320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda te siis täpselt toetate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    * Premmi klubid ikka.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Meeldib kõik sinised toonid.
      Vihkan kõiki punaseid.
      värvipede
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        - suurim lemma: Arsenal
        - ka lemmad: City
        - pohhui-tiimid: kõik ülejäänud peale swensea
        - neid ma vihkan, ää: united, chelski
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Lemmik : City
          Ka lemmikud : Arsenal , Boston United , Huddersfield
          Ükskõik tiimid : kõik peale nende , mis ütlesin
          Vihkan : ManU ja Chelsea

          Kommentaar


            Stoke City? Lincoln City? Bristol City?

            Kommentaar


              Algselt postitas karljörks Vaata postitust
              Boston United , Huddersfield
              Kuidas sa selliste satside mänge üldse suudad jälgida? Elad Inglismaal?

              Kommentaar


                - suurim lemma: Arsenal
                - ka lemmad:Swansea, Everton, Sunderland
                - pohhui-tiimid: Liverpool, Fulham, Newcastle
                - neid ma vihkan, ää: Manchester United, Manchester City, Chelsea, Tottenham Hotspur

                Kommentaar


                  - suurim lemma: Arsenal
                  - ka lemmad: chelsea
                  - pohhui-tiimid: Liverpool, venekad
                  - neid ma vihkan, ää: Barca, manu, reali mangud meeldivad aga võitu neile eie taha

                  Kommentaar


                    suurim lemma: Manchester United fänn olnud oma jalgpalluri aja algusest saadik. vähemalt nii palju kui mäletan.
                    - ka lemmad: Arsenal,Werder Bremen,Rosenborg
                    - pohhui-tiimid: Liverpool, chelsea,
                    - neid ma vihkan: Premierist-City,Stoke,WBA /muudest liigadest:München bayern,Real Madrid

                    Kommentaar


                      suurim lemma: polegi ühtegi, Barca fänn 1992. aastast, Inglise liigat jälgin ka muidugi, aga ühtegi peamist lemmikut ei olegi
                      - ka lemmad: Tottenham, Everton, Swansea, Newcastle, sellised loomingulised ja ründavad meeskonnad (kuigi eks ma tavaliselt hoian pöialt outsideritele)
                      - pohhui-tiimid: Enamik ülejäänutest
                      - neid ma vihkan: ManU, Chelsea (kuigi ma ei vihka ühtegi teist klubi peale Reali, siis kõige ebasümpaatsemad on eelkõige need tiimid, eks enamjaolt nende bussi parkimise pärast)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        suurim lemma: polegi ühtegi, Barca fänn 1992. aastast, Inglise liigat jälgin ka muidugi, aga ühtegi peamist lemmikut ei olegi
                        1992. a? Sünnist saadik fännad neid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                          1992. a? Sünnist saadik fännad neid?
                          olen 79 sündinud, niiet mitte päris :P 92 aasta oli esimene aasta kui õnnestus Meistrite Liiga finaali vaadata ja no Barca võitis seal ja alates sellest ajast olen nende tegemistega rohkem või vähem üritanud kursis olla.

                          Kommentaar


                            - suurim lemma: Arsenal (hakkas kunagi väga ammu pihta, juba spectrumi peal olin alati Arsenal kui jalgpalli mängisin vennaga, mängu nimi oli Advanced Soccer Simulator. Yeah!)
                            - ka lemmad: Aston Villa alati olnud selline imelik soft spot kelle seisud võiks paremini minna (arvatavasti kuna vend toetab neid), sel hooajal võib neid ka toetada kuna punapäine tont saadeti minema. Lisaks siis hetkel Everton (olematute rahadega tehakse imesid), Swansea (hea mängupilt). Lisaks veel Euroopast toetan vaikselt Dortmundi ja Ajaxit (CL on ses suhtes fail ). Kunagi varem oleksin saanud siia kirjutada ka Roma (Totti oli äss!) ja Liverpooli, aga mõningate "inimeste" tegutsemiste/ütlemiste tõttu on nad siit ansamblist ikka konkreetselt välja kukkunud.
                            - pohhui-tiimid: Pohhui kõigist ülejäänuist pmst. Siia alla läheks ka siis Liverpool (Suarez minema ning Liverpooli fännid adekvaatsemaks siis oleks vast võimalik siia tagasi hüpata), Man $hitty [on palju raha raisanud aga mõned mängijad lihtsalt on sümpaatsed (Silva, Aguero, Kompany)], ManU (pool meeskonda täis tonte:Evra, Nani, Rooney..., Pool meeskonda normaalseid mehi: De Gea, Kagawa, RvP - ei kanna ta vastu suurt vimma)
                            - neid ma vihkan, ää: Otsest klubivihkamist polegi. On olemas lihtsalt klubid keda ei toeta: Tottenham (ei pea vast selgitama), Barca (suu loksutajad), Chel$ea (Terry on eluehtsaim c*nt ja $$$) on peamised kes minu toetust ei saa pea kunagi tunda. Peamiselt aga vihkan mõningaid treenereid ning nendega kaasaskäivat mängupilti: Tony Pulis, Fat Sam ja Alex McLeish siis need kõige ultra-tondimad.

