320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda te siis täpselt toetate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    päris huvitav on näha seda võltsi ja raamatust loetud viha, et kui oled nt manku fänn, siis peab shityt Vihkama; kui aga manku fänn ei ole, siis peab sedagi tiimi südamepõhjani kiruma; arse poisid sama tottsi aadressil janiiedasijaniitagasi.
    Miks siin juba mitmed seda nii võtavad, või õigemini kui võtavad siis miks teistele ette heidavad nagu see oleks midagi võltsi või nad teeks seda sellepärast "et peab"? Sa ei fänna ju ainult eestimaises meediaruumis ja suhtlusruumis - enamus foorumeid, podcaste, blogisid jms. värki kust kaudu peamine kursis hoidmine käib on ju ikka klubi asukohapõhised ning seal asja jälgides ja seal suheldes tekivad need rivaliteedid ka ise muul maal olles.

    Mitte, et mul oleks midagi selle vastu kui sa eestlasena fännad nii Sp*rsi kui Arset või Liverpooli ja Mankut aga samas sa nagu asja essentsile ju 100% pihta ka ei saa. Minuarust.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Miks siin juba mitmed seda nii võtavad, või õigemini kui võtavad siis miks teistele ette heidavad nagu see oleks midagi võltsi või nad teeks seda sellepärast "et peab"? Sa ei fänna ju ainult eestimaises meediaruumis ja suhtlusruumis - enamus foorumeid, podcaste, blogisid jms. värki kust kaudu peamine kursis hoidmine käib on ju ikka klubi asukohapõhised ning seal asja jälgides ja seal suheldes tekivad need rivaliteedid ka ise muul maal olles.

      Mitte, et mul oleks midagi selle vastu kui sa eestlasena fännad nii Sp*rsi kui Arset või Liverpooli ja Mankut aga samas sa nagu asja essentsile ju 100% pihta ka ei saa. Minuarust.
      Kuna ma sõna 'vihkamine' üldse ever ei kasutaks enda puhul (või üldse kellegi, sest et jalgpalliklubi vihkamine on uskumatult naeruväärne mõte) siis kõige parem sõna oleks vist inglise keeli dislike. ('mittemeeldimine' pole vist päris sama?)

      Ja see tekib ikka isiklikest kogemustest. No ei korja kuskilt mingit ebasümpaatiat QPRi vastu lihtsalt sellepärast, et nood resideeruvad kuskil Londonis kõige lähemal. Samas ma saan aru, miks see kohalikele korda läheb.

      Aga Liverpooliga CLi playoffe jälgides on ikka kurvastatud küll ja rõõmustatud. Samamoodi barcaga. Ja kui võtta viimaste attitude, et jalgpalli tuleks ainult ühte moodi mängida ja kõik, kes kasutavad sellele stiilile kõige efektiivsemat vastupanu, on jalgpalli vaenlased, siis tulebki välja nii et eriti neile pöialt ei hoia. Aga õhtul uinudes ikka viimane mõte pole, et pool võiks alla kukkuda ja real võiks meistriks tulla

      Samamoodi, kui mina oleks Arsenali fänn, ei leiaks Tottenhami relevantsust üldse. Minu ja sinu eluead võib kokku vast panna ja tänapäevast maha lahutada, et selguks, millal spurs viimati üldse mingid asjapulgad olid(võin ka eksida,guugeldada ei viitsi). As far as I'm concerned, Arsenal on põhjalondoni kunnid, no question. Aga ma mõistan, miks see mäng kohalikele nii tähtis on


      Lõpetuseks aga nii palju, et kuna jalgpallihuvi tekkis minu majapidamisse alles umbes 7 aastat tagasi, siis bolditud osa võib vabalt õige olla. Ei ole päris hingega nii sees, et seinad on plakateid täis ja magama minnes tõmban Drogba nimega särgi selga


      Edit. ma absoluutselt ei üritanud siin nüüd absoluutse tõena kvalifitseeruda. lihtsalt vastasin isiklikust vaatenurgast su küsimusele
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        olen 79 sündinud, niiet mitte päris :P 92 aasta oli esimene aasta kui õnnestus Meistrite Liiga finaali vaadata ja no Barca võitis seal ja alates sellest ajast olen nende tegemistega rohkem või vähem üritanud kursis olla.
        Ma olen küll väheke vanema generatsiooni inimene ja sellepärast tahakski teada, et kuidas seal nõuka lõpus 90-95. a inimesed ütlse hispaania jalgpalliga kursis olid?

