320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    Pime Deepdale tähendab seda, et võitja selgitamisel lükkub teine poolaeg veel ja veel edasi... kuigi nüüdseks saadi vist juba taas laternad põlema. Samas need soojenevad miski 15 minutit.

    Kasuks tuleb see vist ainult Leedsile, sest esimene poolaeg kuulus suures osas Prestonile. Ma kordaks ka seda, mida ma enne mängu ütlesin, aga ei taha ära sõnuda.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      Algselt postitas skint


      Pime Deepdale tähendab seda, et võitja selgitamisel lükkub teine poolaeg veel ja veel edasi... kuigi nüüdseks saadi vist juba taas laternad põlema. Samas need soojenevad miski 15 minutit.

      Kasuks tuleb see vist ainult Leedsile, sest esimene poolaeg kuulus suures osas Prestonile. Ma kordaks ka seda, mida ma enne mängu ütlesin, aga ei taha ära sõnuda.
      Poleks Nash ja Sullivan head kargajad, oleks seis midagi muud kui praegu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        Blackwelli armastus 4-5-1\'te on uskumatu. Eriti uskumatu veel seetõttu, et meil on maailma kõige aeglasemad mämgijad, mistõttu ei jõuaks keegi Hulse\'ile niikuinii appi. Noh, eks lootma ju peab.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          Algselt postitas Martin


          Blackwelli armastus 4-5-1\'te on uskumatu. Eriti uskumatu veel seetõttu, et meil on maailma kõige aeglasemad mämgijad, mistõttu ei jõuaks keegi Hulse\'ile niikuinii appi. Noh, eks lootma ju peab.
          20 minutit 10-kesi vastu pidada siis

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            no ei olnud seal suluseisu,
            viimane p6nevus v6etakse kah

            kui oli otsajoone ületamine, siis küll. Seda ei tabanud vaadata, või v-o ei näinudki seda telepildist korralikult.
            otsajoone ületamine on tõesti ametlik versioon juhtunust, aga tõepoolest ka kordusest sealtmaalt küll ei näidanud
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Ma ka ei näinud eriti sulgu seal.
              Samas, kes ikka Prestonit Premieris näha tahab.
              Leedsilt tore lüke peale esimest väravat suht julgelt edasi mängida.

              Mõnus pingeline rüselemine ka, kohtunik paistab saab sellise keevalise mänguga suht hästi hakkama.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                Algselt postitas vaikiv mees


                no ei olnud seal suluseisu,
                viimane p6nevus v6etakse kah
                Polnudki sulgu. Pall ületas tsenderdades hoopis otsajoone, tublisti. Vot selline asi. Kui mõtlete seda Prestoni väravat - nurgalöögist.

                Ja kohtunik oli suht viletsake.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  Hmm, pikalt ei räägi, aga Prestonil on, keda süüdistada. Peale enda kaitse siis.

                  Nende väravaolukorras ei saanud minu arust mitte kuidagi suluseisu olla ja kordustest ei lugenud a mingit viga välja... ei tea, mida seal nähti. Hiljem oleks aga võinud Douglase ka selle rünnaku eest ära saata ja siis oleks 1-2 seisul 9-mehelise Leedsi vastu põnevaks läinud.

                  Jah, tea arvasite õigesti, minul poleks Prestoni vastu Premieris mitte midagi...

                  e: kui oli otsajoone ületamine, siis küll. Seda ei tabanud vaadata, või v-o ei näinudki seda telepildist korralikult.

                  Kohtuniku suhtes nõus suht. Mitmes mõttes.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    kohtunik oli igati tibens. kõik olulised otsused läksid õieti. pigem võib viriseda Leeds, et Nashi olukorras see kole afroaafriklane kaarti ei saanud. küsimus on nüüd finaali kaitseliin. kas kasutatakse Butler-Gregani aeglast kombinatsiooni ja lükatakse Killar vasakule, või tehakse miljon suletud ustega sõprusmängu eesmärgiga Boy Harding vormi ajada.

                    üleüldse mängis aga Leeds konservatiivselt, ning mis kõige vahvam - see õigustas end. mingist Prestoni ülekaalust esimesel poolajal küll rääkida ei saa. see jutt kuulub pigem kategooriasse \"Skindi antipaatia gloorihanteritest eesti leedsifännide ja sealt ülekantuna ka kogu klubi suhtes\". saa üle.

                    ilmatu tore päev.

