320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas rohelineKonn
    aga teisalt on jällegi vahva, et maailmas on erinevaid inimesi. näiteid pole vaja kaugelt otsida. näiteks mina ja erts oleme suhteliselt erinevad inimesed. minu arust on see tore.
    igati!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas skint


      Algselt postitas erts

      ...on Leedist ainult üks vanurite pesa alles, kes võitleb Championshipi püsima jäämise nimel
      Pugh, Carson, Crainey, Kilgallon, Richardson, Walton, McMaster.... jah, sul on täiesti õigus. Geniaalne. Nagu alati.
      OK, eks seal ole nooremaid kah vbla oleks olnud õigem öelda lohhide pesa

      sa peaksid teadma mida see sõna tähendab.eks ju?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas erts
        Algselt postitas rohelineKonn
        aga teisalt on jällegi vahva, et maailmas on erinevaid inimesi. näiteid pole vaja kaugelt otsida. näiteks mina ja erts oleme suhteliselt erinevad inimesed. minu arust on see tore.
        igati!
        ära siin hõiska midagi, sa ju ei tea, kellele sa ennast vastandad ... et äkki ei olegi tore olla rohelineKonnast erinev

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas erts


          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas eston#21


          njah. vaadates woodagate\'i kottis siniseid silmaaluseid oleks pidanud seda ammu arvama et tegemist on narkariga(väidetavalt)
          Eks nad koos Rioga Leedsi keskkaitses nuusutasid :P Aint loll afro-inglane jäi vahele, Woody sibas aga liivarandadele puhkama :P


          vahelduseks ka midagi naljakat...

          see Leeds oli jah üldse üks kuritegelike kamp, alates peksjatest, lõpetades narkarite ja vägistajatega aga ilmselt oli igati paras kaakide kamp kokku sattunud (CL poolfinalistid ju) sest kui kõik nad laiali läksid, on Leedist ainult üks vanurite pesa alles, kes võitleb Championshipi püsima jäämise nimel
          Ma ei saa nendest naerunägudest ja silmapilgutajatest sinu tekstivahel aru..
          Kas Sa soovid nende abil oma juttu ilmekaks muuta... nad nagu ei sobi sinna....aga ilmselt ma eksin...
          OT lõpp

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas erts
            Algselt postitas rohelineKonn
            aga teisalt on jällegi vahva, et maailmas on erinevaid inimesi. näiteid pole vaja kaugelt otsida. näiteks mina ja erts oleme suhteliselt erinevad inimesed. minu arust on see tore.
            igati!
            ära siin hõiska midagi, sa ju ei tea, kellele sa ennast vastandad ... et äkki ei olegi tore olla rohelineKonnast erinev
            nalja teed või? loomulikult on.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              ma olen hetkel ülimalt rõõmus ja ma lihtsalt ei saanud positust tegematta jätta.

              Newcastle´i koosseis: Given, Carr, O´Brien, Hughes, Elliott, Jenas, Dyer, Bowyer, Robert, Kluivert, Ameobi

              kahjuks sai Hughes juba 15.minutil vigastada(pol 100% kindel, aga mis seal muud olla sai), keda tuli asendama väiksest vigastusest taastunud Bernard. eriti kahju, sest vigastada sai just kaitsja ja kaitsjatega on meil suurimaid probleeme.

              avapoolaja lõpuks juhime 2-0, mõlemad väravad on löönud ei keegi muu, kui Hollandi ründetuus Kluivert.

              jätkame samas vaimus ja kindlustame edasipääsu
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas Hughes
                avapoolaja lõpuks juhime 2-0, mõlemad väravad on löönud ei keegi muu, kui Hollandi ründetuus Kluivert.
                super! loodan et Pati 2 kolli aitavad saavutada algkoosseisu koha ka järgmisteks Premieri mängudeks

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  mäng Hapoel Brei Sakhniniga lõppeski siis seisuga 2-0 meie kasuks ja nagu juba öeldud - lõi meie mõlemad väravad Kluivert. Butt, kes vahetas 58.minutil välja Dyeri ei saanud mängida rohkem kui 2 minutit. juba 60.minutil pidi ta punase kaardi tõttu platsilt lahkuma. Kuid samas situatsioonis sai ka oma teise kollase vastaste Abas Soan. kahe nädala pärast mängime sama meeskonna vastu võõrsil. põhiline, et poisid ei hakkaks mõtlema, et edasipääs on kindlustatud, sest Iisraelis ei meeldi kellegile mängida ja juhtuda võib mida iganes.

