320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    maailmas ei ole lollimat klubi president kui paks freddy.
    kui babayaro ost miljoni eest näis paar päeva tagasi hea tehinguna, siis nüüd ma kahtlen.. nimelt on bernardi lepinguga siiski ilmselged jamad ja olly on meeskonnast lahkumas, ilma rahata, nagu ma aru saan. ja arvake kuhu? londoni chelseasse kuuldavasti.. seega.

    meie praeguse kaitseliini tõenäoliselt tugevaim neljandik, kuigi väikese mööndusega, vahetatakse välja mitte nii palju parema mehe vastu (ennatlik), ja selle eest makstakse veel miljonike peale.
    ah!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      ja et mu postituste arv ikka suureneks, siis palun:
      tirige omale järjekordne pedro meistriteos, sel korral kannab see nime \'WE ARE THE MAGS!\' - link

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas mjkk


        maailmas ei ole lollimat klubi president kui paks freddy.
        kui babayaro ost miljoni eest näis paar päeva tagasi hea tehinguna, siis nüüd ma kahtlen.. nimelt on bernardi lepinguga siiski ilmselged jamad ja olly on meeskonnast lahkumas, ilma rahata, nagu ma aru saan. ja arvake kuhu? londoni chelseasse kuuldavasti.. seega.

        meie praeguse kaitseliini tõenäoliselt tugevaim neljandik, kuigi väikese mööndusega, vahetatakse välja mitte nii palju parema mehe vastu (ennatlik), ja selle eest makstakse veel miljonike peale.
        ah!
        Kui see peaks ka nii minema, siis tahan mina küll, et fat fuck tõmbaks narrimütsi pähe ja läheks tsirkusesse klouniks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas mjkk


          ja et mu postituste arv ikka suureneks, siis palun:
          tirige omale järjekordne pedro meistriteos, sel korral kannab see nime \'WE ARE THE MAGS!\' - link
          Nojah, sama halb kvaliteet või isegi hullem kui eelmistel. Geenius my ass.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas mjkk


            ja et mu postituste arv ikka suureneks, siis palun:
            tirige omale järjekordne pedro meistriteos, sel korral kannab see nime \'WE ARE THE MAGS!\' - link
            hea video mjkk näitab, et oleme õige meeskonna fännid. Mis Sheperdisse ja tema otsustesse puutub, siis ma arvan , et kuna me ei tea 99% tausta, siis pigem tuleb usaldada ... kui fännide otsuste põhjal klubi juhtida, siis ei tule asjast midagi head. loodetavasti asjad olliga ka laabuvad, aga võibolla on ka meie parimale neljandikule juba vääriline vahetus välja vaadatud.

            mis martinisse puutub siis ära pane tähele. ta ju meie foorumi patoloogiline vinguja

            keep the faight
            299195

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              homme peab Newcastle FA Cupi mängu Loftus Roadi staationil(koduväljakuks ka Fulhamile ja QPR´ile) Yeadingu-nimelise meeskonnaga. uurisin natukene meeskonna kohta ja sain teada, et nad võitsid eelmine hooaeg Ryman League Division One North´i ja tõusid Ryman League´i. hetkel hoiavad nad ka seal liidrikohta ja päris kindlalt: 2.kohta hoidev Billericay Town jääb maha juba 9 punktiga. Rhyman League on siis aste madalam Conference Divisionist, mis tähendab et selle liiga võitja tõuseb järgmine hooaeg Conferenci. eelmine hooaeg suutis seda teha näiteks Canvey Island, kes teatavasti on see hooaeg üpris hästi esinenud ja hoiab liigatabelis 16. kohta. rääkides veel Yeadingust on seal kindel liider olemas ja selleks on Dudley Campbell(sel hooajal löönud juba 27 väravat 28s mängus). mees on näiteks olnud ka Aston Villa ja QPR´i palgal.

