320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas petsman Vaata postitust
    millal viimati tuli otse karistuslöögist värav, aga vot ei meenunud (mälu pole muidugi tugev külg).
    Kas ei olnud C. Ronaldo pommlöök, ei mäleta kelle vastu. Ilusasti nurka.

    Kommentaar


      Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
      Kas ei olnud C. Ronaldo pommlöök, ei mäleta kelle vastu. Ilusasti nurka.
      Portsmouthi vastu.

      Kommentaar


        Fergie, ole nüüd meheks ja tee see liigutus ära. Neemelo oleks sulle surmani tänulik .
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Fergie, ole nüüd meheks ja tee see liigutus ära. Neemelo oleks sulle surmani tänulik .
          Norwegian club? BBC keokraahvid. Aga see oleks kaunis.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Phil Bardsley on Sunderlandi asemel siirdumas hoopis Aston Villasse.
            ongi nii



            FA karikas neljandas ringis kohtume Pompeyga, Old Traffordil.

            Kommentaar


              uuendatud Manudt.com on valitud premier league'i klubide parimaks koduleheks

              Kommentaar


                Krediitkaardi omanikele selline hea uudis, et MUTV Online pakub kuni selle nädala lõpuni liitujatele järgmist kahte kuud ühe hinnaga (siis 4 naela ehk ~90 krooni). Selle raha eest on seal vaatamist rohkem kui küll.


                edit: desinformatiivne ila kustutatud. sry. ühtlasi luban endale, et täna öösel magan kauem kui kaks tundi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kas seal saab nagu online TVd vaadata?

                  Kommentaar


                    kui kiire ühendus olema peab et vaadata?
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Näeb hea kvaliteediga highlighte. Vabandust selle vahepealse jama eest, ähmas peaga jäi mulje, nagu näitaks nad aasta alguse puhul mõnda mängu. Ei näita loomulikult. Noh, kuulata saab ka, kui teinekord ükski striim vedu ei peaks võtma. Lisaks on terve pinutäis varasemate mängude tipphetki, intevjuusid jne. ManU fännile on selle raha eest materjali suht palju, teistele vist mitte väga. Veelkord sry, et ilmaasjata ärevust tekitasin.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ma ei tea kas see sait on siit läbi käinud aga siis saab sellelt allalaadida kõiki man utd selle hooaja väravaid, kaasaarvatud pre siisoni omasid http://manutdgoals.freehostia.com/ ENJOY
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          ma ei tea kas see sait on siit läbi käinud aga siis saab sellelt allalaadida kõiki man utd selle hooaja väravaid, kaasaarvatud pre siisoni omasid http://manutdgoals.freehostia.com/ ENJOY
                          väga väärt leht.
                          /

                          Kommentaar


                            väga hea nüüd tuleb see vaid ära bookmarkida ja ei pea eińma neid sealt youtubeist otsima

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mt013 Vaata postitust
                              väga hea nüüd tuleb see vaid ära bookmarkida ja ei pea eińma neid sealt youtubeist otsima
                              ära mind usu aga yuu tuubi jõuavad väravad märksa kiiremini kohale

                              Kommentaar


                                mhmh. ja kaovad sealt sama kiiresti.

                                natuke streigivabu meditsiiniuudiseid ka
                                * Saha kube kärab jälle nii nagu varem
                                * Brown sai Spursi minekust rääkivate artiklite peale suurest erutusest mingi viiruse külge
                                * ja Tweety arvab interviuuuus, et a) kuni SAF kõik kiired mängijad teiste klubide eest ise ära ostab, on temal kui kaitsjal veel perspektiivi küll; b) I can be like Laurent Blanc. veerenpõrandalja...

                                homme siis jälle kätteõpitud harjutus - villapeks
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X