320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Ära kurvasta, Aif. Sattusin sealsamas rääkima veel ühe inglasest elupõlise SAFCi fänniga, kellel küll särki üll polnud, aga juttu klubi viimasest FA karika võidust jagus peente detailideni. Mees oli ka 1973. aastal ise seda tunnistamas olnud ....

    St. Teid on rohkem, kui arvata oskate
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


      Niih!

      Tee mis sa teed, aga kisub vist ike sinnapoole, et tuleb mõlemad Sunderlandi mängud ära vaadata... Seega, härrased-prouased -- homme õhtul poole kümneks Nimetasse!!!

      Ha\'way the Lads!
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by aiFo

        Seega, härrased-prouased -- homme õhtul poole kümneks Nimetasse!!!
        Ma juba tunnen õhus CP võitu, 2:0, mõlemad väravad lööb Andrew Johnson! Lausa uskumatu, aga nii kindel tunne..

        Aga jah, õhtul siis näeme!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          mina nimetasse ei jõua, aga mängu peaks ka siit kuvari tagant kaema. tagasihoidlik ennustus: 6-1 palace\'ile ja safci ainuke tabamus olgu omavärav... nii teemegi.

          tahtsin hoopis teist asja küsida. INCE - kas fännimängul on ööbimine sinu pool? kuidas on transpordiga põlvasse pärast makedoonia mängu, korraldatav? loodetavasti saad midagi täna õhtul postitada, muidu tuleb kätte võtta ja sulle lausa helistada :P

          homme siis viimane mäng, olge kõik kohal. praegu korraldamisstaadiumis väike koosviibimine-vanemate videode vaatamine-jne. hiius ehk... vaatab veel, annan teada.

          howay!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'



            aga olgem ausad, küll nad edasi saavad. poom tegi sita mängu, koduväljakul panevad asja paika. palace\'i kaitse on lihtsalt pask.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by Magpie


              INCE - kas fännimängul on ööbimine sinu pool? kuidas on transpordiga põlvasse pärast makedoonia mängu, korraldatav? loodetavasti saad midagi täna õhtul postitada, muidu tuleb kätte võtta ja sulle lausa helistada :P

              homme siis viimane mäng, olge kõik kohal. praegu korraldamisstaadiumis väike koosviibimine-vanemate videode vaatamine-jne. hiius ehk... vaatab veel, annan teada.

              howay!
              Toon Army on alati teretulnud, minu tagasihoidliku hurtsiku hubasesse tagatuppa otse loomulikult on majutamine minu kulul, saaks aint satsi kokku ise olen küll käpp, aga midagi üle mõistuse rõõmustavat vist siiski ei ole oodata, kuna üsna oluline osa kohalikust harakasalgast asub tähtsal hetkel ... väljaspool kodumaapiire aga veel on võimalik teravjalgsetel must/valget maailmavaadet jagavatel ilmakodanikel minu või magpiega ühendust võtta ...
              299195

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                raix ja antz ei lähe EM-ile, on nüüdseks minuni jõudnud. vaatame siis:

                INCE - olemas
                Mina - olemas
                Kent - kui alustaksime 5-6 paiku, olemas
                Jaan - kaugel-kaugel
                Antz - rääkis miskit matkast, aga pole veel kindlasti teada, sain mina aru
                Raix - ?
                Kaarel - [lisatud:] olemas
                Lauri - olemas
                Urmas - olemas

                ma tean veel kuskil 3-4 Tooni sõpra. püüan nendeni jõuda. iseasi, kas prominentidel nagu peteroo ja vara kah tahtmist tulla oleks, loodame. viimasega püüan lähipäevadel ühendust võtta.

                praegu on siis 4 meest kindlalt olemas + kent.. raix, antz, kaarel - kuidas on teiega lood? ja kõik need, kes nimetamata jäid...

                Indrek, vahepeal rääkisid miskisest bussist, mis lahkuks pärast makedoonia mängu... on see endiselt mõeldav?

                howay! ja vaatamata kõigele oli tore hooaeg...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  olemas

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Freddy Shepherd is looking to make major changes at Newcastle but stressed Sir Bobby Robson will remain as manager and does not plan to sell Jonathan Woodgate.
                    Shepherd has admitted the season has been disappointing and hinted that he will look to freshen up the playing staff over the summer.

