320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga mängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Noh ma olen siis see Co...

    Mis Newcastle koosseisu puutub siis Robson (nagu enamus treenereid) reeglina võitnud koosseisus vahetusi ei tee. Siiski tuleb ilmselt Bernardi asemel sisse Robert. Mingi variant on muidugi ka see, et Dyer vahetatakse Lee vastu kuna Dyer oli Arsenali vastu üsnagi kahvatu.

    Sellega nõus, et avavärava lööjal on eelis. Tulemuseks pakun viiki - 1/1. Viiki sellepärast, et Newcastle mehed ise ka ei usu, et võiksid liiga võita. Peaaegu iga päev ütleb keegi, et vara veel...

    Kommentaar


      #17
      Leeds võidab muidugi. Löövad newcastlile vähemalt 2, kuid tõenäoliselt 3 väravat.
      Newcastle lööb 1 värava (Shearer penaltist).
      Kohtunikuks on Jeff Winter - augustis Arsenali mängus andis ta Leedsile 2 punast (Mills ja Bowyer).
      Y R A

      Kommentaar


        #18
        Uskumatu mäng ja täiesti perses tulemus.

        Leedsi kaitses tekkis üks mees, kes tegelikult andis kogu mängu käest ära - Ian Harte, kuid see selleks. Leedsi kaitse on viimastes mägnudes üldse kohutav olnud ning tegelikult ei saagi täpselt aru, mis selle lagunemise põhjustab. Muidugi kui spekuleerima hakata, siis langus on tulnud alati kui väljakule on saabunud Bakke, kes sellel korral siis asenda kohe peale poolajavilet Kewelli.

        Nojah.

        Super mäng ikkagi - selle hooaja võibolla parim, mida ma näinud olen!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Võtan oma eelmised sõnad tagasi. Olen kindel, et pärast tänast usuvad kõik newcastles liiga võitmisesse. Kolmas mäng järjest tulime kaotusseisust välja ja pole vahet kes parasjagu vastas on... Sõnad saavad otsa... Tuleb pidu!!!

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by financier

            Dyer oli Arsenali vastu üsnagi kahvatu.
            Leedsi vastu suhteliselt ebakahvatu, või mis?
            Dyer figureeris vist kõikide N. väravate sünni juures, suurepärane esitus.

            nõustun Martiniga, oli selle hooaja parim mäng.
            Newcastle`it tuleb nüüd tahes-tahtmata teise pilguga vaatama hakata.
            piis!

            Kommentaar


              #21
              Täitsa p-s. Sõnu pole. Nii ei saa ju rallit sõita. Ma ei tea, mis lahti on, aga ma olen juba luuserlusega nii ära harjunud, et täitsa imelik on olla. Tõepoolest, esimese värava löönud sats võitis ja mängu ise mitte näinuna (ainult väravad AK-st), et mis siis oli? Solano paremalt tegi asja ära vä? Mikule tugrik hea ennustuse eest kah!

              Aga kes Pollist rääkis... P****, kes praegu alles aru saab, et tegemist ilge m**** ja t***peaga on, elas vist kuu peal senikaua.

              Aga veel, ilgelt hea meel on küll.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                jep solano tõi võidu, kusjuures enne seda 3:3 seisul oli juba Nufc kaks suurepärast võimalust värav lüüa ja 4:3 ei suutnud Lua-Lua 1-1 minekut väravavahiga 5:3 lüüa. TOON ARMY !!!

                Kommentaar


                  #23
                  Kui nüüd veits tagasi mõelda, siis mängu tegi tegelikult ikkagi ära Dyer, kelle katmisega ei saanud Ian Harte konkreetselt hakkama. Nii tulid sealt paremalt äärelt järjest lups ja pups. Harte poolt hooaja raudselt kõige sitem esitus üldse.

                  Muidu oli tegelikult ülivõrdne mäng - ehk siis surved vaheldusid nagu ikka. Algas Leedsi survega, siis Newcastle oma ning lõppes Leedsiga jälle. Noh - nagu ikka. Võimalusi ütleks oli ka täitsa võrdselt.

