320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Queens Park Rangers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palk ja pikem jutuajamine Redknappiga olevat määravaks saanud. Ta eelistus oli ennem seda (jutuajamist) Newcastle.

    Kommentaar


      Redknapp vist tegi Nufci ikka kõvasti maha
      The One and Only

      Kommentaar


        Väidetavalt pakkus Njuukastle 40k, QPR aga 80k. Karta on mis põhjusel QPR valiti.

        Kommentaar


          Kas Prantsuse RÄPPP päästab Ärri QPR-i relegatsioonist? Diilid tehtud - Remy & M'Vila

          Kommentaar


            Kust see M'Vila tehtud jutud tulevad?
            Ma olen aru saanud, et Fulham ja Everton sniffivad ka ringi ning ta ei tahaks väga QPRi minna.

            Kommentaar


              Ja Djibril Cisse on liikumas Qatari meeskonda Al-Gharafasse laenule.

              Kommentaar


                M'Vila ja Mbia madalal keskväljal kõlab võimsalt. Tahaks näha meeskonda, kes sealt naljalt läbi poeb. Ja Remy kindlasti ei liitunud puhtalt palganumbri pärast, sest algul oli ta eelistus Newcastle, kuid Redknapp tutvustas talle enda nägemust klubi tulevikust ja seda, mis mängijaid klubisse plaanitakse tuua, mis sai otsustavaks. QPR-ilt kindlasti vahendeid on, et järgmistel hooaegadel Euroopa kohtade eest võitlema hakata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  QPR-ilt kindlasti vahendeid on, et järgmistel hooaegadel Euroopa kohtade eest võitlema hakata.
                  See kõlab hästi armsalt minu kõrvadele, aga kõigepealt tuleks liigasse kuidagi püsima jääda. Seda esiteks ja esmajoones. Kui see kõigist kõlava nimega prantslastest hoolimata ei õnnestu, on vesi ahjus. Prantslased lasevad jalga, Redknapp peab otsima uue koosseisu, kellega alati ettearvamatust divarist läbi mängida. Bolton, Blackburn, Wolves - kolm äsjast Premieri tiimi kobavad seal just praegu pimeduses.
                  Ühesõnaga - ei maksa ajast ette rutata.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kui tuleb divar, siis laseb ka Redknapp jalga.

                    Kommentaar


                      Mina ausalt öeldes ei näe QPR-i alla kukkumas ka praegust tabeliseisu silmas pidades. Liiga kvaliteetne meeskond ja väga korralik treener, et alla vajuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mina ausalt öeldes ei näe QPR-i alla kukkumas ka praegust tabeliseisu silmas pidades. Liiga kvaliteetne meeskond ja väga korralik treener, et alla vajuda.
                        Too good to go down. Jajah, klassika.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Küsimus on hoopis selles,et mismoodi Remyst lahti saadakse kui divar tuleb?
                          4.5a leping,80k nädalas ja maksis 9m.Kes tahab teda osta siis 9m eest ja maksta 80k nädalas palka?

                          Kommentaar


                            Juttude põhjal on vastus lihtne - 'release clause'.



                            There have, though, been eyebrows raised at the package for Rémy in light of the fears over the sustainability of QPR's business plan, even if many of the top earners have release clauses and pay cuts written into their contracts in the event of relegation. Rémy has a relegation release clause worth less than the £8m the club have paid for him.
                            Sealt edasi on juba mehe ise teha, peab leppima selle palgaga mida uus klubi pakuks kui ei taha divaris mängida.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Tänapäeva elu. Vutitähelt allkirja saamiseks peab temaga kõigepealt arvutimänge mängima. Vaene vana rahaboss.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Derry kaasamisest ei saa aru, kuid naljaks siiski:

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X