                    A number of players have underperformed this term, while the end of the season saw the team ravaged by injuries, and it could be that Shepherd will shift people on before handing Robson money to strengthen.

                    \"Football clubs always change, nothing stays the same, and there will always be changes over the summer,\" Shepherd told Sky Sports News.

                    Commenting on Robson, the Magpies chairman added: \"Bobby is the manager, he has another year on his contract and I am sure he will see it out.\"

                    Shepherd is set to go through the club with a fine tooth comb in a bid to improve their fortunes.

                    \"This summer we will have to look at everything from top to bottom,\" he told Radio Five.

                    \"Fifth-place is not acceptable for us. Fourth place was the bare minimum.

                    \"We have a reputation of coming up with funds for our manager. Bobby has spent £64m in his four-and-a-half years here. Our record speaks for itself.\"

                    Jonathan Woodgate has been linked with both Arsenal and Manchester United in recent weeks but Shepherd said it would take a world-record offer to prise the England defender away from St James\' Park.

                    mõtlesin, et ma ainsana põle rahul sellega mis toimus, aga tuleb välja et on veel teisigi. Samas oli kohalike siseinfopühjal juba talvel selge, et nii need asjad ei jää ning parasiitidest ja joodikutest tahetakse plats puhtaks lüüa ... samas võib mõni minek küllaltki üllatav tunduda ...
                    299195

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Poisid ja tüdrukud. Siinpool kuulukse, et mäkkemid plaanivat miski Ameerika-tuuri suvel. Kui palju sellel tõepõhja all on? Geordie expats\'id olid üsna kindlad asjas ja panevad juba reise kokku...
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Fourth place was the bare minimum.

                        jutt õige, aga ainult siis, kui \'miinimum\' asendada sõnaga \'maksimum\'..
                        olukorras, kus 3.&4. vahe oli 15p (ja 1-2. 11p)

                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Originally posted by Magpie

                          raix ja antz ei lähe EM-ile, on nüüdseks minuni jõudnud. vaatame siis:
                          Kahjuks jah jääb meie Portugali reis ära... Aga see selleks..

                          Meil on Antzuga 12ndal kell 12:00 mäng, pärast seda oleks mina valmis rallima Põlva poole. Siis ikkagi kaardilugeja rollis, kuna ise pole automees. Ehk mõni kallis kaasvõitleja on veel nii hilja Põlvasse liikumas?! Kent?!
                          Igaljuhul, sobiv avavile jääks ka kella 18 paiku.
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Originally posted by Jaan


                            Poisid ja tüdrukud. Siinpool kuulukse, et mäkkemid plaanivat miski Ameerika-tuuri suvel. Kui palju sellel tõepõhja all on? Geordie expats\'id olid üsna kindlad asjas ja panevad juba reise kokku...
                            see lekkis jah kuskilt läbi, samas klubi ei kinnitanud vaid ajas ümarat. praeguseks ainus kindel pre-season mäng on mccarthy esimese klubi barnsley vastu...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Originally posted by Raix


                              Originally posted by Magpie

                              raix ja antz ei lähe EM-ile, on nüüdseks minuni jõudnud. vaatame siis:
                              Kahjuks jah jääb meie Portugali reis ära... Aga see selleks..

                              Meil on Antzuga 12ndal kell 12:00 mäng, pärast seda oleks mina valmis rallima Põlva poole. Siis ikkagi kaardilugeja rollis, kuna ise pole automees. Ehk mõni kallis kaasvõitleja on veel nii hilja Põlvasse liikumas?! Kent?!
                              Igaljuhul, sobiv avavile jääks ka kella 18 paiku.
                              Mul Kotkas cup lastega....aga tahaks jõuda küll mängule....eks uurin veel asja ...muidu pole probleemi....kui olen autoga siis saab kaasa ikka....mida rohkem seda uhkem.....
                              Big Al

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                oi kurat!!!! MOTM oli MP päris kindlasti, eriti peale JMcAteeri penaltit , näeme ER-dil kahju on minupoolne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X