320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Queens Park Rangers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Boring boring Arsenal mängis ja tänane Stoke samuti, pigem kitsa platsi peal, kus sai siis kaitses rahulikult kokku tõmmata ning pikka palli lasta.

    Suurus loeb
    Size of the grass area: 113m by 76m. Compared to 105m by 70m at
    Highbury.
    10,250 square yards at Emirates compared to 8,030 square yards at Highbury. By
    my calculations that is a whopping 28% larger field.


    Veel mingi link The old rule (Rule I. 21) said: In League Matches the length of the pitch shall be not more than 110 metres nor less than 100 metres and its breadth not more than 75 metres nor less than 64 metres.”
    Stoke opted for the minimum length (100m/109yds) and the minimum width (64m/70yds). If the laws allowed it, you suspect they would have shrunk their pitch to the size of a basketball court and swapped goals for hoops. Rory Delap to win the Golden Glove anyone?
    Väga hea analüüs.
    Me ei räägi siin platsi laiusest meeter siia-sinna, vaid iga meeter erinevust laiuses tähendab platsi peal lisa ~100 ruutmeetrit.

    Iseenesest tõestihuvitav teema, mis annab "koduväljaku eelisele" hoopis uue mõõtme.
    //Tegin alguses kogemata 2 postitust, kustutasin eelmise.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ei, ma ei osta Su elevanti ära. Tahab keegi veel proovida?
      Elevant oli piiride nihutamiseks. Punkte jagatakse lõpuks ikkagi vastavalt reeglitele. Vahet pole, kas mängija jalanumber on 42 või vanust 57, kas kohtunik on 27 või vastseid 10, eks.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Size of the grass area: 113m by 76m. Compared to 105m by 70m at
        Highbury.
        Algselt postitas Stok
        Kui Arsenal tahab Euroopas mängida, siis tõmbab oma staadionile uued jooned. 105x68 ja ei mingit sõnelust.

        tõsi: The pitch is 105 × 68 metres in size, while at Highbury it was 100 x 66.7 meters
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Endale tundub naljakas muidu?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Endale tundub naljakas muidu?
            Ma hakkasin ka mõtlema, et kui Savisaare jalg oli naljakas, siis see väga ei tundu. Olen pehmoks muutunud!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ei, sügavalt ükskõik on. Jagasin lihtsalt uudist, sest iial ei või ju teada, mis puhul mustad käepaelad on, eriti kui on Liverpooli mäng.
              Uudise jagamise vorm oli küll haiglane ma ütleks. Miks kurat üritada vaimutseda teemal, kus pole midagi mille baasil vaimutseda?

              Kommentaar


                Ah, chill, mõned naljad lähevad vahepeal teispool piiri. Keegi konkreetselt ju selle nalja pealt ei kannata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Uudise jagamise vorm oli küll haiglane ma ütleks. Miks kurat üritada vaimutseda teemal, kus pole midagi mille baasil vaimutseda?
                  +1

                  Ebaterve huumori teemas... noh see oleks üsna piiripealne.

                  Siin ja nii... ma ütleks, et labane ja mööda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Võtke tuba, siin on QPRi teema. Püsimajäämine on nüüd vaid matemaatiliselt võimalik. Newca käest saavad ilmselt vähemalt 3p, Leicesteri käest pallid sappa ja võrku ning Etihadil on nad ennegi eduseisus olnud pluss nüüd pole Cityl mingit sihti ka, mida püüda. Ülejärgmine aasta uuesti?
                    Noh, arvestades, et Watford asub ka otsapidi Londonis, siis võiks vähemalt üks Londoni klubi küll jeed tõmmata. Kui ikkagi liigas on kuus klubi Londonist, siis kipub kuidagi kaldu minema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, arvestades, et Watford asub ka otsapidi Londonis, siis võiks vähemalt üks Londoni klubi küll jeed tõmmata. Kui ikkagi liigas on kuus klubi Londonist, siis kipub kuidagi kaldu minema.
                      No tegelikult on Brentford sama palju Londonis, kui Watford. Isegi rohkem pigem. Ja neil on ka võimalus tõusta
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Ma ei hakka hailaite vaatamagi, lõpptulemusest piisab. Premierile ütleb Rangers nüüd päris pikaks ajaks hüvasti - kallilt komplekteeritud mõttetu meeskond jookseb ilmselt suuresti laiali. Eks ole näha, mis liiga ütleb: võimalik, et tulevad hullud sanktsioonid võlgu elatud aastate eest.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          sitt tulebki potist korralikult alla uhtuda!

                          Kommentaar


                            Kuidas külvad, nõnda lõikad. Paras.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              The west London club's fate was sealed after a humiliating 6-0 hammering at Manchester City on Sunday - their second demotion in three years


                              Kloun jääb alati klouniks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Lubatakse vähemalt divaris mängida. Hea seegi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X