320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda ikka nägid kuidas ronaldo rõvetses platsil?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      seda ikka nägid kuidas ronaldo rõvetses platsil?
      seda tagasihoidliku naeratavat muigamist tema vastu vilistatud olukordade ajal?
      AILTON

      Kommentaar


        Ma mõtlesin sita all Berbat ka.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Ma mõtlesin sita all Berbat ka.
          Tore teada.

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Ma mõtlesin sita all Berbat ka.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              seda tagasihoidliku naeratavat muigamist tema vastu vilistatud olukordade ajal?
              oh ei..küünarnukid mitu korda + jalaga musta löömine

              + see äge trikk. Löön palli kaitsjast mööda ja hüppan kaitsjale selga.

              Kommentaar


                no jube häda nüüd eksole..... nagu ka Kink ükskord mainis... platsil peab olema ego, peab olema ülbe.. muidu ei saavuta sittagi.....

                ronalts võitles, mängis hingega... türa... jube hea on maha teha ja öelda,et on munn... Ronalts oli üks vähestest meestest kes tahtis mängus

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Ma mõtlesin sita all Berbat ka.
                  Usu mind, sa oled suutnud oma rumalust juba ammu kõikidele veenvalt tõestada. Päriselt ka, ei pea rohkem pingutama.

                  ja mida taku ütles. kui kukub, siis on eit, kui jõulisemalt mängib, on rõvetseja. go figure. mitte mingit ebatavalist küünarnukkidega toorutsemist ei olnud ja see kaardi toonud viga on ka täiesti absurdselt üles puhutud. kui ta ei meeldi, siis katsuge sellest kuidagigi üle olla, mitte hakata iga mängu järel tühjast kinni võttes kaeblema. valvedebiilikutega harjub veel ära, aga intelligentsed inimesed hakkavad ka järsku pimeda viha või ma ei tea mille ajel niimoodi lahmima, et lihtsalt piinlik on lugeda.



                  no ja kolmandaks ma ei saa mainimata jätta, et siis Pooli ja Newcastle'i fännid tõmbavad nagu teravat, jah. Sellel hooajal. Päriselt ka või?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    seda ikka nägid kuidas ronaldo rõvetses platsil?
                    sa ajad ta Puyoliga sassi. ja fännad Tottit(sic!)
                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Naljakas, et enne mängu korrutati igalpool, et Abidali ja Alvesi puudumine on Barcale hullem laks, kui Fletcheri puudumine Unitedile. Hui.
                    ahahahaha. tagantjärele debiilsus. loomulikult võib spekullida, et Fletcheriga Unitedil oleks rohkem võimalusi olnud, kuid ärge üldse püüdkegi seda kaotuse põhjuseks tuua. oli lihtsalt parem tiim platsil. oli isegi üks läbi aegade parimaid tiime vastas, kellele ei ole häbi alla vanduda. saage üle.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ahahahaha. tagantjärele debiilsus. loomulikult võib spekullida, et Fletcheriga Unitedil oleks rohkem võimalusi olnud, kuid ärge üldse püüdkegi seda kaotuse põhjuseks tuua. oli lihtsalt parem tiim platsil. oli isegi üks läbi aegade parimaid tiime vastas, kellele ei ole häbi alla vanduda. saage üle.
                      Fakk seik, kesse türa seda millegi põhjuseks on toonud? Olen ma kuskil öelnud, et Fletchiga me oleks raudselt võitnud või midagi? Väide oli lihtsalt enne mängu igalt kuradi poolt, et Abidal ja Alves on Barca jaoks tähtsamad kui Unitedile Fletcher, mängus oli täpselt vastupidi. Keskväljalt puudus igasugune pressing ja Anderson ei vedanud oma kohta välja - polnud Fletchi ja tema töövõimet. Barcal oleks võinud mina ka seal äärekaitses olla (mõlemal pool korraga), seis oleks ikka sama olnud ilmselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        Fakk seik, kesse türa seda millegi põhjuseks on toonud? Olen ma kuskil öelnud, et Fletchiga me oleks raudselt võitnud või midagi? Väide oli lihtsalt enne mängu igalt kuradi poolt, et Abidal ja Alves on Barca jaoks tähtsamad kui Unitedile Fletcher, mängus oli täpselt vastupidi. Keskväljalt puudus igasugune pressing ja Anderson ei vedanud oma kohta välja - polnud Fletchi ja tema töövõimet. Barcal oleks võinud mina ka seal äärekaitses olla (mõlemal pool korraga), seis oleks ikka sama olnud ilmselt.
                        Seis oleks Fletchiga ikka sama olnud(ilmselt!). Saa üle.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust

                          no ja kolmandaks ma ei saa mainimata jätta, et siis Pooli ja Newcastle'i fännid tõmbavad nagu teravat, jah. Sellel hooajal. Päriselt ka või?
                          Päriselt jah. Mis siis sellel hooajal viga oli? Pühakute fännidel on võib-olla veidi raskem teravat tõmmata - klubi personal töötab veel ühe nädala tasuta.
                          Aga kena, et olete juba põhjuse kaotusele leidnud: Fletcheri puudumine. Nii et süüdi jääb punase kaardi tõstnud kohtunik.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ei no, võib ju muidugi. Lihtsalt kui ühel juhul saab enda saavutusi võtta kokku sõnadega "we won fuck all" ja teisel juhul on klubi peaaegu pankroti lävel, siis Meistrite Liiga finaali kaotaja üle ilkumine mõjub mõnevõrra naeruväärselt. Aga peaasi, et ise ikka rahul olete.

                            ja

                            Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                            suht pask mäng, polegi öelda midagi. kahju.
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            ülejäänud tegid mingit nalja täna. rooneyt ei olnud platsil, giggsi ei olnud platsil, park oli platsil, aga tegi ainult paska. teenitud kott.
                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            olgu sul mehed millised tahes... sellise pallivaldamise osavusega satsi vastu saab ainult lõhkudes ja kontratega... a kui taha jääd, on putsis... nii läkski

                            oleks ise esimese koti löönud... a hui
                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Selline tüüpiline, et kohe paneme ära ja siis kui barca esimese võimalusega kohe ära pani, siis tuli väljakule nagu fc flora ja sitt võis alata. Täiesti tühi mäng oli ja seal polnud isegi kelle peale vihane olla.
                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Aga Barca oli eile seda selgelt rohkem väärt, ei olnud seda piisavat innukust ja kavalust meie poolt, samas kui Barca oma kaitse korralikult koos hoidis ja teravalt nõelas.
                            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                            Aga jah Barca vääris võitu.
                            Ainult üks vabanduste otsimine ja teiste kaela veeretamine käib, eksole?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Lõpeta see vabanduste otsimine ja kasi tööle. Või too veini. Otsusta ära!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Lõpeta see vabanduste otsimine ja kasi tööle. Või too veini. Otsusta ära!
                                Segan vahele ja soovitan veini tuua.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X