        Kommentaar


          nõuka lõpp ei olnud eriti -95 imo.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Ma olen küll väheke vanema generatsiooni inimene ja sellepärast tahakski teada, et kuidas seal nõuka lõpus 90-95. a inimesed ütlse hispaania jalgpalliga kursis olid?
            Sa ikka ise ka oma posti enne üle lugesid, kui postita nuppu vajutasid?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Katk, kas su vend on eston maravilha?

              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              mõlemad mängisid Bayernis
              Kui mu mälu ei peta mind, mängis Klose Kaiserslauternis tol hetkel.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Katk, kas su vend on eston maravilha?
                Ei ole. Aga foorumis liige on vend küll ja seda pikemalt olnud kui mina. Ainult mitte väga aktiivne liige...

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepu
                  nõuka lõpp ei olnud eriti -95 imo.
                  See oli rohkem selline üldistamine. Ei pea kohe selline smartäss olema.

                  Algselt postitas rixxer
                  Sa ikka ise ka oma posti enne üle lugesid, kui postita nuppu vajutasid?
                  Ei lugenud, pardon. Tundub jah natuke kahtlane ning lisaks on mõned näpukad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Sa ikka ise ka oma posti enne üle lugesid, kui postita nuppu vajutasid?

                    selle asemel, et mingit retoorilist sitta postitada,
                    proovi küsimusele vastata

                    mälu värkendamiseks võid foorumist lugeda teemat, kuidas mcn käis neil a-tel
                    akadeemilises raamatukogus välislehti lugemas.. Inglise liigat võis muidugi soome vahendusel jälgida

                    sageli ilmusid vähemasti tabelid erinevate Hispaania liigadega
                    eks see oligi tollane informeerituse tase,
                    milan-barca 1994 finaali telekast muidugi nägi

                    Nõukaja lõpp ei olnud tõesti 90 keskel nagu keegi välja tõi
                    jopa-kolla, leidis asja, mille kallal ilkuda,
                    90-te algus oli Eestis interneti-eelne periood, kus info hankimine oli midagi hoopis muud kui tänapäeval - kuigi polnud enam nõuka-aeg
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      selle asemel, et mingit retoorilist sitta postitada,
                      proovi küsimusele vastata

                      mälu värkendamiseks võid foorumist lugeda teemat, kuidas mcn käis neil a-tel
                      akadeemilises raamatukogus välislehti lugemas.. Inglise liigat võis muidugi soome vahendusel jälgida
                      Ma ei saanud tõesti sellest küsimusest aru:
                      1. kui vanema generatsiooni mees, siis kas ta ise ei mäleta/tahtis veel vanemast ajast teada/ajas vanema-noorema sassi/oli tegemist irooniaga
                      2. Nõukaja lõpp ei olnud tõesti 90 keskel nagu keegi välja tõi
                      3. Ja kui vastata, siis 90 alguses ilmus spordiajakirjanduses päris häid väljaandeid (alates sporditähtedest ja spordilehtedest), kus sageli ilmusid vähemasti tabelid erinevate Hispaania liigadega. Kes jälgib natuke Hispaania jalka teemat, seal on ka kirjas, et sageli tegi nt Tiit Karusk jne seltskond pühapäevases vikerraadio spordisaates Hispaania liigast lühikese ülevaate.

                      Väga austatud vaikiv mees- ei olnud see see teema ega selge küsimus.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Nõukaajal ei elanud me samuti Põhja-Koreas. Mäletan kolmapäevaõhtuid kui kolmes eurosarjas mängis 4-5 NL klubi ja kesktelevisioon näitas neid kõiki! Muidugi osaliselt videost ja mõnel juhul vaid teist poolaega. Aga päris asjaliku ülevaate võisid niimoodi Euroopa klubivutist saada.
                        Loomulikult ei olnud internetieelsel ajastul kiiret juurdepääsu infole. Seda pidid ikka kaua otsima ja suurt vaeva nägema.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ma ei saanud tõesti sellest küsimusest aru:
                          1. kui vanema generatsiooni mees, siis kas ta ise ei mäleta/tahtis veel vanemast ajast teada/ajas vanema-noorema sassi/oli tegemist irooniaga
                          2. Nõukaja lõpp ei olnud tõesti 90 keskel nagu keegi välja tõi
                          3. Ja kui vastata, siis 90 alguses ilmus spordiajakirjanduses päris häid väljaandeid (alates sporditähtedest ja spordilehtedest), kus sageli ilmusid vähemasti tabelid erinevate Hispaania liigadega. Kes jälgib natuke Hispaania jalka teemat, seal on ka kirjas, et sageli tegi nt Tiit Karusk jne seltskond pühapäevases vikerraadio spordisaates Hispaania liigast lühikese ülevaate.

