320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Jaan, ok sain juba aru! Peace. Nagu McNamara ütles on see sõna jah keeles liiga sees, mis teha... Eelmine jutt oli mõeldud küünik nr.1-le pigem

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Originally posted by erts
      Ja tegu on veel spordifanaatikutega, kes peaks ju tunnistama et enamus oma ala parimaid on mustanahalised (korvpall: Jordan, jalgpall: Pele jne), seega milleks selline pidev künism??
      Kas parimad jalgpallurid on mustanahalised? Et Zidane, Best, Maradona ja sellised on sul unustatud? Jalgpallis on siiski parimad Euroopast, Brasiiliast, Argentinast...
      Ja neegrid kergejõustikus on kah ju ainult tegevad jookusaladel... Seega edaspidi palun mõtleme ennem kui postitame
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        kas neeger malet mängib?
        ei tea miks
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by fittibaldi


          kas neeger malet mängib?
          ei tea miks
          kas sa oleksid pigem jalgpallur või maletaja?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Originally posted by zaz
            Et Zidane, Best, Maradona ja sellised on sul unustatud? Jalgpallis on siiski parimad Euroopast, Brasiiliast, Argentinast...
            ei ole unustatud... Pele oli lihtsalt üks näide, daaa

            ka Euroopa ja Brasiilia parimate pallurite seas on musti tegelasi ju

            tra, mis silmakirjateenrid...

            edit: muide mu üks hea tuttav loendab kah ENG ja FRA koondise koosseisudes mustanahalisi ja kui esi 11-s on mustad ülekaalus siis kirtsutatakse nina... milleks ma ei saa aru? mis vahet seal on kas Pires või Wiltord, Cole või Bridge, Gallas või Lizarazu?
            kõik ju tasemel mehed nii ehk naa...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by erts
              Ja tegu on veel spordifanaatikutega, kes peaks ju tunnistama et enamus oma ala parimaid on mustanahalised (korvpall: Jordan, jalgpall: Pele jne), seega milleks selline pidev künism??
              ma ei saa sellega ikka kohe kuidagi nõustuda
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by zaz


                Originally posted by erts
                Ja tegu on veel spordifanaatikutega, kes peaks ju tunnistama et enamus oma ala parimaid on mustanahalised (korvpall: Jordan, jalgpall: Pele jne), seega milleks selline pidev künism??
                ma ei saa sellega ikka kohe kuidagi nõustuda
                ok, kuidas kõlab: \"enamike populaarseimate spordialade vaieldamatute tippude hulgas on kindlasti ka mustanahalised...\"? kas sellega lepid ve?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Originally posted by erts

                  edit: muide mu üks hea tuttav loendab kah ENG ja FRA koondise koosseisudes mustanahalisi ja kui esi 11-s on mustad ülekaalus siis kirtsutatakse nina... milleks ma ei saa aru? mis vahet seal on kas Pires või Wiltord, Cole või Bridge, Gallas või Lizarazu?
                  kõik ju tasemel mehed nii ehk naa...
                  Daaa!! Loomulikult Bridge. Cole on ju Arsenalist.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Poisid arutage seda sitta kuskil mujal..... ....
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Ei alanud hooajaeelne-hooaeg (üks minugi lemmiksõnasid) kodumaal kuigi hästi, kolmapäeva õhtul tuli tunnistada Ipswichi paremust. Et mängust midagi erilist pole rääkida, tasub pilgud pöörata meie uue moeguru suunas.

                      mu daamid ja härrad, teie ees seisab uus deividpekhamlik craig bellamy:


                      ja lubage ma lisan. kommentaar kohapeal käinud kodanikult:

                      Not suprising being a former Norwich City player, Bellamy took a hell of alot of stick from the Ipswich fans tonight, everytime he got anywhere near the ball the ipswich fans irrupted in a chorus of Boos.

                      After about 20 mins Bellamy made a run up the right wing as the crowd began booing Bellamy stopped in mid run and gave a hand jesture that suggested the Ipswich fans liked masturbating, the then carried on his run and finished with a cross.

                      I just hope no muppets in the crowd made a complaint, but it was very funny.

                      a bit like his hair !!

                      Dodgy !

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        TÄKK!!!
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          ill second that

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            And the P.E.P.U has arrived... finally

                            pidavat juba nädalavahetusel debüüdi tegema...koos Kluivertiga

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                              Hei!

                              Head uudised tulevad Inglismaalt. Nagu lubatud, on klubi enne hooaja algust meie branchflagi staadionile üles säädnud ja seal see nüüd vaatab vastu algavale hooajale kõrvuti teistega. Loodame varsti seda ilusat pilti ka oma silmadega näha.

                              Veel kord tänud kõigile toetajatele, specially -->

                              *Melwood
                              *Küps

                              Ha\'way the Lads!
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Nii, Rangersile pandi siis laupäeval kotid taha nii kuidas taheti - 4:2 võit
                                Kollid Shearerilt, Bellamylt, Bernardilt ja Dyerilt - vastata suutsid Prso ja Ricksen....

                                Butt tegi 2. p.a NU debüüdi aga Kluivert vist ei mänginud veel... kas keegi teab miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X