320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas daywalker


    Kas keegi oskab öelda mitu mängu Poom see hooaeg kaasa tegi?
    11, kui ma ei eksi. asi seegi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      ei ole hullu. poom saab terveks ja arvan et ta järgmine hooaeg nr.1 väravavaht, sest myhre saatus on lahtine ja var vahid liiga noored et premierleagues mängida.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas mürakaru


        ei ole hullu. poom saab terveks ja arvan et ta järgmine hooaeg nr.1 väravavaht...
        ...kuni saab uuesti vigastada
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Heh. Sheppard käind jälle Sheareri käppa surumas ja lubanud, et kui Souni läheb, siis Mees saab bossiks?
          Millal Souni läheb?
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            kurat ja praegu tundub nii, et viimase vooru vaatamise osas jääme me kuivale ka veel.
            et ei näe mängu!
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas uvv


              Heh. Sheppard käind jälle Sheareri käppa surumas ja lubanud, et kui Souni läheb, siis Mees saab bossiks?
              Millal Souni läheb?
              Pärast järgmise hooaja seitsmendat mängu, s.t. 24.09.2005
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                noh, velts, kui nii läheb saad kaks tumedat purgiõlut, teadagimillist, ja kuivatatud vobla!
                Siiski peab lootma, et Sul õigus ei ole. See aasta me nägime, mis kurat sellise treenerikabe tulemus on.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  http://www.nufc.premiumtv.co.uk/page...665448,00.html

                  On see Robert mis ta on, aga ilusaid momente on ta kinkinud, ei saa eitada...Pean silmas siiski ta väravaid, kuigi see viimane aktsioon oli ka lõbus. Muidugi ei saa 100% enne kindel olla, et mees lahkub, kui see tõesti juhtunud on, kuid asjad seda rada on vist minemas küll.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    nufc.pri.ee\'ga on praegu väike häda, aga kui korda saan, siis tahaks ikka tunded hooaja suhtes natuke rohkematesse sõnadesse ka panna. kui kellelgi teist siin taoline soov tekib - urmas? - siis laske aga tulla. lühidalt: asjad on minu silmis päris nutused, lahkuvad nii kluivert kui robert, kellest viimane põhimõtteliselt lihtsalt välja söödi. on olnud hooaeg täis kurbust, kui dyeri ja bramble\'i esiletõus hooaja teisel poolel maha arvata, on positiivseid mälestusi küll raske meenutada. ei ole minul sounessisse usku nii kaua, kuni käes on jõulud ja me oleme suutnud näidata, et osutame vastupanu ka kõige kõrgematele... ehkki pean seda täiesti utoopiliseks.

                    suvi saab sellegipärast huvitav olema. et meil on ründajatest alles jäänud vaid vana shearer, pehmelt öeldes kehv ameobi ja arusaamatul põhjusel on lepingut pikendatud ka chopraga, on sinna kõige tähtsam uus vürtsitaja leida. bellamy eest peaks mõned miljonid ju saama, kluivert läheb nagunii muidu minema. 99% on lahkumas ka robert, 98% viana.

                    järgmisele hooajale vaadates on väga tähtis suvel givenist kinni hoida. kaitseliin on suhtkoht paigas, saaks va suurestninnust lahti ja kellegi korralikuma pingile... iseenesest on bramble ja boumsong nii paberil kui nähtu põhjal soliidne, noor taylor paistab enam kui lootustandev... vasakul äärel on kahvatult esinenud babayaro ainsaks katteks hughes/elliott, vajaks nagu väljavahetamist, paremal võib carriga minu arust praegu rahule jääda..

                    keskväli on imelik, ei saa mina sotti, mis taktikat see souness seal proovib. iseenesest mängijaid jagub -eeldates, et dyer nihkub järgmine hooaeg siiski puhtaks ründajaks, jäävad alles igavene tulevikulootus jenas, pettumuse valmistanud butt (kellesse vähemalt minul veel usku on), faye, bowyer (ei tea, mis sellega ette võetakse) ja hooaja lõpus ääretult kenasti esinenud noored milner, ambrose ja n\'zogbia - neist viimase partii sel hooajal oli muideks eriti üllatav.

                    noortest väljakulkäinutest - ramage, gate, brittain - midagi küll loota ei julge, tuleb ikkagi mujale vaadata. tõenäoliselt raha siiski veel on ja nii mõnegi venna eest peaks kokku natuke raha kokku ka ajama, iseasi, milliseks pirniaju graeme\'i investeeringud osutuvad.

                    elame-näeme. ja et siis lootus ei kaoks!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Kes tuleb fännimängule 16 juuli, see hakaku asja tõsiselt kaaluma???
                      Raix mään näiteks sina....ja Jaan kindlasti....INCE mis sina arvad?????
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Kuhu Jaan üldse kadunud on? Päris huvitav oli ta postitusi lugeda.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Kent


                          Kes tuleb fännimängule 16 juuli, see hakaku asja tõsiselt kaaluma???
                          Raix mään näiteks sina....ja Jaan kindlasti....INCE mis sina arvad?????
                          äkki peaks korraldama isegi treeninglaagri?
                          mina pakun ennast pressiesindajaks, nagu ikka
                          võin mängu käigus toimuvast teha ka ülekandeid vikerraadiosse....
                          või siis lihtsalt väljaku ääres lällata...
                          see viimane on vist kõige tõenäolisem

                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas realmadridfan


                            Kuhu Jaan üldse kadunud on? Päris huvitav oli ta postitusi lugeda.
                            onu sam ei luba tal soccerneti foorumisse vaadata. aga peagi saate taas tema postitusi lugeda

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas Kent


                              Kes tuleb fännimängule 16 juuli, see hakaku asja tõsiselt kaaluma???
                              Raix mään näiteks sina....ja Jaan kindlasti....INCE mis sina arvad?????
                              Kui miskit ekstraoordinaarset vahele ei tule siis olen käpp. Seekord siis jälle soomes vist ... aeg oleks juba kassi sabast tirima hakata
                              299195

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                kuramus, mina olen sel ajal vastaval ajal saaremaal, nagu mõningatele juba edasi on öeldud. aga et te siis meite värve auga kaitseksite!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X