320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
    Nii positiivset seisu ei saa te mitte kui kuidagi. Võimalus selleks 0,000000000000001% parimal juhul
    Kuidasmoodi sellise % välja arvutasid?
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      Kuidasmoodi sellise % välja arvutasid?
      vot nii käib see

      Kommentaar



        Ei tea kas see on järjekordne transferipalaviku algus või on mingit tõde ka? Huvitav on see et erinevad lehed nii Saksamaal kui Inglismaal on midagi taolist väitnud. Eriti huvitav on selle juures see et ikka ja jälle sõltub kõik Ronaldost. Kui Ronaldo läheb Reali, siis ostab Manu Ribery ja Bayern Diego.
        Kuigi Ribery on väga hea mängija ei tahaks ma järjekordset "nõrgajalgset" klubisse.
        AILTON

        Kommentaar


          Loodetavasti mitte jah...

          Kommentaar


            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              uni jah? Ole hea puhka õhtuks välja
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                Kuigi Ribery on väga hea mängija ei tahaks ma järjekordset "nõrgajalgset" klubisse.
                Selle kohta ütleks küll, et ülim ülbus!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Selle kohta ütleks küll, et ülim ülbus!
                  Ja mina omakorda ütleks, et palun selgita.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                    Ja mina omakorda ütleks, et palun selgita.
                    Selles mõttes ,et enamus Euroopa suurklubisid soovivad Francki oma klubisse ja nüüd tuleb üks Manku fänn ja ütleb, et Ribery ei sobigi siia, kuna ta on "nõrgajalgne".

                    Kommentaar


                      The club have deemed the rumours not worthy of comment and with Ronaldo reportedly having said his 'Real Madrid dream was dead' last weekend, a move for Ribery looks increasing unlikely.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mömm Vaata postitust
                        The club have deemed the rumours not worthy of comment and with Ronaldo reportedly having said his 'Real Madrid dream was dead' last weekend, a move for Ribery looks increasing unlikely.
                        Selle postituse valguses ja muidu kaa tuletan igaks juhuks üht jaanuarikuus sõlmitud Ronaldot ja Reali puudutavat kihlvedu meelde. Lahenegu ta siis kummas suunas tahes...



                        PS. Foorumi otsingusüsteem on veits gei, või siis ma ei saa sellest aru, sest otsimisele läks peaaegu 30 minutit.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Midagi totaalselt uut: Tevez ja Berbatov mõlemad pingil.

                          Van der Sar, Evra, Ferdinand, Ronaldo, Anderson, Rooney, Park, Vidic, Carrick, O'Shea, Fletcher

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Selles mõttes ,et enamus Euroopa suurklubisid soovivad Francki oma klubisse ja nüüd tuleb üks Manku fänn ja ütleb, et Ribery ei sobigi siia, kuna ta on "nõrgajalgne".
                            No ma palun iga päev jumalat et seda dealli ei sünniks. Ribery on kordades kõvem vend kui krissu

                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Selle postituse valguses ja muidu kaa tuletan igaks juhuks üht jaanuarikuus sõlmitud Ronaldot ja Reali puudutavat kihlvedu meelde. Lahenegu ta siis kummas suunas tahes...



                            PS. Foorumi otsingusüsteem on veits gei, või siis ma ei saa sellest aru, sest otsimisele läks peaaegu 30 minutit.

                            mul oli meeles, aga ei mäletanud kellega kihla vedasi. Otsing pede tõesti

                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Midagi totaalselt uut: Tevez ja Berbatov mõlemad pingil.

                            Van der Sar, Evra, Ferdinand, Ronaldo, Anderson, Rooney, Park, Vidic, Carrick, O'Shea, Fletcher
                            ilmselt tahetakse kindlustada see, et taga mingi juhul 2tk sisse ei imeta. Kui mänu kontratele mänib siis muidugi Berba logelemisest kasu ka pole suurt, kuigi Tevez vast süstiks küll

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry-
                              Paha vaadata pea iga mäng seda Cristiina krimpsus nägu, kui keegi palli hakkab ära võtma
                              Algselt postitas -thierry-
                              Aga geel ta peas püsib veel, kõik on kontrolli all!
                              Sa oled see sama tüüp, kes T. Henry nime all kommenteerib soccernetis?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Sa oled see sama tüüp, kes T. Henry nime all kommenteerib soccernetis?
                                Mina kommenteerin T.Henry nime all.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X