320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Selleks peate enne Juvest jagu saama ja loosiõnnele lootma. Muidugi peame me Bayernit ka nahutama.

    So up yours!
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas vandersell


      Selleks peate enne Juvest jagu saama ja loosiõnnele lootma. Muidugi peame me Bayernit ka nahutama.

      So up yours!
      pidasin siiski silmas Harakaid, kes täna loodetavasti Arsele korralikult vastu hakkavad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas erts
        pidasin siiski silmas Harakaid, kes täna loodetavasti Arsele korralikult vastu hakkavad.
        kas on veel mõni klubi peale arsenali, mida sa EI toeta?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas SleepWalking


          Algselt postitas erts
          pidasin siiski silmas Harakaid, kes täna loodetavasti Arsele korralikult vastu hakkavad.
          kas on veel mõni klubi peale arsenali, mida sa EI toeta?
          ojaaaa!

          edit: aga ma mitte niivõrd EI toeta Arset kuivõrd just olen NU poolt!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            2121

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              925
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Half time reports are emerging that Bellamy is not playing for Newcastle this afternoon because he refused to play on the right-side of midfield...

                bye bye, Bellers?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas erts
                  edit: aga ma mitte niivõrd EI toeta Arset kuivõrd just olen NU poolt!
                  formaalloogika ning eituse eitus? kas tõesti vähemalt alateadvuse tasemel on tegemist arsenali toetajaga?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas SleepWalking


                    Algselt postitas erts
                    edit: aga ma mitte niivõrd EI toeta Arset kuivõrd just olen NU poolt!
                    formaalloogika ning eituse eitus? kas tõesti vähemalt alateadvuse tasemel on tegemist arsenali toetajaga?
                    CL-s tuleb sedagi ette

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      1:0 vastastele ja kuigi statistilise poole pealt olid ka numbrid ühte auku, siis Giveni hiilgemäng (eriti tõrjed) ja Tooni mängupilt annavad lootust
                      299195

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Mängupilt? Pidev jalgadesse sõitmine siis? Õnneks rahuneti teisel poolajal maha, muidu oleks ühel või teisel põhjusel mehi platsil vähemaks jäänud. Raamidesse tuli vast ainult üks löök. Eelmise nädala Arsenali vastu oleks tõesti võinud sellise mängupildiga punkti või kolm saada kuid mitte täna. Ja vahetused. Souness pidi küll neid osaliselt sunnitult tegema aga oleks võinud ju kedagi ründavamat platsile tuua.

                        Giveni tõrjed ning meie ebaõnn jätsid numbrid nii väikeseks. Aga soovin edu edaspidiseks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas vandersell
                          Pidev jalgadesse sõitmine siis?
                          Sina nimetad seda nii, meie ütleme võitluslikkus!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas INCE

                            1:0 vastastele ja kuigi statistilise poole pealt olid ka numbrid ühte auku, siis Giveni hiilgemäng (eriti tõrjed) ja Tooni mängupilt annavad lootust
                            mitte päris ühte auku - Fouls Committed: gunners 17, nufc 19 . igatahes olid mõlemad võistkonnad täis tahet ja võitluslikkust, väga nauditav mäng. Given oli täkk, positsioonivalik kogu mäng 5+.

                            veel rääkides numbritest - pallivaldamine 74-26 arsenalile. tippmängudes näeb harva sellist numbrit.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Jaan, mul on vaja sind ära kasutada. Kirjuta või joonista mulle, kuidas ma sinuga kõige nunnumalt ühendust saaks. Mind tabab töömaililt nt. või siin PMiga.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas Martin


                                Jaan, mul on vaja sind ära kasutada. Kirjuta või joonista mulle, kuidas ma sinuga kõige nunnumalt ühendust saaks. Mind tabab töömaililt nt. või siin PMiga.
                                Ja seda viimast ei saanud ise kasutada kohe mitte suhtluseks Jaaniga
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X