nägin O'shea värava just ära ja pole meil mingit uut jõudu vaja, O'shea ongi uus esisnaiper.

                  Kommentaar


                    gõu bartseloooona!!! jobannõi rot

                    Kommentaar


                      Saaks jah vaid kahte avatari korraga aga vot ei saa...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Giggs vigane

                        sahistatakse
                        ka konfliktist treeneriga...

                        Some reports have attributed Giggs' absence to a falling out between player and manager stemming from the weekend's game against Chelsea when United lost control of a game they were winning to draw 1-1.
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Saaks jah vaid kahte avatari korraga aga vot ei saa...
                          Tee ise(lase teha) ja maksa 25.- ning asi ants.

                          Muuseas see Benfica-Manu spankster.neti või mingi asja laul on ilgelt lõbus. Aga sellest peaks vist hirmuäratavaima naeru teemasse kirjutama.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Eeloleva nädala magusaimad palad on kindlasti siis ManU - Benfica, Bayern - Inter ja Barca - Werderi vastasseisud. Sisetunne ütleb, et sel hooajal nagu ka eelmisel, tuleb ManU mängijatel piirduda alagrupifaasiga, kuna Benfica mängustiil ei sobi neile kohe üldse mitte. Kuigi minu soov oleks, et ManU saaks edasi ja kokku Bayerniga. Seda igipõliste CL rivaalide mõõduvõttu ei ole juba ammu aega näha saanud.

                            Kas keegi teab öelda, mis kamm Solskjaeriga on? Kuskilt lugesin, et "long term injury" aga minuteada ta ju midagi ära murdnud ei ole?? Või ma eksin?? Ja niipalju, kui ma olen ManU mänge vaadanud tundub mulle, et C.Ronaldo on liiga isetseja mängija. Paljudes olukordades otsustab ise teha, kuigi sööta oleks ehk paslikum. Kuigi see jah minu arvamus.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Jaanuaris on uusi nägusi oodata

                              Ründeliini võiks tõepoolest veidi tugevdada.
                              esimene uus nägu on siis Larsson

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Kas keegi teab öelda, mis kamm Solskjaeriga on? Kuskilt lugesin, et "long term injury" aga minuteada ta ju midagi ära murdnud ei ole?? Või ma eksin??
                                Olega ei ole mingit kammi, vanameister on juba tagasi treeningutel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X