320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njaa, hea mäng ning hea võit taaskord aga Rooney taas kuival. Õnneks on Ronaldo ikka megaheas hoos hetkel. Park tegi täna samuti väga hea mängu ning tore, et ka Carrick sai lõpuks punases särgis jala valgeks. Villa oli muidugi ka masendavalt kehv, eriti esimesel poolajal.

    Kommentaar


      Cristiano sai täna siis enne mängu ka Barclay FA Premierleague kuu(dets.) parima mängija tiitli..

      Kommentaar


        Algselt postitas mömm Vaata postitust
        ära mind usu aga yuu tuubi jõuavad väravad märksa kiiremini kohale
        võimalik, ega mul nende väravtega kiire pole, aga youtubeis võtab otsimin aega, ja mina ei viitsi teha seda eriti

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas mt013 Vaata postitust
            võimalik, ega mul nende väravtega kiire pole, aga youtubeis võtab otsimin aega, ja mina ei viitsi teha seda eriti
            Ei tea midagi, kasuta Date Added ja siis tuleb värskemad videod ennem. Mul läeb selleks max. 1min., et õiged väravad leida

            Kommentaar


              Algselt postitas mömm Vaata postitust
              ära mind usu aga yuu tuubi jõuavad väravad märksa kiiremini kohale
              kas just märksa...mäng laupäeval ja minu antud saidil pühapäev juba üleval...
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                kas just märksa...mäng laupäeval ja minu antud saidil pühapäev juba üleval...
                Youtubes nii, et mäng laup. , värav la up. õhtul või hiljemalt pühap. hommikul:P

                Kommentaar


                  Teeme siit nüüd ilusa järelduse, et olulist vahet ei ole, kummalt saidilt väravaid vaadata. Või mis?

                  Palju toredam ja asjakohasem on tõdeda, et viiest "Kuu mängija" auhinnast on käesoleval hooajal neli saanud just ManU pallurid.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    http://www.dailymotion.com/Richie271...ston-v-summary - mõnus kokkuvõte.

                    Ja kas Ronaldo on nüüd parim GoalScorer? :O

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                      Ja kas Ronaldo on nüüd parim GoalScorer? :O
                      Ei, veel mitte.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                        Teeme siit nüüd ilusa järelduse, et olulist vahet ei ole, kummalt saidilt väravaid vaadata. Või mis?

                        Palju toredam ja asjakohasem on tõdeda, et viiest "Kuu mängija" auhinnast on käesoleval hooajal neli saanud just ManU pallurid.
                        ei maksa ka tähele panemata jätta, et

                        Cristiano Ronaldo has become only the third player to win the Barclays Premiership Player of the Month Award twice in a row.The in-form Manchester United winger picked up the December award to follow in the footsteps of Dennis Bergkamp (1997) and Robbie Fowler (1995/6).

                        Kommentaar


                          Bale Old Traffordile? Yes please. Äkki müüb Fergie siis lõppude lõpuks Silvestre maha.

                          Kommentaar


                            Küla peal räägitakse ka, et Dong saab 4,5-aastase lepingu ja Forlanist vabaks jäänud #21 särgi.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Bale Old Traffordile? Yes please. Äkki müüb Fergie siis lõppude lõpuks Silvestre maha.
                              viimane pole muidugi välistatud, aga Bale'i võimalik saabumine tähendaks pigem Heinze lahkumist, keda mitmed klubid nõus avasüli vastu võtma
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Intervjuu Wesi, Rio ja Vidiciga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X