                  ma kahjuks ei usu, et Kluivert sellega endale põhikoosseisu koha sai. Shearer juba ütles enne hooaja algust, et tema tahab viimase aasta kindlalt põhis mängida. ja Bellamy hakkab ka tujutsema. kuid ma usun et Bellamy peaks kindlalt järgmistes mängudes põhis alustama ja Kluivert ning Sherear, siis olenevalt treeneri otsusest(vormist). kuid tundub, et Kluivert peab sellle hooaja ära kannatama ja leppima varumehe staatusega.

                  järgmine mäng: pühapäeval 19.septemberil Southampton´iga võõrsil. mina kasutaks ikka seda taktikat, et Shearer-Kluivert ees ning Bellamy nende taga.

                  ½121½

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    tegelikult on huvitav näha kuidas Souness esikoosseisu so\'toni vastu paika paneb. tema pole selline treener, keda palju mängijate tujud huvitaks, olgu tegu kellega tahes. õnneks loomulikult näib hea variant Bellamy kahe ründaja taga, aga eks näis kas ka taktik Souness nii arvab... siiski Kluivert NU eest kaks mängu seni põhis ja 1+2 kolli nendes mängudes kirjas, pole nagu paha või mis?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      kurvad uudised...

                      Souness teatas, et Dyer jääb eemale Southamptoni mängust ja arvatavasti peab koguni mõne nädala väljakult eemal olema. lisaks Dyer´ile jääb Southamptoni mängust välja ka kaitsja Hughes.

                      Lisaks peab(mida oligi oodata) Nicky Butt eemale jääma arvatavasti 3st Uefa Cupi mängust.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas Hughes
                        Souness teatas, et Dyer jääb eemale Southamptoni mängust ja arvatavasti peab koguni mõne nädala väljakult eemal olema.
                        hakka või nutma. mees on ju maapealne m*nn, mida kuradit sa temast taga nutad? aga noh, klooripoistele ei saa seda vist südamele panna.

                        aga jah, buttil pepu punaseks sellise käitumise eest...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Magpie


                          Algselt postitas Hughes
                          Souness teatas, et Dyer jääb eemale Southamptoni mängust ja arvatavasti peab koguni mõne nädala väljakult eemal olema.
                          hakka või nutma. mees on ju maapealne m*nn, mida kuradit sa temast taga nutad? aga noh, klooripoistele ei saa seda vist südamele panna.

                          aga jah, buttil pepu punaseks sellise käitumise eest...
                          ega ma ei nutagi...lugesin ise läbi oma postituse ja ei leidnud, et kahju oleks tema välja jäämise pärast...see doh on seal Hughesi pärast.

                          aga loodame, et mees tõuseb sama heasse vormi kui 02-03 hooajal. kuid pigem tundub, et tuleb hakata ühte korralikku poolkaitsjat otsima, soovitavalt paremat äärt mängivat.

                          edit: siiski leidsin: kurvad uudised...(koomik olen)...kuid nüüd hakkan mõtlema, miks ma küll selle sinna paninärge ära tapke
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas Hughes

                            aga loodame, et mees tõuseb sama heasse vormi kui 02-03 hooajal. kuid pigem tundub, et tuleb hakata ühte korralikku poolkaitsjat otsima, soovitavalt paremat äärt mängivat.
                            ega jah need 36 keskvälja kunni kes juba klubis on pole eriti osavad

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              homme mängime siis Southamptoniga võõrsil. ajaloost nii palju, et me pole kunagi PL mängus saintsi võõrsil võitnud

                              Loodetavasti teeb PL debüüdi ka Charles N\'Zogbia. tahaks hirmsasti näha mis mängumehega tegemist on.

                              Kluivertil tuleb vist pingipoisiks jälle jääda ja vaadata kuidas Bellamy-Shearer ründeduo töötab.

                              Kaitseliinis alustavad arvatavasti Carr, O´Brien, Bernard ja Elliott(üks kahest viimasest peab hakkam vist keskkaitses mängima, ega sinna kedagi paremat panna pole).

                              Poolkaitses Robert, Butt, Jenas ja Bowyer.
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas Hughes


                                homme mängime siis Southamptoniga võõrsil. ajaloost nii palju, et saints pole meid kordagi kodus võitnud
                                Nüüd ma ei saanud aru, et kas see oli iroonia või mis...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X