320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'



    Pilte SAFC\'i esimesest hooajaeelsest mängust, mis äikesetormi tõttu pooleli jäi...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      ootused/lootused enne algavat hooaega, palux

      ise 99% kindel esikolmikukohas, aga r66mutants premieri v6idu korral

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by Chobram


        ootused/lootused enne algavat hooaega, palux

        ise 99% kindel esikolmikukohas, aga r66mutants premieri v6idu korral
        Tõesti, tõesti. Esikoht on ju NUFC jaoks täiesti loogiline, sest Bobby on ju üks väga loogiline loom, võiks ehk isegi öelda, et kõige loogilisem loom. Loogiline. Esikoht. Muidugi!

        Hea, kui kuue hulka saate.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Lõpuks ometi saate Sheareri pingile panna, kus ka temasuguse koba vanuri koht on. Klöifert on nüüd in da club! Oh mis õnn ja rõõm!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Mõttetu neeger see hollandlane. Shola algkoosseisu! Eelmine hooaeg lõi Shearer (- penaltid) umbes 51 mänguga nii 20 kolli. Shola alustas 26 mängu ja sai 10 kolli. Enam-vähem sama ju. See Kluivert jääb korraks pingile ja keerab sisekliima kohe nässu. Pigem võiks mõelda, et kes asendab Hughesi või Roberti ning Niki Perse kuluks ka ära.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by Jaan


              Mõttetu neeger see hollandlane.
              rassist, raisk

              edit: muide oled tähele pand, et Shola, Bernard, Dyer jt on ka musta nahavärviga? ja mõttetuid mehi jatkub NU-s veel sitaks! Shearer, Kluivert ja Robert on vähesed maailmaklassi mängijad seal

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                miks sa oma postituse ära muutsid?

                võim ja kord on ühendus
                vägivald on lahendus ...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Originally posted by erts


                  rassist, raisk

                  edit: muide oled tähele pand, et Shola, Bernard, Dyer jt on ka musta nahavärviga? ja mõttetuid mehi jatkub NU-s veel sitaks! Shearer, Kluivert ja Robert on vähesed maailmaklassi mängijad seal
                  Sa oled loll peast või lihtsalt teeskled? V-olla vaatad konteksti ja ehk vaevud ka lugema järgnevaid lauseid, kus ma Sholat väga kiidan.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    ja ma ei saa aru kuidas lause \'Mõttetu neeger see hollandlane.\' rassismi väljendab.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      ja ma ei saa aru kuidas lause \'Mõttetu neeger see hollandlane.\' rassismi väljendab.
                      Mina saan. Aga inimeste keelekasutuse muutumiseks läheb mõnevõrra aega.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by SleepWalking

                        miks sa oma postituse ära muutsid?

                        võim ja kord on ühendus
                        vägivald on lahendus ...
                        Ei-ei, sa mäletad valesti, õige on nii :

                        Ja see ei ole lahendus
                        Lahendus on kaos (võimuvaba ühiskond)
                        Lahendus on kaos (vabanenud inimkond)
                        Lahendus on kaos (ideaalne ühiskond)
                        Lahendus on kaos

                        OT, aga võib-olla ka mitte... :P

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Originally posted by mcnamara


                          Originally posted by fittibaldi


                          ja ma ei saa aru kuidas lause \'Mõttetu neeger see hollandlane.\' rassismi väljendab.
                          Mina saan. Aga inimeste keelekasutuse muutumiseks läheb mõnevõrra aega.
                          Valverassist on alati valmis! Ja Eestis loodetavasti keelekasutus ei muutu. Vaga nunnu ja armas on.

                          Aga Jaanile. Et foorumis tüli majas poleks, siis palun kirjuta järgmine kord nii: Mõttetu Surinami juurte ja musta nahavärviga päss see surinaamus-afro-hollandlane. See versioon pole rassistlik ja mekib Euroopas ning Ameerikas palju mõnnamalt! Viva Euroopa Liit! Viva Ameerika!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Kui ma ütlen mõttetu venelane (näiteks Bestshastnõhh), ons see rassism? Kui ma ütlen mõttetu eestlane (Ott Reinumäe, anyone?), ons see rassism? Minu meelest pole. Ja kui ma ütlen mulle isiklikult ebasümpaatse tegelase kohta mõttetu neeger, rõhk sõnal mõttetu, siis ma ei leia, et ma olen rassist. Eriti kui ma järgmises lauses-paaris rõhutan, et teine neeger on tekalt väga hea mees. Ühesõnaga - rohkem kuulipildujaid!
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Teemast kõrvale jälle muidugi, aga ma ei saa aru mis teil kuraditel mustade vastu on??? Tiblad, kes siin meie riigis haisevad ja kuritegusid teevad on ju palju hullemad... Viva Eesti Vabariik lõuga siis parem!!!

                              Ja tegu on veel spordifanaatikutega, kes peaks ju tunnistama et enamus oma ala parimaid on mustanahalised (korvpall: Jordan, jalgpall: Pele jne), seega milleks selline pidev künism??

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Originally posted by erts


                                Teemast kõrvale jälle muidugi, aga ma ei saa aru mis teil kuraditel mustade vastu on??? Tiblad, kes siin meie riigis haisevad ja kuritegusid teevad on ju palju hullemad... Viva Eesti Vabariik lõuga siis parem!!!

                                Ja tegu on veel spordifanaatikutega, kes peaks ju tunnistama et enamus oma ala parimaid on mustanahalised (korvpall: Jordan, jalgpall: Pele jne), seega milleks selline pidev künism??
                                Ma jõudsin järeldusele, sa oled ikka loll. Ekstra sulle ütlen siis ilma keerutamata: Kluivert on mulle äärmiselt ebasümpaatne tänu sellele, et ta on isekas ning ebaprofessionaalse suhtumisega, seda just eriti väljaku kõrval. Ei ole sellepärast, et ta neeger on. Comprehenda?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X