320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    Super Dean Ashton!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      hearts\'ist minema jalutanud burnley, tuleb sotoni etteotsa

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        Southampton jätkab jah oma veidraid eksperimente, pannes Burley kui nn head coach\'i ja Clive Woodwardi kui nn director of footie tähtsuselt ühele pulgale.

        It\'ll end in tears.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          No vähemalt hetkel on mõlemad rahul ja rollid väidetavalt selgelt paigas. Burley on muidugi üsna kompromissitu tegelane, eks näis, kuidas hakkama saavad koos. Kui kõik klapib, siis play-off koht peaks Sotonile täitsa jõukohane olema. Kui New Pennant jaanuaris kena raha eest lahkuma peaks, siis Burley ei ole üldiselt see mees, kes raha ebaotstarbekate täienduste peale kulutama hakkaks.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            Ma julgeks ikkagi arvata, et Burley tähtsus saab olema märksa suurem ja Woodward võtab vaiksemalt, õpib meistri kõrvalt ja tegeleb sellega, milleks tal juba oskusi on (ehk siis ei millegi jalgpalliga seotuga?). Njah, igatahes kui see ei peaks niimoodi minema, siis on Burley otsus küll huvitav, sest kas mitte Heartsist äratuleku üheks tähtsamaks põhjuseks polnud arusaamatused klubi tegelastega, kes Burley arvates piisavalt jalgpallist ei teadnud?

            Aga jyriöö pakkumine play-off-kohale on liiga pessimistlik... Palace\'il veel top2 koht mõttes, miks mitte siis ka S\'otonil.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Pole küll ennustusteema, aga kuna nüüd tuleb meeskondadel pidada kaheksa päeva sees neli kohtumist, siis proovisin BBC ennustusfunktsiooniga, milline võiks minu reaalsustaju kohaselt olla tabel 3. jaanuari õhtuks. Loogiline, aga tulemus tundub tõesti äärmiselt loogiline.


              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                nii ütleb üks kapten teise kohta.. mnjaa
                CCC-s võiks nii isegi mängida..

                Whites skipper Paul Butler was partnered in defence by Duberry at the start of last season and says it will be good to meet up again.

                \"He will be up for this game, it is the one he will have been looking forward to since the fixtures came out,\" he told the Yorkshire Post.

                \"Hopefully, it will be him getting the run around from our forwards before we all have a drink together in the bar afterwards.\"


                kuigi jah.. ega Dubes-iga tinutamine eriti ahvatlev väljakutse ei ole..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  Algselt postitas skint


                  Pole küll ennustusteema, aga kuna nüüd tuleb meeskondadel pidada kaheksa päeva sees neli kohtumist, siis proovisin BBC ennustusfunktsiooniga, milline võiks minu reaalsustaju kohaselt olla tabel 3. jaanuari õhtuks. Loogiline, aga tulemus tundub tõesti äärmiselt loogiline.

                  kuule, see bbc asi töötab ju valesti! selle pildi postitamise ajal oli teil 22 punkti ja kuni 3 jaanuarini 4 mängu pidada. see teeb ju kokku 34 punkti, mitte 30!?! aru ma ei saa - nii respekteeritud meediakontsern, aga ennustusvidin liidab punkte valesti
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    Algselt postitas rohelineKonn

                    kuule, see bbc asi töötab ju valesti! selle pildi postitamise ajal oli teil 22 punkti ja kuni 3 jaanuarini 4 mängu pidada. see teeb ju kokku 34 punkti, mitte 30!?! aru ma ei saa - nii respekteeritud meediakontsern, aga ennustusvidin liidab punkte valesti
                    No ma ka ei saa aru, Leedsil oli ju tol hetkel 39 punni... kuidas tal seal tabelis üle 39 siis olla saab?

                    Aga BHA 30-s punktis olen siiani veendunud. Või olgu, 29 on praeguse seisu juures tõenäolisem. Või 28. Mis oleks siiski tõsine kordaminek.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      Ma ei saa aru, mis te selle Rennie kallal võtate? Nutke parem, et Sheffield Wednesday on saininud Deon Burtoni ja Marcus Tudgay. Järgmiseks siis Matt Jansen ja Robbie Fowler Millwalli ning Lupoli ja Zamora Crewesse. Ja mõni kaabakas Plymuffi ja Lesterisse ka. Ja Hendot ka ei tahetud esimese pakkumise peale anda. Lahe.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'

                        Kui tahate näha Champioshipi meeskond,siis siin on 1. jaanuari The Championshipi show, kus Leeds kottis näiteks Hulli (ehk siis see voor, kus Leeds seda tegi ehk eelmine voor)

                        Duration: 60 minutes
                        Filesize.....: 500 MB (524,857,344 bytes)
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          Ometi midagi ilusat. Ehk koguneb neid auhindu enne hooaja lõppu veelgi ja Norwich vinnab end vaikselt play-offi. Ryan Jarvise noorem vend Rossi sai muuseas profilepingu.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            Agendid tiirutavad nagu raipekotkad Theo ümber.
                            Eks ole näha, kui palju poisil mõistust on. Kindlasti tuleks paar aastat veel koduklubis jõudu ja oskusi koguda.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              Mitte küll päris CCC teema vaid, kuid siiski üsna huvitav - kokakoola mängija võitmise tabel hetkeseisuga:

                              1. Leeds - 46 000
                              2. Sheff Wed - 41 600
                              3. Bristol R - 18 500
                              4. Reading - 14 200
                              5. Brighton - 12 000
                              6. QPR - 10 000
                              7. Leicester - 9 600
                              8. Luton - 9 300
                              9. Gillingham - 8 900
                              10. Watford - 8 800
                              jne

                              Päris huvitav oleks arutada, millega on need numbrid põhjendatavad. Osaliselt küll kindlasti klubi suurusega ja fännide hulga arvuga, aga samas ei saa seda päris nii teha. Teine mõte oli seostada neid numbreid klubide ja nendega seotud foorumitega. Kuna spämm on ju võimas relv ja vähemalt neljal viiest esimesest on ka arvestatav foorum olemas. Sellele vaidleks vastu Palace ja tema Inglismaa suurim vutifoorum BBL... vaid 2600 häält.

                              Njah, igatahes pakun, et kaks klubi kes seda summat sel aastal sõltumata häälte arvust ei võida, on Leeds ja Brighton.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                Peale suhteliselt lahjat hooaega Foresti eest ei uskunud, et Marlon King niivõrd domineerivaks osutub sel aastal. Watford sai 500 000 eest ikka uskumatult hea diili, kui tema viimaseid esitusi vaadata. Unsworth tegi neil muidugi suht kergeks võitmise, aga King oli tõepoolest järjekordselt väga hea. Tabeliseis jälle põnevam. Väga meeldiv.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X