320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FA Cup 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tõepoolest. Siin on vahe FA kapi ja liigakapi vahel. Liigakapist saab UEFA koha ainult võitja, FA kapist aga finalist - kui võitjal liigast koht käes.
    Seega: kui näiteks Pompey võidab karika, aga jõuab liigas 6. kohale, läheks finaali kaotaja (aga ilmselt siis mitte teistel põhjustel Cardiff) UEFA sarja mängima.
    Mitte et sel suurt vahet on, aga kui nüüd õigesti aru saan, siis kui Portsmouth võidaks fa karika ning jääks liigas 6ndale kohale, kas mitte siis ei läheks uefa cupi premieris 5nda koha saanud meeskond? Kuna uefa cupi kohad on eraldatud carlingu ja fa cupi võitjale + liigas 5ndaks jäänule, siis fa cupi võites ja liigas 6ndaks jäädes oleks pompey fa cup võitja nö esindaja ja liigas 5ndaks jääv meeskond olekski nö liigakoha esindaja.

    Ainuke võimalus fa cup finaalis kaotajaks jäänud meeskonnal uefa cupi pääseda on (eeldades et ei jää liigas 5ndaks) kui võitja tuleb nt liiga esinelikust ja fa cupis kaotajaks jäänud võistkond läheb uefa cupi kui fa cupi võitja (kellele lisanduvad carlingu võitja + liigas 5ndaks jäänud meeskond). Seda eeldusel, et mõni inglise klubi ei võida CLi või kui võidab, ei jää liigas esinelikust välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas petsman Vaata postitust

      Ainuke võimalus fa cup finaalis kaotajaks jäänud meeskonnal uefa cupi pääseda on (eeldades et ei jää liigas 5ndaks) kui võitja tuleb nt liiga esinelikust
      Should a team finishing in the top four in the Premier League win the FA Cup (still technically possible in Portsmouth), the Uefa Cup place would go to the team finishing sixth in the league.

      Kas BBC peksab segast või on vahepeal reeglites midagi muudetud. Wikipedias samas on endiselt see jutt, et kui võitja on juba kvalifitseerunud liiga või liigakarika kaudu, pääseb UEFA cupi finaali kaotaja.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Kui reegleid on tõesti muudetud, siis on seda tehtud peale aastat 2006.
        West Ham kaotas finaalis Liverpoolile, kuid pääses järgmiseks hooajaks UEFA karikasarja.

        Kommentaar


          Keda see muidugi huvitab eks ole, aga homme-ülehomme on poolfinaalid Wembley'l. Paistab, et VS2 halastab vähemalt niipalju, et hilisel õhtutunnil või öösel saab õiget vutti vaadata.
          Aga mõni lugu ka:
          Cardiff sammub 1927. aasta meistrite jalajälgedes.
          Kesse Krancjar on?
          Lawro muuseas arvabki, et Pompey ja Cardiff jõuavad finaali.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Portsmouth-Barnsley finaali loodan. Ülejäänud kaks ei sümpatiseeri mulle kuidagi.

            Kommentaar


              portsmouth võitis 1-0 kanu väravast

              Kommentaar


                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                portsmouth võitis 1-0 kanu väravast
                Mäng oli võitluslik, kus West Brom päris hästi vastu punnis. Samas olid Pompey rünnakud teravamad (Baroš ja Kanu) ning lõpuks see ilmselt ka otsustas. Korra lõi West Bromi Laszlo Gera palli latti.
                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Matis Vaata postitust
                  Korra lõi West Bromi Laszlo Gera palli latti.
                  Zoltani vend?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Zoltani vend?
                    Vabandust. Minu viga. Usalda, aga kontrolli
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      poolfinaalid Wembley'l. Paistab, et VS2 halastab vähemalt niipalju, et hilisel õhtutunnil või öösel saab õiget vutti vaadata.
                      k18 VS3: Barnsley vs Cardiff (otse)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        k18 VS3: Barnsley vs Cardiff (otse)
                        Nojah, oleksin seda eile vaadanud. Täna on hilja ning mõlemad poolfinaalid jäid sel omapäraselt vastikul nädalavahetusel nägemata.
                        Paistab, et UEFA otsib juba Cardiffi jaoks eurolahendust. Tore.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Joe Ledley: Cardiffi oma poiss. Uhke värav oli.
                          See ka huvitav inf, et pärast aastat 1991 on esmakordselt finaalis kaks inglasest manageri.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Paistab, et UEFA otsib juba Cardiffi jaoks eurolahendust. Tore.
                            Sinusuguselt rõhutute eest võitlejalt poleks seda oodata osanud . Eriti selles valguses
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Sinusuguselt rõhutute eest võitlejalt poleks seda oodata osanud . Eriti selles valguses
                              Et debatt kas Cardiff City esindab Inglise või Walesi jalgpalli? Ma arvan, et kui triol Cardiff, Wrexham, Swansea oleks mingigi võimalus FAW võistluste kaudu europiletit saada, siis oleks lugu tõesti teine.
                              Praegu on aga faktiliselt nii, et võtku need kolm klubi kasvõi Premieris kolmikvõidu - Eurokarikasse neil asja ei ole.
                              Arvan ikka, et tubli töö eest õiglane palk ehk teisisõnu FA karika võitja peab eurokoha saama. Olgu ta või Walesist.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Et debatt kas Cardiff City esindab Inglise või Walesi jalgpalli? Ma arvan, et kui triol Cardiff, Wrexham, Swansea oleks mingigi võimalus FAW võistluste kaudu europiletit saada, siis oleks lugu tõesti teine.
                                Praegu on aga faktiliselt nii, et võtku need kolm klubi kasvõi Premieris kolmikvõidu - Eurokarikasse neil asja ei ole.
                                Arvan ikka, et tubli töö eest õiglane palk ehk teisisõnu FA karika võitja peab eurokoha saama. Olgu ta või Walesist.
                                Kuid miks neid üldse lastakse siis FA cupi mängima? Või miks nad ise seal üldse mängivad, kui reeglid pole neile samad, mis teistele? Wild card oleks mõistlik lahendus minu meelest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X