320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda te siis täpselt toetate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    - suurim lemma
    Arsenal
    - ka lemmad
    -
    - pohhui-tiimid
    kõik ülejäänud peale nende keda ma vihkan
    - neid ma vihkan,
    Chelsea, Man City. (Suur raha rikub jalgpalli võlu),

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Tanel8919 Vaata postitust
      Suur raha rikub jalgpalli võlu
      mis sa üldse siis inglise jalgpalli vaatad? Eesti liiga on sinu jaoks

      Kommentaar


        #93
        vaata logo saad teada.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          vaata logo saad teada.
          Bayern München mängib Inglismaal?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Bayern München mängib Inglismaal?
            Ups ei lugenud,et tegu on aint Inglismaa Liigaga,aga ok Bolton
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #96
              - suurim lemma
              Arsenal
              - ka lemmad
              Porthsmouth, Aston Villa
              - pohhui-tiimid
              Kõik peale Arsenali, Porthsmouthi ja Aston Villa.

              Kommentaar


                #97
                Kena, et ikka mõnegi lemmiku nime oskad õigesti kirjutada.

                Kommentaar


                  #98
                  Kõik postitused tehtud enamvähem enne minu foorumiga liitumist, seepärast panen enda oma ka üles
                  - suurim lemma: Manchester United
                  - ka lemmad: Newcastle, Fulham, Liverpool
                  - pohhui-tiimid: Tottenham, Stoke, West Ham
                  - neid ma vihkan, ää: noh mis muud ManU fänn panna saab kui City, Chelsea ja ka Blackburn, kes veel liiga punase laternana pidi Old traffordil SAFi 70.juubeli ära rikkuma

                  Kommentaar


                    #99
                    Ma irvitasin ja imestasin, et milline idioot küll mõiste "suurim lemma" välja mõtles. Siis vaatasin esimest postitust.

                    Kommentaar


                      Marss tööle!
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Kõik postitused tehtud enamvähem enne minu foorumiga liitumist, seepärast panen enda oma ka üles
                        - suurim lemma: Manchester United
                        - ka lemmad: Newcastle, Fulham, Liverpool
                        - pohhui-tiimid: Tottenham, Stoke, West Ham
                        - neid ma vihkan, ää: noh mis muud ManU fänn panna saab kui City, Chelsea ja ka Blackburn, kes veel liiga punase laternana pidi Old traffordil SAFi 70.juubeli ära rikkuma
                        tegelt on suva.

                        Kommentaar


                          Hea teema üles upitatud kuskilt, panen ka:

                          - suurim lemma: Arsenal
                          - ka lemmad: Muutuv, kuna sõltub palju mängustiilist/mängijatest aga hetkel on sümpaatsed Swansea ja Newcastle ning läbi hooaegade miskipärast ei ole Evertoni vastu halbu tundeid olnud.
                          - pohhui-tiimid: Pohhui on mul Cityst ja Chelseast (enne Abrat pigem meeldisid). Miskipärast ei ole ma nende väikeklubide vastu suutnud sellist püsivat viha kasvatada ja nad lähevad ka arvesse variantidena "parem nemad kui ..." alljärgnevas lõigus kirjeldatavad ...
                          - neid ma vihkan, ää: Man United ja isikuna just SAF on väga vastukarva ja ebameeldiv - ning hetkel pole ühtegi sümpaatset mängijat ka neil. Tottenham, aga nende vihkamine on nagu 4 aastase lapse löömine kuna pigem on hale. Liverpool, kuna enamus nende fänne iseloomustavad sõnad: cocky, clueless ja delusional ja läbi aegade on nad pannud ennast vihkama lihtsalt oma olemusega.

                          Ja kuna ma ei külasta eriti teisi alafoorumeid siis euroopast natuke lisaks:

                          Hispaania: Kuna siin asi taandub minu jaoks põhimõttelisele vastasseisule siis eluaeg pigem Real kui Barca olnud.
                          Saksa: Dortmund sümpaatne, Bayern jätab täiesti külmaks ja pigem ebameeldiv, ülejäänud pohhui.
                          Itaalia: Miskipärast on pidevalt sümpaatne olnud Juventus. Ülejäänutest suva.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            - suurim lemma: Newcastle United
                            - ka lemmad: Swansea, Arsenal, City
                            - pohhui-tiimid: Chelsea
                            - neid ma vihkan, ää: neid Premier võistkondi kes tabeli 3 viimase koha peal platseeruvad, kuid kes võtavad 1 tähtsa võidu lemmik klubilt, hooaja jooksul:P

                            Euroopas meeldib: Dortmund, Levante
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              - suurim lemma: Chelsea
                              - ka lemmad: Everton, Tottenham
                              - pohhui-tiimid: Stoke City, QPR
                              - neid ma vihkan, ää: Wigan, tõmmake nahhui. ma ei tea ei meeldi
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Hull City märkus oli McN-lt muidugi tabav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X