320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Charltonit ei paista enam miski päästvat
    Ülevaade, kuidas praegusesse seisu jõutud on
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Kitson, Doyle, Lita ja Hunt - vanad sõbrad jälle koos. See peab sinivalgetriibulistele Premieri tähendama.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Charltoni omapärane lugu - finantsid korras, meeskond ei saa väljakul hakkama.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          tundub et ka teine kauaaegne premieri sats on langemas esiliigasse.jutt siis southamptonist
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            tundub et ka teine kauaaegne premieri sats on langemas esiliigasse.jutt siis southamptonist
            kindel, et nad hoopis Premier League'i langemas pole?

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              tundub et ka teine kauaaegne premieri sats on langemas esiliigasse.jutt siis southamptonist
              Microsofti asutaja Paul Allen soovib klubi juba pikemat aega omandada. Kui tehing toeks saab, siis rulli peaks mehel jätkuma, et sats taas premierisse tõsta.

              Kommentaar


                See nädalavahetus kuulus küll Huntidele. Jälitajad libastusid, aga neile tõi Michael Kightly kolm punkti. Kightly, loodetavasti järgmisel hooajal Premieris, on üks Inglismaa keskvälja tulevikulootusi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  See nädalavahetus kuulus küll Huntidele. Jälitajad libastusid, aga neile tõi Michael Kightly kolm punkti. Kightly, loodetavasti järgmisel hooajal Premieris, on üks Inglismaa keskvälja tulevikulootusi.
                  Ryan Giggs of non-league football? Poiss on küll hea, aga ma olen valmis oma mütsi ära sööma, kui ta ühegi mängu A-koondises kirja saab. Kui sul selles vanuses on all paar hooaega divaris ning mõned U21 mängud, siis eriliseks tulevikulootuseks teda küll pidada ei saa.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    aga ma olen valmis oma mütsi ära sööma, kui ta ühegi mängu A-koondises kirja saab
                    Salvestan.
                    See nokaga müts?
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Ryan Giggs of non-league football? Poiss on küll hea, aga ma olen valmis oma mütsi ära sööma, kui ta ühegi mängu A-koondises kirja saab. Kui sul selles vanuses on all paar hooaega divaris ning mõned U21 mängud, siis eriliseks tulevikulootuseks teda küll pidada ei saa.
                      Wolvesi jäädes võib-olla mitte, aga kui mõni inglastesse soosivamalt suhtuv suurem klubi poisi näituseks ära otsustab osta, pole see A-koondis nii kaugel sugugi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        aga ma olen valmis oma mütsi ära sööma, kui ta ühegi mängu A-koondises kirja saab.
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Salvestan.
                        Mis mängijast jutt käib? Kehvasti salvestatud, ma ütleks
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Mängis u21 eest küll hästi. a-koondis peaks iseenesest suht kaugel olema, aga kui downing mängida saab, siis miks mitte ka tema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            tundub et ka teine kauaaegne premieri sats on langemas esiliigasse.jutt siis southamptonist
                            Sats on 3 punkti joonest ja mäng varuks ning sa räägid nii, nagu oleks juba kukutud. Lisaks sellele on meeskonna esitused vist viimasel ajal hoopiski ülesmäge läinud (selles suhtes, et vahepeal oldi vist lausa 8 punga joonest). Ka mina ei leia põhjust, miks ei peaks pääsema. Samas finantsiliselt on üsna seal samuseski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                              Sats on 3 punkti joonest ja mäng varuks ning sa räägid nii, nagu oleks juba kukutud. Lisaks sellele on meeskonna esitused vist viimasel ajal hoopiski ülesmäge läinud (selles suhtes, et vahepeal oldi vist lausa 8 punga joonest). Ka mina ei leia põhjust, miks ei peaks pääsema. Samas finantsiliselt on üsna seal samuseski.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Pühakute konkurentides tekitab viha see, et liiga ei plaani klubilt pankroti äärele jõudmisest hoolimata punkte maha võtta. Kui siis alles järgmisel hooajal.
                                Liigatabelis on Pühakud hetkel väljalangeja kohal, kuid võimelised välja rabelema.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X