                            Üldjuhul on siiski toetamine nii kujunenud, et mis tulemus Arsenali aitaks see sobib. Ses suhtes nt kui Tots mängib Liverpooliga ning Pool on 5p kaugusel Arsenalist samas kui Tots on 10p kaugusel siis minugi poolest võib Tots võita kuna meie suurendaks jälitajaga vahet.

                            Kommentaar


                              päris huvitav on näha seda võltsi ja raamatust loetud viha, et kui oled nt manku fänn, siis peab shityt Vihkama; kui aga manku fänn ei ole, siis peab sedagi tiimi südamepõhjani kiruma; arse poisid sama tottsi aadressil janiiedasijaniitagasi.

                              aga et mitte teemat risustada, siis panen ka enda lemmad kirja.
                              suurim lemma: manchester united
                              - ka lemmad: nufc ja välkaliigadest juve. hoian ka pöialt tottsile nende projektis enda kanda top4's kinnitada ja sel aastal sotonile püsimajäämisvõitluses.
                              - pohhui-tiimid: ülejäänud. mõned on muidugi ebasümpaatsemad, aga õhtul magama jäädes ei mõtled, et türbelküllkuinõmetiim.
                              - neid ma vihkan: -

                              remargina mainin, et minu teatav kaasaelamine kuulub ka end redefineerivatele meeskondadele, a la west ham, sotonigi läheb sinna lahtrisse. kjupiär ja liiatigi see helesiniste särkidega tiimi metamorfoos pole nii pull olnud, sest meetmed on teised, kuigi qpr's vähemalt näikse kord või paar mõeldavat enne kui tsekk kaevu visatakse.
                              moyese edukat rakulkavõitlus päris püssirohtu omavate satside vastu ei saa samuti külmaks jätta. ja isegi halenaljakast 'poolist hakkab vahel kahju.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Eelmine post oli mul inglise liiga kohta...vaatan kuna siin üldist üsna palju kirjas, siis panen enda üldise ka.

                                - suurim lemma
                                Aga loomulikult Juventus!
                                2002 aastal hakkasin Juve fänniks, siis nägin esimest korda jalgpalli MM´i ja kuna vend oli prantsuse fänn, siis hakkasin ise ka Prantsusmaad pooldama ja sealt siis Trezeguet hakkas mulle millegi pärast meeldima ja kuna tema mängis Juves, hakkasin ka Juventuse fänniks.

                                - ka lemmad
                                Bayern München, Arsenal, Newcastel, Marseille.
                                Bayernit hakkasin pooldama 2002 MMist...meeldis see, mis Klose tegi Saud Araabia vastu ja Kahn hakkas meeldima MMi ajal ja kuna mõlemad mängisid Bayernis, siis minu teiseks suureks lemmikuks saigi Bayern, mida see on tänaseni. Arsenal, Newcastel ja Marseille fänn olen vist eelkõige tänu prantslastele...Marseille hakkas meeldima 2006 MMist, kui Ribery tõusis esile ja nüüd mängib seal Gignac, kes ka mulle väga meeldib.

                                - pohhui-tiimid
                                Ei oskagi sellele vastata.

                                - neid ma vihkan, ää
                                Barcelona...ei meeldi, et nad koguaeg võidavad. Hakkasin vihkama neid siis, kui üks aasta poolfinaalis võitsid Arsenali....(kui Ronaldinho ja Henry mängisid veel), Chelsea, Manu, Inter, Milan ka ei meeldi.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X