320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Queens Park Rangers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Traore eriti rõõmus pole vist

    Kommentaar


      #62
      Terve hulk soliidseid Premieri proffe: Young, Traore, Barton, Ferdinand, Wright-Phillips. Püsimajäämine tundub igatahes tõenäolisem kui nädal aega tagasi. Hea töö.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #63
        Praegu, peale esimest poolaega kodus Newcastle vastu näitavad päris kenat jalgpalli. Väravale on juba mitu korda lähedal oldud ning mänguliselt pole ka nagu kehv. Loodan, et võtavad ära veel. SWP on sellise meeskonna jaoks ikka väga vajalik mees.

        EDIT: 2. poolaeg enam nii huvitav küll polnud, aga qpr oli aktiivsem pool ja mulle jätsid hea mulje. Taarabt ja SWP teevad veel ilma.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          #64
          QPR tõesti head täiendused toonud endale. SWP lõi palju teravust ja Bartonilt ka korralik debüüt. Kui Taarabt lõpuks väravasoonele saab siis võidud hakkavad tulema. India miljardär oli ka kohapeal mängu vaatamas...nägu peeretas peas, küllap mõtles, et ostab talvel Torrese.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            QPR tõesti head täiendused toonud endale. SWP lõi palju teravust ja Bartonilt ka korralik debüüt. Kui Taarabt lõpuks väravasoonele saab siis võidud hakkavad tulema. India miljardär oli ka kohapeal mängu vaatamas...nägu peeretas peas, küllap mõtles, et ostab talvel Torrese.
            krt minu teada ei ole ju India vend klubi omanikuks.vaid ikka see mees http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Fernandes
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              krt minu teada ei ole ju India vend klubi omanikuks
              Minu viga, Ecclestone on hoopis, aga selle mustlase osalus on 20%.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Minu viga, Ecclestone on hoopis, aga selle mustlase osalus on 20%.
                Sulle antakse wikipedia link lausa ette ja sa ei suuda sealt ka välja lugeda, et Fernandese osalus on 66% ja Mittali oma 33%?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Sulle antakse wikipedia link lausa ette ja sa ei suuda sealt ka välja lugeda, et Fernandese osalus on 66% ja Mittali oma 33%?
                  Potato-potato. Igaljuhul peab tõdema, et siiski oli Fernandes hoopis peeruse näoga publiku seas.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kena võit Rangersile eile. Meeskond näeb võrreldes augustiga hoopis teistsugune välja, uued mehed on toonud natuke totakat Premieri glamuuri. Vähemalt kui härra Bartoni tembutamist vaadata. Aga sellised mängud nagu Wolvesi vastu on lõpptabelile mõeldes ääretult olulised. Natuke kahju eelmisel hooajal ohje hoidnud Taarabtist. Marokolane paistab nüüd üsna autsaideri moodi ja kui midagi ei muutu, võib ta juba jaanuaris Prantsusmaale naasta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #70
                      QPR vennad oskavad huumorit ka teha.
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Eks vist pigem õigus ikka, et Bothroyd kuidagi Premieri taset välja ei vea. Nii kehva esitust kui eile ei ole võimalik millegagi välja vabandada. Pärast Traore seatempu väärinuks Rangers kaotust, aga Dunne tuli 9. omaväravaga appi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #72
                          Kui nüüd nii vaadata siis Villa sai ka oma värava n-ö "avansi korras". Kordusest oli ilusti näha, et Villa mängija kukkus ikka väga minimaalse puute peale. Minu meelest on tulemus igati õiglane.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Eks vist pigem õigus ikka, et Bothroyd kuidagi Premieri taset välja ei vea. Nii kehva esitust kui eile ei ole võimalik millegagi välja vabandada. Pärast Traore seatempu väärinuks Rangers kaotust, aga Dunne tuli 9. omaväravaga appi.
                            Niipalju kui QPR mänge olen näinud (vs Newcastle ja vs Villa), siis Bothroydi üldine ründemäng (liikumised, söödud) on üsna ok, aga võimaluste realiseerimine on ikka allapoole igasugust arvestust. Huvitav kaua Warnock teda veel DJ Campbellile eelistab.

                            Warnockist rääkides - mees on ikka endiselt cnut, seda tõestas ta kasvõi Traore avaliku läbisõimamisega. Man-managementi tipptase tõepoolest.

                            Kommentaar


                              #74

                              Peale tänast mängu võib küll Herr Barton oma kolm näppu omale sügavale sisse lükata. Või veel parem, lükaku kõik 5. (Praeguse seisuga).

                              Edit: No nüüd peab juba teise käe ka appi võtma.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                #75
                                Oh pühad pabulad. Peale kokkuvõtte vaatamist pidin lausa uurima, kes Rangersi kaitseliinis mängisid. Orr, Young, Ferdinand, Hall. Jube, kohutav. Paddy Kenny ka veel sinna otsa - no kes kurat väravavahina sellise pendla tekitab. Õudne. Ja Taarabt absoluutne null ja taas poolajal välja. Raske talv ootab ees.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X