              homme teevad arvatavasti oma debüüdid ka Boumsong ja Babayaro, kes asendab bännitud Bernardi. mängust peab kõrvale jääma ka vigastusega kimpus olev Shearer. väikesed probleemid on ka Bellamyl jalaga, aga eks näis kas Souness paneb ta platsile või mitte. võimalik, et võimaluse saab ka Johnsen, kes sel hooajal pidanud vaid 5 kohtumist. ise arvan sellist koosseisu tulevat:
              Given
              Carr-Johnsen-Boumsong-Babayaro
              Dyer-Butt-Bowyer-Robert
              Kluivert-Ameobi
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas Hughes


                homme peab Newcastle FA Cupi mängu Loftus Roadi staationil(koduväljakuks ka Fulhamile ja QPR´ile)
                Ja mina arvasin, et Craven Cottage renoveerimistööd said suvel läbi ja me kolisime sinna tagasi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Algselt postitas Hughes


                  homme peab Newcastle FA Cupi mängu Loftus Roadi staationil(koduväljakuks ka Fulhamile ja QPR´ile)
                  Ja mina arvasin, et Craven Cottage renoveerimistööd said suvel läbi ja me kolisime sinna tagasi.
                  noo sorry, aga ma ei pea igasugust crappi ka teadma...mingil ajal oli igatahes Loftus Road
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    teeme nii hughes, et sa kustutad selle postituse ära, kus sa tark püüdsid olla, või siis viid sisse igast parandusi.

                    1) sul on pakutud koosseisus neli mängijat, keda enne ülejärgmist nädalat kõige parem juhul tagasi väljakule pole oodata (carr, dyer, butt ja kluivert)
                    2) sul on koosseisus mees, kes lendas nädala alguses tagasi norrasse, sest tema lepingut ei pikendatud (johnsen)
                    3) kui yeading rymani liiga ära võidab, ei tõuse nad conference divisioni, või conference southi, millest järgmine aste on conference division. (www.yeadingfc.co.uk)
                    jne.

                    homme võiks kusagil koos vaadata? hiiul, kuigi eelistaksin midagi vanalinnas, o\'malley, nimeta või antz, kas näitab ka hundis? siis jõuaks rongi peale ja koju tagasi. kent mõtles, et vaatab ehk kodus, kuigi võibolla saab tulla. urmas on kohal, mina olen kohal. indrek, lauri, raix, antz? hughes, näita ka ennast siis.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas mjkk
                      1) sul on pakutud koosseisus neli mängijat, keda enne ülejärgmist nädalat kõige parem juhul tagasi väljakule pole oodata (carr, dyer, butt ja kluivert)
                      indeed: Souness will again be without skipper Alan Shearer, Patrick Kluivert, Nicky Butt and Stephen Carr and will rest Kieron Dyer, although Craig Bellamy is available after shaking off a knee problem.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        boumsongi näol on tegemist väga kalli amatöörpalluriga. 8 miljonit?? 8 miljonit liiga palju ma ütlen. tits\'ist ei hakka rääkimagi

                        -36

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas eston#21


                          boumsongi näol on tegemist väga kalli amatöörpalluriga. 8 miljonit??
                          Vaatasin mängu ,see summa (8 mil) on ju absurd,shotlased ise said ta vist ju lausa tasuta ?

                          Souness\'i oste Pool\'i mäletatakse hästi ,uskusin et mees vahepealt targemaks saanud.

                          Eks aeg näitab.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            päris õige on jah ühe mängu põhjal hinnanguid anda... haige. ehkki ma mängu ei näinud, oli boumsong kuuldavasti mitmeid rumalaid vigu teinud - paha, aga ühe mängu põhjal ma teda hukka ei saada. seevastu babayaro oli olnud uskumatult hea - mis nüüd - chelsea ostab tagasi?

                            Algselt postitas lfc
                            Eks aeg näitab.
                            novohh. kunagi näen mängu lindilt ära, siis oskan vaielda, kui tahate.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              ma ei kritiseeri meest vaid summat ,selge see et läheb aega millal mees mängima hakkab.
                              see mäng oli küll kehv
                              (kehv oli ka Rio alguses Manu eest (30 milli? ))

                              Aga 8 milli selle mehe eest tundub siiski kummalisena.




                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas lfc
                                Aga 8 milli selle mehe eest tundub siiski kummalisena.
                                ja rio 30? haha! aga olgu, ei taha ennatlikult optimistlik olla, pärast ongi pask... ma lihtsalt ütlen, et kui mees teeb debüüdi mingil poolporiväljakul mitu astet allpool asetseva meeskonna vastu, ei ole see tavaline. järeldusi ei hakka mina tegema enne veebruarikuud kindlasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X