                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      kohtunik oli igati tibens. kõik olulised otsused läksid õieti. pigem võib viriseda Leeds, et Nashi olukorras see kole afroaafriklane kaarti ei saanud. küsimus on nüüd finaali kaitseliin. kas kasutatakse Butler-Gregani aeglast kombinatsiooni ja lükatakse Killar vasakule, või tehakse miljon suletud ustega sõprusmängu eesmärgiga Boy Harding vormi ajada.
                      Vasakule lükatakse pigem Frazer Richardson. Kuid muidugi on ju olemas ka Danny Pugh. Harding on arvatavasti kolmas valik.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'



                        Andeks antud.. polnud sellel kohtunikul häda midagi, v.a see Nash-i intsident.. õnneks taipas Douglase ormerodi olukorrast mitte kohe punast anda ja sellega teenis minu lugupidamise, mille säilitas lõpuni.. aga küljekohtunik OLI naljaks

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          Algselt postitas rohelineKonn
                          üleüldse mängis aga Leeds konservatiivselt
                          jah, ilma varuväravavahita..

                          Bet24.com

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            Konnale teadmiseks, et skindil puudub igasugune antipaatia... või no kas just igasugune, aga vähemalt nende eesti glooryhunteritest Leedsi fännide vastu ja sealt ülekantuna ka klubi vastu. Uskuge või mitte, aga Meistrite Liiga poolfinaalis olin mina tõesti Leedsi poolt ja Premierist välja kukkumist ka mingi hirmsa õhinaga ei oodanud. Saage aru - tegemist lihtsalt sõbraliku banteriga!

                            Antud olukorras aga mitte, sest seda öeldes tuginesin peale enda tundmuse ka BBC kommentaatorite arvamusele. Vot nii.

                            Aga Danist rääkides... £450k on nüüdseks makstud vist, Premierisse saades tuleb väidetavalt juurde maksta £100-150k, ja veel ühe väite kohaselt nägi leping ette, et kui Daniel peab Leedsi eest üle 20 kohtumise, siis tuleb maksta ka teatud summa... hetkel on see number 20. Kui see tõesti tõsi on, siis niipea Dan Leedsi eest ei mängi, v-o isegi mitte kunagi...

                            Ja veel, kui Leeds peaks pääsema Premierisse, siis tuleb pappi välja käia \'borolegi: ei kellegi muu kui Michael Rickettsi eest - väidetavalt £1,75M (mine sa hullu tea). Ahhaa, alles nüüd saan ma aru, miks Blackwell seda öelnud on, mida mõned postitused tagasi kirjuatud sai - vaja Rickettsi lepingu lõppemist oodata äkki. Kui playoff-finaalis kaotatakse, siis on vähemalt konspiratsiooniteooria varnast võtta...

                            Come on you almighty Whites!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              Algselt postitas skint
                              Ja veel, kui Leeds peaks pääsema Premierisse, siis tuleb pappi välja käia \'borolegi: ei kellegi muu kui Michael Rickettsi eest - väidetavalt £1,75M (mine sa hullu tea). Ahhaa, alles nüüd saan ma aru, miks Blackwell seda öelnud on, mida mõned postitused tagasi kirjuatud sai - vaja Rickettsi lepingu lõppemist oodata äkki. Kui playoff-finaalis kaotatakse, siis on vähemalt konspiratsiooniteooria varnast võtta...
                              Ei ole varnast võtta. Ükski lepingu lõppemine ei tähenda teise lepingu kadumist. Seetõttu maksab Leeds praeguseni Fowlerile ta palka, kuigi mees on ei tea mitu klubi vahepeal läbi rännanud. Või siis Fowleriga sai suve alguses kõik joonele. Igatahes peaks selle aastaga sellised maksmised (neid meha oli ikka päris mitu) vist lõppema.

                              Rickettsiga võib muidugi olla see, et Boro-Leeds lepingus on tõusmine määratletud mingi X aastaga.

                              Ja tõusmine on igatahes kasulik, sest sealt tuleneva teleraha eest saaks oska kasvõi kümme Rickettsit - lisaks kõrge, piletitulu jne... Ehk mingit konspiratsiooniteooriat oleks otsida väga mõttetu.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                Paar aastat tagasi lugesin kusagilt mingi audiitorfirma uuringut mis väitis, et CCC üleminekumängude finaali võit on rahaliselt kõige enam sisse toov mäng maailmas. Selle mängu võidu ja kaotuse vahe pidi olema 20-25 M£. Minu arust üpris raju fakt.
                                Võimalik muidugi, et näiteks eelmisel hooajal oli CL võit tulusam, kuna seekord tagas see lisaks kõigele muule ka osalemise järgmise aasta CL\'is.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X