320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liiga 2008/2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mõned auhinnad hooajaeelsete ennustuste eest:
    1. Esinelik jummala õige auhind: budulojus, Pidutseja2008 ja karl54 (reservatsioonidega, sest hijem pani üles teistsuguse ennustuse).
    2. Stoke'i deläppimise auhind: INCE - ainus ennustaja, kes arvas, et Stoke pole 19. või 20.
    3. Fulhamiga Euroopasse auhind: vandersell (20. koht - on juba aeg).
    4. Newcastle ja Middlesbrough langevad auhind: jääb välja andmata.
    Paar postitust on imekombel vahelt ära kustutatud. Kas auhindadeks ei olegi siis läpakas, sportlandi kinkekaart ja see kolmas asi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
      EDIT 11-17 kohad
      Minu nägemus: 1.Arsenal ( vanade lahkumine avab võimaluse uutele nimedele särada. Ramsey, Vela , Nasri, Bendtner teevad hea hooaja ). Õige koht 4

      2.Chelsea( scolari ja meeskond peavad järjekordselt pettuma,) Õige koht 3

      3.ManU( õnn saab otsa , ronaldo on pettumus ) Õige koht 1

      4.Tottenham ( uued ostud veavad Tottenhami CL-i ) Õige koht 8

      5.Liverpool ( jäävad viiki tottenhamiga punktides , väravatevahe on halvem) Õige koht 2

      6. A. Villa ( sarnane hooaeg eelmisele ) Õige koht

      7.ManC ( vöörsilvorm jääb kehvaks) Õige koht 10

      8.Newcastle ( hea hooaeg) Õige koht 18

      9.Everton ( suvel jooksul olid nad hädised transfer marketis ja see maksab kätte ) Õige koht 5

      10.Sunderland ( uued ostud tottenhamist veavad meeskonna kõrgele kohale) Õige koht 16

      11.Fulham ( ostuhooaja edukalt läbinud fulham teeb fännidele heameelt keskmise kohaga) Õige koht 7

      12.West ham ( Jäävad kindlalt püsima) Õige koht 9

      13.Blackburn ( Bentley lahkumine jätab meeskonda suure augu , Robinson ei suuda täita oma kohta
      väravas sama hästi kui Friedel) Õige koht 15

      14.WBA ( läbivad hooaja edukalt, ainukesed uued kes püsima jäävad) Õige koht 20

      15.Portsmouth( Defoe vorm päästab meeskonna langemisest esiliigasse) Õige koht 14

      16.wigan(muinasjutt ei saa veel läbi) Õige koht 11
      17. hull(suudavad imeläbi püsima jääda) VOT see oli täppi!
      18.Middlesbrough ( rünne on hea , kaitse s*tt ) Õige koht 19
      19. Bolton ( mängijate lahtilaskmine ja väheste juurde ostmine ei too kasu, langevad välja) Õige koht 13
      20.stoke ( kindlad viimased) Õige koht 12

      väravaküti top 5
      1. Torres
      2. Santa Cruz
      3. Anelka
      4. Adebayor
      5. Yakubu
      enamvähem kõik valesti pakutud

      Kommentaar


        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...em/8075375.stm hooaja koosseis
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          erinevaid koosseise vaadates on rõõmustuseks 'pooli trio (G-Alonso-Torres) enda igalpool sisse sättinud. Üks nimi, kellest samuti mööda ei vaadata, on Anelka.
          Teised kohatäitjad aga kipuvad millegipärast olema erinevad - vv osas saan sellest aru, aga teiste positsioonide osas peaks rohkem üksmeelt olema.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Aga konkreetsemaks minnes:

            1. Chelsea - kolm korda kotti saamise järel on mehed äksi täis ja panevad kullad kotti.
            2. Tottenham - ostetakse sitaks palju häid mängijaid juurde, nagu Kanoute jne, saavad mootori käima, on aeg.
            3-4 ´pool ja Arsenal jagavad ära. Sitast teeb sepiku.
            5. Hull City - keegi uutest ju peab üllatama, sellise nimega veel eriti!
            6. Manchester United - peale CRonaldo müüki lihtsalt ei vea välja, sorry kutid
            /.../
            20. Fulham - noh, on aeg.

            Mune koksime JC surma-aastapäeva paiku!
            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Otsustasin väikese "Liverpool only" kokkuvõtte teha nendest ennustajatest, kes ka kommentaare lisasid. Hääd lugemist.

            Saab näha kas tänavune hooaeg lubab ka järgmiseks hooajaks samasuguse ennustuse tal lisada.
            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Ma arven, et sellise ennustuse võin iga kell rebida. Vaatasid konteksti ka?
            Algselt postitas mcnamara
            Mõned auhinnad hooajaeelsete ennustuste eest:

            3. Fulhamiga Euroopasse auhind: vandersell (20. koht - on juba aeg).
            Endiselt, vaatame konteksti. Ehk siis puust ja punaseks: mu sarkasmimeeter oli üsna põhjas, kui möödunud aasta maikuu(!) lõpus selle "ennustuse" tegin.