                          Väga austatud vaikiv mees- ei olnud see see teema ega selge küsimus.
                          1. Tõesti, sul on õigus - ajasin noorema-vanema sassi , olin just ärganud ja tõesti ei pööranud tähelepanu mida suust välja ajan.
                          2. See punkt on tõesti nii labane. Nõuka lõpp oli jah 92. aastal, aga väed lahkusid 94. aasta lõpus? Tegemist oli rohkem sellise üldistava lausega ning ma lisasin ka aasta-arvud, et igasugune lammas ei hakkaks kohe õiendama. Anna andeks, järgmine kord püüan ennast paremini väljendada - lihtsalt ma ei eeldanud, et sellisest asjast jalgpalli foorumis kohe suurt numbrit tehakse.
                          3. Aitäh vastuse eest. Hakkasin ise jalgpalli vahtima kuskil 98-99. a. sellepärast ka minu uudishimu.

                          Kommentaar


                            Lemmikud pärinevad lapsepõlvest, ebasümpaatiad samuti. Mõni on aastate jooksul süvenenud, mõni jälle vastupidi. Näiteks ei meeldinud mulle lapsena sugugi Aston Villa. Miks? Aga sellepärast, et meeskonna nimi tundus miskipärast kole. Tänaseks suhtun sellesse klubisse täiesti neutraalselt.
                            Põhjused, miks Liverpool, Norwich ja QPR mulle sobivad, Arsenal aga mitte on puhtalt ajaloolis-emotsionaalsed. Samal põhjusel oleks üüratult sümpaatne näha Premieri umbes samas koosseisus kui 1. divisjon ca 1986.
                            Vaadates tänast mängijatekogumit Inglise klubides, on mulle sümpaatsed pigem Everton, Norwich ja teised, kes suurte rahade ja rikaste omanikega ei opereeri. Ning klubid, kus inglased ja välismaalt sisseostetud mehed on omavahel sobivas tasakaalus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                              1. Tõesti, sul on õigus - ajasin noorema-vanema sassi , olin just ärganud ja tõesti ei pööranud tähelepanu mida suust välja ajan.
                              2. See punkt on tõesti nii labane. Nõuka lõpp oli jah 92. aastal, aga väed lahkusid 94. aasta lõpus? Tegemist oli rohkem sellise üldistava lausega ning ma lisasin ka aasta-arvud, et igasugune lammas ei hakkaks kohe õiendama. Anna andeks, järgmine kord püüan ennast paremini väljendada - lihtsalt ma ei eeldanud, et sellisest asjast jalgpalli foorumis kohe suurt numbrit tehakse.
                              3. Aitäh vastuse eest. Hakkasin ise jalgpalli vahtima kuskil 98-99. a. sellepärast ka minu uudishimu.
                              Väed lahkusid 1994. aasta augusti lõpuks. Niisama märkides.

                              Kommentaar


                                Ma mõtlesin väga pikalt, et peaks ka enda valikud tegema, aga ma ausalt ütlen, et pole ühtegi meeskonda (peale Lille'i), kelle poolt ma igas vastasseisus 100 protsenti oleks. Piisab näiteks ühest ebameeldivast jõhkrutsemisest või daivimisest ja ma olen antud mängus meeskonna vastu jne.
                                Samas on meeskondi, kelle mänge mulle isiklikult meeldib näiteks Inglismaalt kommenteerida. Näiteks Arsenal, Fulham, Everton meenuvad esimeses järjekorras. Väga ei meeldi Man City, ManU mängud, kuna nad on enamasti piisavalt üle, et pinget ei oleks. Väga häid elamusi on pakkunud ka väiksemad tiimid, kes hambad ristis võitlevad. Näiteks oli naljakas meeskond Wolves, kelle puhul häirisid nad mind jubedalt Tottenhami vastu mängides ehk mängu tappes, kuid samamoodi Liverpooli või ManU vastu tuju rikkudes nad mulle meeldisid. Oeh. Keeruline shit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X