320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cardiff City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Emiliano Sala admitted to friends he was 'getting scared' in an audio message sent shortly before his plane vanished from radar in the English Channel.

    The search and rescue operation that is attempting to find the missing plane that was carrying Emiliano Sala resumed on Wednesday, with Leganes forward Diego Rolan having revealed how the player reportedly contacted a friend prior to the disappearance.

    Kommentaar


      lennuki mudeli järgi pilte vaadates... suht väike punn....
      The One and Only

      Kommentaar


        See häälsõnum mingi briti tabloidide bs ei või olla? Ütleme nii, et see hääl seal ei tundu eriti inimese hääle moodi, kes on parasjagu lennukiga alla kukkumas...

        Kommentaar


          Ma olen aru saanud, et ta saatis need veel lennujaamas olles, mitte kuskilt õhust. Artiklid muidugi väldivad täpset sõnastust pealtnäha väga sihilikult.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Isa kinnitas, et see on poja sõnum ja tiimikaaslane kes ta lennuki peal viis ütles ise ka, et tal oli kahtlused lennuki ohutuses. Lennunduse spetsialistide arust nii palju kui lugenud olen ei ole kõige targem mõte sellise ilma ja kellaajaga sõita selle lennukiga veel vähem kui õhkutõusmiseks läheb 5 katset vaja... absurd.

            Kindlustatud on mängijad kindlasti, tuleb kasvõi eelmise/üleelmise aasta CL/EL meelde kus kellegi staadion oli betoonist ja UEFA ütles, et mis siis kui mängijad vigastada saavad nad on ju kindlustatud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Ma olen aru saanud, et ta saatis need veel lennujaamas olles, mitte kuskilt õhust. Artiklid muidugi väldivad täpset sõnastust pealtnäha väga sihilikult.
              Jah, ta saatis viimased sõnumid enne lennukile minekut. Kui ma nüüd õigesti aru olen saanud, siis ta tuli sama lennukiga Suurbritanniast tagasi Prantsusmaale, et seniste tiimikaaslastega veel isiklikult hüvasti jätta. See lend oli juba olnud kõhedustekitav, mis iseenesest seletaks kahtluseid, mis tal olid eelseisva lennu ohutuse osas.

              Kommentaar


                Tema viimased sõnad

                Argentine outlet Olé has chillingly published verified audio of Emiliano Sala’s final WhatsApp audio message to what appears to be a group chat.

                Sala said the following:

                “Hello, little brothers, how are you crazy people? Brother, I’m dead, I was here in Nantes doing things, things, things, things and things, and it never stops, it never stops, it never stops. I’m here on a plane that looks like it’s about to fall apart, and I’m going to Cardiff, crazy, tomorrow we already start, and in the afternoon we start training, boys, in my new team… Let’s see what happens, so, how are you brothers and sisters, all right? If in an hour and a half you have no news from me, I don’t know if they are going to send someone to look for me because they cannot find me, but you know … Dad, how scared am I!”
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Ja samal ajal on korralik rongiühendus. või kui vaja lennata, kas ei saadud poisile midagi etemat sebida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Ja samal ajal on korralik rongiühendus. või kui vaja lennata, kas ei saadud poisile midagi etemat sebida?
                    Cardiffisse Prantsusmaalt pole küll mõtet rongiga sõita. Juba Sheffieldist on üsna mõttetu Prantsusmaale rongiga sõitma hakata, palju lihtsam ja kiirem on lennujaama sõita ja lennukiga kohale lennata.

                    Et noh, Londonist saab jah rongiga kiiremini, muidu pigem mitte.

                    Kommentaar


                      Cardiff seda lendu loomulikult ise ei organiseerinud, pakkusid poisile ise lende (commercial) aga too keeldus..
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Cardiffisse Prantsusmaalt pole küll mõtet rongiga sõita. Juba Sheffieldist on üsna mõttetu Prantsusmaale rongiga sõitma hakata, palju lihtsam ja kiirem on lennujaama sõita ja lennukiga kohale lennata.

                        Et noh, Londonist saab jah rongiga kiiremini, muidu pigem mitte.
                        ma ei mõelnud, et rong lennukist kiirem. Pigem et rongid ka seal päris nobedad ja ikka parem kui mingi väike ühe propelleriga junn.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          ma ei mõelnud, et rong lennukist kiirem. Pigem et rongid ka seal päris nobedad ja ikka parem kui mingi väike ühe propelleriga junn.
                          Ma arvan, et tõenäosus rongis surma saada on suurem kui "ühepropellerilises junnis".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma arvan, et tõenäosus rongis surma saada on suurem kui "ühepropellerilises junnis".
                            Valesti arvad siis

                            Kui muidu on lendamine kõvasti turvalisem valik, siis just selles "ühepropellerilises junnis" pimedal ajal üle talvise la manchi on rong kordades turvalisem.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Hüvastijätusuudlused täna Cardiffile.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X