320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manchester United-Aston Villa 3-2 ::: goals
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/343352
    http://stream.try.hu

    Kommentaar


      'Football, bloody hell!!!'


      ja nagu üks vana, kuid tark härrasmees täna pärast mängu ütles - no kui nüüd selle emotsiooni pealt ka liigat ära ei võeta, siis...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Krt. Manchesteroli tõeline pask esimese kolmandiku mängus, siis tuli midagi ilusamat. Mul oli isegi villast ja martinist kahju

        Aga ehk nüüd tärkas neis soov jälle midagi teha.

        ps! kaks väga head vahetust
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar




          Liigume edasi, Portoga mängu jätavad vist vigastusega vahele Rio ja Anderson, aga teravust peaks olema kolme kõrvaldatud mehe näol.
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            ma loodan et tüüp saab selle eest linna kõige ilusamalt tibult keppi täna õhtul

            Kommentaar


              keppi või porgandit, aga mida rohkem seda kotti vaadata, seda enam absoluutselt faking briljantne see on. ja arvestades, et poiss on 17 (mis sest, et näeb välja nagu Giggs kolmekümneselt) ning kogu tema tänast esitust, huhuhuu. rohkem noori nolke platsile, et nad saaksid elu esimeses liigamängus iluväravaid peksta (vt ka Welbeck, Danny).


              oh muidugi, ja ma unustasin ju tema juures kõige tähtsama asja:


              FORZA LAZIO!!!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                eelmisel nädalal lõi see Federico Macheda reservide eest newcastlele kolm kolli lausa. Ja niipalju, kui ise mängu jälgisin ja sellest mäletan, siis ta kolm korda peale lõigi. Uus Ole?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ma loodan et tüüp saab selle eest linna kõige ilusamalt tibult keppi täna õhtul
                  talle meeldivad vorstid pigem, sest pärast väravat tormas ta tribüünile mingit härrat embama ja suudlema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    talle meeldivad vorstid pigem, sest pärast väravat tormas ta tribüünile mingit härrat embama ja suudlema.
                    ju see ta papi oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      eelmisel nädalal lõi see Federico Macheda reservide eest newcastlele kolm kolli lausa. Ja niipalju, kui ise mängu jälgisin ja sellest mäletan, siis ta kolm korda peale lõigi. Uus Ole?
                      meenutab rohkem ühte prantsuse filosoofi
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        ju see ta papi oli.
                        Jep, Kiko papi. Nii väidab vähemalt Times Online.

                        United knows what Entertainment is about. Aitäh-aitäh!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ja nagu üks vana, kuid tark härrasmees täna pärast mängu ütles - no kui nüüd selle emotsiooni pealt ka liigat ära ei võeta, siis...
                          No nii vana ta nüüd ka polnud. Aga Fergusoni cojonesid peavad küll vanusega keskmiste kookoste suuruseks paisunud olema. Kuid nagu päss isegi tunnistas - vedamist oli kõvasti. Õdedest vanema panus oli, nagu eeldada võiski, märkimisväärne. Ilus poiss suutis siiski Villa teisele väravale eelnenud laisa pallikaotuse kahe väravaga rehabiliteerida. Võimas vaatemäng igal juhul. Tänud tekiila eest, fitti!
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Usain Bolt: Ronaldo on hädavares

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Tänud tekiila eest, fitti!
                              Poeesiapuhangus pulbitsedes vastan teile haikuvormis, kui lubate.

                              kuniks billy sall
                              alt vedada ei plaani
                              teeme või mitu
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                "The first thing I'm going to tell him: stop acting like a wuss!” oli vist täpne lause.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X