320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Teise värava all oli olukord kus Vidic ballackit kätega selga lükkas. Puhas viga ju või mis? Samas leian et kohtunik pole kellelegi liiga teinud täna
    Ballack kukkus nagu kuuli saanud nats II Maailmasõja ajal. Ronalts vähemalt proovis veidigi püsti seista ja pallini küündida.

    Kommentaar


      viga on viga ju

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        viga on viga ju
        Sel juhul peaks enmus Chelsea mänge 3/4 ajast seisma kui Drogba platsi väisab.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Rondaldo mölises ka. Teise värava all oli olukord kus Vidic ballackit kätega selga lükkas. Puhas viga ju või mis? Samas leian et kohtunik pole kellelegi liiga teinud täna
          Ega ma penaltit sealt ei nõudnud, selline 50-50 olukord. Aga kollane oli selles olukorras küll liiast, Ronaldole vähemalt.
          Ja see Ballacki olukord oli täitsa koomiline, nii kui Vidici käsi tema selga puutus olid tüübil põlved järsku kõverad ja mees kukkus nagu kott kartulit.

          Aga noh...
          ROOOOOOOOONEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
          DELFI kommijad ahju!

          Kommentaar


            nojah..ei ole ka sel kohtunikul mune..nagu ka sellel Scolaril

            Kommentaar


              VõTA VÄLJA RAISK!!!
              DELFI kommijad ahju!

              Kommentaar


                ei ole küll fän,aga Manu oli võimas ikka
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Saab veel miski magusam olla? Vaja nüüd need varus olevad mängud võita ja Rafa võib rahulikult oma paberilt vabandusi maha lugeda, miks tiitel kaotati ja miks United seda väärt oli. Kapten on tagasi parima juures, teised raugad (Giggs) liiguvad ka nagu teab juba mitmendas nooruses.

                  Kommentaar


                    olgem ausad. teise poolaja Chelsea oli ikka eriti sitt ja rõve. Vastik vaadata. kari pedesid platsil.

                    Õnne ManU fännidele, puhtalt teenitud

                    Kommentaar


                      võta välja Chelskiii!
                      Ilus mäng ...

                      Kommentaar


                        Wooohooo !

                        Mõnus mäng, mõnus võit. Ei saa vast öelda, et MANU nüüd niiüli hästi oleks mänginud, aga no Chelsea lihtsalt lasi neil teha kõike. Scolari pani vahetustega ka suht rappa, Belletil jäi vähe puudu, et punane saada ning see noor kutt, Silva vms sai odavalt ounitud kolmanda värava situatsioonis. Nüüd tuleb veel kolmapäeval Wiganilt võit ära võtta ning tabeliseis muutub hoopis positiivsemaks.

                        Kommentaar


                          Super mäng ja kõik olid tublid (Eriti tublid olid Giggs ja Neville). Ei oska nagu rohkem öelda, niiet olen parem vait.

                          Selline küsimus ka, et siin käis enne sellisest mehest nagu Eckersley(Selle Belgia poisiga seoses) jutt. Kas see mees on meil veel alles või ei ole? Wikipedia andmeil peksab kuskil Taanis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                            Super mäng ja kõik olid tublid (Eriti tublid olid Giggs ja Neville). Ei oska nagu rohkem öelda, niiet olen parem vait.

                            Selline küsimus ka, et siin käis enne sellisest mehest nagu Eckersley(Selle Belgia poisiga seoses) jutt. Kas see mees on meil veel alles või ei ole? Wikipedia andmeil peksab kuskil Taanis.
                            kaks raadiot.

                            pidasin silmas Richardit, vanem vend Adam parseldati tõepoolest hooaja alguses hamletitele maha.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ilus mäng. Chelsea alustas ju tegelikult ilusti. Okei. Normaalselt. Hooti pani lausa muretsema, aga teine poolaeg oldi sama hale vari endast, kui ronaldo oma eelmise hooaja vormist.
                              Kuigi mulle on Fletcher alati sümpatiseerinud, siis täna jättis väga tahumatu mulje. Väga vähe läbi sööte tuli tal välja. Ja kriitikast Evansi pihta ma ka aru ei saa. Tegi täna, tõsi küll Chelsea rünne polnud hoos, päris ilusa mängu. Muidugi neid mänge, kus ta põrunud on, ma näinud pole. Teistelt päris head esitused. Ma võin süüa 3 big Mc einet ära, kui Rooney suudab ühe mängu suu kinni hoida.

                              Keegi Evra kohta teab midagi?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                kaks raadiot.

                                pidasin silmas Richardit, vanem vend Adam parseldati tõepoolest hooaja alguses hamletitele maha.
                                Minu paha, ma ei tea nii hästi Manu reserve, niiet arvasin, et jutt ikka Adamist, aga nüüd järgikontrollinuna sain teada, et on ka Richard.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X