320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Tevezest oleks seniks rohkem kasu, kui eelnevast kolmest kokku.
    Ma ütleks, et kahes viimases liigamängus on ühest neist kolmest täpselt kaks korda rohkem kasu olnud, kui Tevezest.

    30+ milli on liialdatud number ka. Sinna alla peaksid kuuluma ka laenuperioodi juba makstud summad. Ma ütleks, et oma viimaste mittemidagiütlevate sooritustega Tevez omale just huvilistest järjekorda pole tekitanud. Üks asi on Unitedi tahtmatus suurt summat maksta, aga samas ei näe ka kedagi teist, kes praeguses seisus Teveze eest sellist raha välja käiks. Nii et minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on laenutehingu pikendamine ehk lausa tõenäoliseim variant.

    Kommentaar


      Fraizer Campbell on ka ju veel teie nimekirjas.

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
        Ma ütleks, et kahes viimases liigamängus on ühest neist kolmest täpselt kaks korda rohkem kasu olnud, kui Tevezest.
        Kahjuks on hooaja jooksul 30 korda rohkem mänge.

        Mulle tundub, et Campbell saadeti Spursi ainult selleks, et turuhinda tõsta. Kahjuks see ei ole õnnestunud. Hooaja jooksul on ta Spursi eest mänginud 23 kohtumist ja löönud vaid 3 väravat. Liigas on ta alustanud vaid korra ja kui juba Spursile ei sobi, siis ei usu, et ta ka punast särki oleks väärt kandma.

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          Ma ütleks, et kahes viimases liigamängus on ühest neist kolmest täpselt kaks korda rohkem kasu olnud, kui Tevezest.

          30+ milli on liialdatud number ka. Sinna alla peaksid kuuluma ka laenuperioodi juba makstud summad. Ma ütleks, et oma viimaste mittemidagiütlevate sooritustega Tevez omale just huvilistest järjekorda pole tekitanud. Üks asi on Unitedi tahtmatus suurt summat maksta, aga samas ei näe ka kedagi teist, kes praeguses seisus Teveze eest sellist raha välja käiks. Nii et minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on laenutehingu pikendamine ehk lausa tõenäoliseim variant.
          10 milli on Utd välja käinud juba 2 aasta eest, 20 on vaja, et asi kinnitada, seega peaks teistele kosilastele ka hind olema 20m kanti, ostaks küll ja teised klubid kindlasti jälgivad ka huviga.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Kahjuks on hooaja jooksul 30 korda rohkem mänge.
            Tõsi, aga senist hooaega ka täies pikkuses vaadates ei paista küll kuskilt välja, et 20 miljoni eest ründajat Tevezest oleks. Suht kindlalt julgeks öelda, et seda hinda ta eest välja ei käida ka.

            Kommentaar


              Rafael Evertoni vastu ei mängi vast veel, vara veidi äkki ?
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Ses mõttes ei ole vara, et terve peaks ta küll olema. Neville vs Pienaar võitluspaar ei sisendaks ka just erilist kindlust.

                Tevezist - ühtepidi kuluks ta väga ära, sest kui mõni põhimees jälle paugu saab, siis ainult sellele lootmine, et mõni noor poiss jälle sähvatab, on ka nagu natuke libe tee. Tevezi põhiline häda on olnud pärast Berba ostu liigne tõestamispüüd ja sellest tulenev figarosiinfigaroseal-rabelemine - kui leping käes, ehk ta siis rahuneks natuke? Väidaks (väga subjektiivne hinnang muidugi), et ta on hooaja teises pooles näidanud ehk maksimaalselt 60% oma tegelikust tasemest. Selle valguses 20 milli pole muidugi õige hind, aga ma ei ole kindel, kas oleks parem tal minna lasta ja siis hakata tulevikus jälle mõnda 30 milliga ostetud kodanikku mänguskeemi sobitama. Teistpidi on muidugi õige, et pingilt sekkujateks sobivad noored poisid paremini ja ta pole pahatihti suutnud vahetusest tulles vajalikul määral elu lisada. Ei kadesta igatahes küll Fergusoni selle otsuse tegemise osas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  endale on jäänud arusaam, et Tevez on parem kui Berbatov.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    kui manu Tevez'ist loobub, siis saaks kergendatult hingata, sest selle venna ampluaa on massiivne.
                    Selgelt oli näha, kuidas Berba eelistamine mehel kupli alla puges. Aga jah, leping teeks temast ohtliku relva.
                    Money well spent.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      endale on jäänud arusaam, et Tevez on parem kui Berbatov.
                      Sama siin...
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Berbaga on see asi, et ta ei ole loomult niisugune rünnakuteraviku tipus lammutaja, nagu oli näiteks Ruud või Saha ja nagu paljud fännid teda ilmselt just seetõttu eeskätt ette kujutavad. Tema suurim tugevus on rünnaku ja poolkaitse sidumine, talle meeldib pigem ise pallile vastu tulla ja liikumise pealt teistele jagada, mitte niivõrd seda söötu kuskil kastis oodata. Ja ta vajab ilmselgelt enda kõrvale head partnerit, nagu oli Keane, kellega teineteisemõistmine tuleks õhust. Õnneks selline mängija on Rooney näol meeskonnas olema, aga niisuguse sideme tekkimine võtab aega. Jah, loomulikult võib alati öelda, et Berba saaks olla nii- ja naapidi parem, aga teisest küljest ei ole ka teised suutnud teda veel nii hästi ära kasutada kui võiks. Samas on ta minu meelest oma esimesel aastal siiski enam kui rahuldavalt hakkama saanud, nagu näitavad kasvõi 9 res söötu hetkel Premis - ja 13 kotti pole ka nüüd just päris läbikukkumine. Tõepoolest, Berbatovi plussid ei avaldu sel hooajal enamasti nii silmatorkavalt nagu näiteks selles wankwank-otsajoonetrikis West Hami vastu, aga kui tema tegutsemist (eriti ilma pallita) natuke terasemalt jälgida, siis on ta meeskonnale ründefaasis ikka kuradi kasulik mängija. Ma näen probleemi pigem selles, et paljude meelest peaks ta selle makstud 30 miljoni eest nüüd üksi üle kogu platsi särama. Ei pea. Natuke liiga palju on sel hooajal seda "pekske pikka, pikk on pealik"-mentaliteeti, et uus poiss saab kõik enda kaela. Tegelikult on kogu rünnak eelmise hoajaga võrreldes liialt sageli balansist välja vajunud. Ja see pole küll kaugeltki ainult Berba süü.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Tegelikult on kogu rünnak eelmise hoajaga võrreldes liialt sageli balansist välja vajunud. Ja see pole küll kaugeltki ainult Berba süü.
                          Kes ütles et se berba süü on?
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Mõnus noortekoondis täna välja saadetud. Loodame, et saavad hakkama.

                            Kommentaar


                              kommentaatorid nii irevil seal, et manu välja kukkus.

                              Kommentaar


                                insert_random_ref_rant_here
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X