                  Mis puutub penaltiolukorda, siis seda loen ülimalt kaheldavaks. Fakt, et käsi oli, on kindel, kuid väga vaieldav on see, kas kohtunik peaks sellise olukorra ära võtma, kus on töiesti selge, et kaitsev mees ei suuda lihtsalt reageerida, sest distants on hetkel kui palli liikumise suund muutus käega võrreldes liiga väike. Oeh. Keeruline lause, kuid kääi saite ikka aru. Võrdlusena - Xavieri käsi EM-il, kuid mõelge siia nüüd juurde see, et Bakke oli hetkel kui Solano(?) palli vsuunda muutis umbes 10-20 cm kaugusel.

                  Distini kätt ei võetud kah äää, kuid selle pärast ei vingu - mängu kaotas Leeds oma enda vigade pärast.

                  Mis puutub edasisse, siis pärast tänast mängu saab vist öelda, kas Leeds jääb tagaajamisse või ei jää. Kui mäng lõppeb viigiga või Liverpooli kaotusega, siis on veel tegelikult reaalne võimalus olemas, kuid aga Liverpool peaks võitma, siis enam ei usu.

                  Samuti olen suhteliselt kindel, et Newcastle, vaatamata oma võitudele kõikide liidrite üle, ei suuda tiitlit võita. Põhjendus - vigastuste puhul ei ole pingilt kedagi võtta - nt. Dabizast asendanud Distin oli ikka väga kehva.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Dyer on tõesti hirmkiiresti (ainult kahe täispika mänguga) väga heasse vormi jõudnud. No eks tal on kiire kah kui Inglismaa koondisesse tahab jõuda.

                    Mis kaitsesse puutub siis see on tõesti problemaatiline. Pea hooaja algusest on kaitses mängitatud ainult nelja meest ning kui Dabizas nüüd pikema vahe peab pidama, läheb raskeks. Tegelikult pole viimasel ajal aru saanud, miks onu Bobby elu eest poolkaitsjaid osta tahab - klassiga mehed ei mahu kõik platsile ära. Võiks eelistada investeeringuid kaitsesse, sest pingilt pole peale Distini eriti kedagi võtta.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ka mul on pole enam sõnu. Mänge ennast ma otse ei näinud - olen sõjaväes, kui vend lindistas videole - homme vaatan üle. Olin parajasti vahtkonnas ja kuulasin raadioülekannet - pulss ikka tõusis lõpuks väga kõrgele. Lõpuks ometi peale 4 aastat oleme taas tiitlipretendid. Meeskond on näidanud tõelist iseloomu - juba kolmandat mängu järjest tulime välja kaotusseisust ja võitsime.

                      Need kaks mängu näitasid selgelt, milleks Newcastle see hooaeg võimeline on.

                      Nüüd tuleb korralikult ka Chelsea ja Man.Utdi vastu mängida ning siis juba stabiilselt jätkata. Jah, kaitse vajab tugevdust - me lööme küll palju, kuid sellegi poolest pole iga päev võimalik 3-4 väravat põrutada.

                      Jah, vaatan tabelit niing meenub 4-5 aasta tagune aeg.

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Kaarel

                        Ka mul on pole enam sõnu. Mänge ennast ma otse ei näinud - olen sõjaväes, kui vend lindistas videole - homme vaatan üle. Olin parajasti vahtkonnas ja kuulasin raadioülekannet - pulss ikka tõusis lõpuks väga kõrgele. Lõpuks ometi peale 4 aastat oleme taas tiitlipretendid. Meeskond on näidanud tõelist iseloomu - juba kolmandat mängu järjest tulime välja kaotusseisust ja võitsime.

                        Need kaks mängu näitasid selgelt, milleks Newcastle see hooaeg võimeline on.

                        Nüüd tuleb korralikult ka Chelsea ja Man.Utdi vastu mängida ning siis juba stabiilselt jätkata. Jah, kaitse vajab tugevdust - me lööme küll palju, kuid sellegi poolest pole iga päev võimalik 3-4 väravat põrutada.

                        Jah, vaatan tabelit niing meenub 4-5 aasta tagune aeg.
                        Palju teenitud on?