            Aga härra jyriöö, millal purksisöömist näha võib?
            Supplies!

            Kommentaar


              kuidas šmutov, rooney ja burgerid suhestuvad? eile oli šmut väga rõõmsas tujus hoolimata põhja-eesti sitast ilmast.

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                kuidas šmutov, rooney ja burgerid suhestuvad? eile oli šmut väga rõõmsas tujus hoolimata põhja-eesti sitast ilmast.
                Minu ja burgerite suhe võib liikuda positiivses suunas, sest mäki uus kana-peekoni-sibulaburger on väga hea.

                Kes läheb ja kuhu sööma?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Endiselt, vaatame konteksti. Ehk siis puust ja punaseks: mu sarkasmimeeter oli üsna põhjas, kui möödunud aasta maikuu(!) lõpus selle "ennustuse" tegin.
                  Kurb, et ei saa isegi nõnda teeneka foorumlase ennustusi usaldada. Ennustuse tegemise kuupäeva ma tõepoolest ei vaadanud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Aga härra jyriöö, millal purksisöömist näha võib?
                    Hõkk!

                    Ehk võiks ühildada maailma suurimate koordinatsioonigeeniuste crossbar challenge'iga. Aga üldiselt minu poolt ajalisi takistusi ei tule.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Hõkk!

                      Ehk võiks ühildada maailma suurimate koordinatsioonigeeniuste crossbar challenge'iga. Aga üldiselt minu poolt ajalisi takistusi ei tule.
                      No kuidas siis nii, suurejooneline hooaja lõpetamine koos biigmäki einete ja Energia kohvikuga seljataga, aga härrased osalised pole sellest sõnagi iitsatanud.

                      Avaldan kogenud eineõgijana jyriööle tunnustust, 2 einet sai söödud hindele viis pika miinusega. Pilte ka näha saab?

                      Aga väikestele ennustajatele hoiatuseks- üle kahe eine ei tasu pakkuda, kui pole tagajärgedeks valmis.

                      P.S. Ja nüüd crossbar challenge ees ootamas, elu on ikka ilus.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Pilte ka näha saab?
                        no kui peakangelane ise nõus on, siis mõne ikka leiame.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Aga väikestele ennustajatele hoiatuseks- üle kahe eine ei tasu pakkuda, kui pole tagajärgedeks valmis.
                          No isegi minu põues peituv küülik nägi nende einetega kurja vaeva, mis siis veel noorsportlastest rääkida. Peale selle katsumuse läbimist tundub härra vanderselli kunagine kolm einet kolme tunni jooksul lausa uskumatu maailmaimena.

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          no kui peakangelane ise nõus on, siis mõne ikka leiame.
                          Salvestame ka siinse foorumi ajaloo an(n)aalidesse
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            näe, saab suisa seeria teha.

                            alguses oli kõik hästi:



                            esimesed murepilved:



                            hapu!



                            ---

                            Samas peab märkima, et intelligentse ja ettenägeliku inimesena on härra Jyriöö oma järgmisi kihlvedusid sõlmides välistanud igasugused võimalused taas joogi- või toidupoolist manustama asuda. Tugrik talle selle eest!
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Muidugi tähelepanelikum televaataja näeb siin nädalast-nädalasse koos õllekas istuvate foorumlaste kokkumängu, aga jätame selle info omade vahele!
                              Viimases kaadris on nokkmüts värvi vahetanud ja kokakoola on samuti hoopis teise kandikuäärde serveeritud.
                              Asjaosalised ruttavad seda hommikul muidugi kiiresti ümberlükkama (pakun populaarsemateks vabandusteks päikesest tulenevat varju ja toidupoolise oma käe järgi ümberpaigutamist), aga vana konspiratsiooniteoreetikuna ma selle õnge ei läheks ja ootaks uut salvestist!
                              Iga loll saab aru, et tegelikult tehti sama hamburgeriga erinevatel päevadel paar klõpsu ja püütakse sellega ausaid inimesi haneks tõmmata...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                                Muidugi tähelepanelikum televaataja näeb siin nädalast-nädalasse koos õllekas istuvate foorumlaste kokkumängu, aga jätame selle info omade vahele!
                                Viimases kaadris on nokkmüts värvi vahetanud ja kokakoola on samuti hoopis teise kandikuäärde serveeritud.
                                Asjaosalised ruttavad seda hommikul muidugi kiiresti ümberlükkama (pakun populaarsemateks vabandusteks päikesest tulenevat varju ja toidupoolise oma käe järgi ümberpaigutamist), aga vana konspiratsiooniteoreetikuna ma selle õnge ei läheks ja ootaks uut salvestist!
                                Iga loll saab aru, et tegelikult tehti sama hamburgeriga erinevatel päevadel paar klõpsu ja püütakse sellega ausaid inimesi haneks tõmmata...
                                Vabamüürlased!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X