                        Aga see selleks. Üks mees kellest ma tahtsin kirjutada on Mark Viduka. Mees tegi kreeklasel nina katki ja nüüd O´Leary kaitseb teda ka veel. Nagu üleüldse kõiki oma pätte (kurjategija ei saa öelda, sest kohus arvas teisiti). Ja üleüldse, mingi hetk võiks treener selles osas piiri pidada. Mölisemine kohtunikuga. Mina arvan, et see on loomulik, et kohtunik eksib, sest ta on ka inimene. Tõsi, head kohtunikku eristab halvast aga see, et ta eksib suhteliselt vähe. Kui nüüd iga tühima vea või kahtluse (sellel juhul on kohtunbikul, muuseas, tavaliselt õigus) peale suud paotada on ikka imelik küll. Võrdleme nüüd- Wenger, kelle mängijatel on alati õigus ja Robsoni Robert, kes on andnud oma mängijale raudse käsu mokad koomale hoidma. Tegelikult ei tahtnud ma aga eriti kuhugi oma jutuga jõuda, vaid lihtsalt paar asja südamelt ära rääkida.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Jaan Aga see selleks. Üks mees kellest ma tahtsin kirjutada on Mark Viduka. Mees tegi kreeklasel nina katki ja nüüd O´Leary kaitseb teda ka veel. Nagu üleüldse kõiki oma pätte (kurjategija ei saa öelda, sest kohus arvas teisiti). Ja üleüldse, mingi hetk võiks treener selles osas piiri pidada.
                          Oi Jaan.

                          Vidukat hakkan ma küll praegu kaitsma. Estieks vahtisin seda ninnu katski olukorda kordustega oma neli-viis korda ning mulle isiklikult tundus, et Dabizas sai nina pihta pigem palliga, kui Viduka käega.

                          Mis puutub sellesse jala olukorda, siis see oli max. kollast kaarti väärt, sest isegi kõrget jalga polnud ning mõlemad läksid selgelt pallile, täpselt sama tulemus oleks olnud kui Viduka enne oleks jõudnud - siis oleks tema viga saanud.

                          Mis puutub treenerisse, siis palun tuleta mulle meelde, kes oli see, kes kaitses härra Shearerit, kui see ühe horror tackliga hakkama sai?

                          Oli Bobby?

                          Ja veel - meeskonna sisekliimale on tõsiselt kasulik, kui treener ainult sõimaks - nagu Liverpooli Thompson - ja möliseks kogu aeg. Ja kui sa natuke meediat jälgiksid, siis said nii Woody kui Lee O'Leary käest pähe kogu selle juhtumi pärast.

                          Ongi vist kõik.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Dabizase muljeid kõnealusest intsidendist onefootball.com'i vahendusel:


                            Dabizas fury at Viduka challenge

                            Monday 24th December 2001

                            Newcastle United defender Nikos Dabizas has claimed Leeds United striker Mark Viduka came close to ending his career with a reckless challenge.

                            The 28-year-old Greek star was still smarting from a broken nose after an earlier clash with the Australian forward at Elland Road on Saturday, when Viduka lunged for a 50-50 ball, catching Dabizas above his right knee.

                            Referee Jeff Winter, who had taken no action earlier when Viduka caught Dabizas in the face with a trailing arm, yellow carded the striker for the second incident. But Dabizas, and his furious manager Bobby Robson, both believe Viduka should have seen red.

                            Robson claimed Viduka had made a 'big mistake', while Dabizas, who was stretchered from the pitch after the incident, told PA: "I feared the worst. It was a very bad tackle.

                            "It was just above my knee even though I was playing the ball on the ground - he caught me with his studs a good 30 centimetres above the ground.

                            "There was this unbelievable pain which was so intense that I did not know what was going on. I thought it was my cruciate. If it had been inches lower, it could have been. It could have maybe shattered my leg to pieces.

                            "It is not a very good thing for one footballer to do to a fellow professional. We both want our teams to win but we should all protect each other from unnecessary challenges.

                            "He should have got a yellow card from our first clash. I have a broken nose from when he caught me with his elbow.

                            "Then this second one was a straight red, definitely. I was shocked because I won the ball cleanly and did not expect him to raise his foot because he had no chance of playing the ball."

                            Kommentaar


                              #29
                              Derby vorm võõral väljakul on ikka väljaspool igasugust arvestust.. 0:4 West Hami vastu, polegi nagu sõnu. Ramzone.co.uk tõi päris kujundliku näite: you can also watch George Romero's Night of the Living Dead on Channel 4 tonight for a good idea of how the Rams played today.
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar


                                #30
                                Aeg jälle vana teema tolmust üles korjata ja kirjutada Newcastle-Leeds mängust.

                                Aga jah... Mida sa siin ikka kirjutad? Kindlus, millega Leeds üle mängiti oli võimas. Endiselt arvan, et kui onu Bobby ja teisedki pisut enesekindlamad oleksid, oleks tiitel juba sellel aastal käeulatuses. Koht esikolmikus kindlasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X