320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas aiFo



    Omk.

    Pisut kurbmurelik kiri minu poolt. Olin kindel, et ma kunagi sellist kirja kirjutama ei pea... Sain Sakarilt kirja:

    I know this comes very late, BUT I would really be glad if we could change
    it to July 23. Could you, please, ask the mags how it would change their plans and
    numbers, and apologize on my behalf !?


    Kuivõrd võtsin Eesti punasetriibuliste koha pealt õiguse vastata, et meile sobib, siis tahaks kuulda nende geordie\'de arvamust, kel oli kindlalt plaan 16. juulil tulla.

    Esmalt sain messengerist käte Raixi ja Miku, neist viimane oli sessuhtes positiivne, et 16. kuupäeval oli ta endale kogemata kinni orgunninud varemalt, Raix aga on 23. juulil akadeemilisel matkal (võimidagisellesarnast ), seega sessuhtes ikaldus...

    Paluksin siia siis kiiresti teie arvamust, eelkõige Kent (kes aasta jooksul konkurentsitult suurim huviline olnud), aga ka Antz, Uvv, Ince, Jaan, Laurenzo, Mikk, Hughes, (keegi, kelle unustasin)... Raix võiks samuti oma arvamuse kirja panna, et kui kindel tulija ta 16. juulil oli ja...

    Ok, jääb kiiret tagasisidet ootama.

    Seniks suured vabandused

    aiFo.
    vahet pole, 23 sobib samahästi kui ükstaskõik mis muu juulikuu laupä :P
    299195

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      23 on peagu sama mis 16gi vahet eriti ju ei ole
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Minu kohaloleku toenaosus on 23. juulil kordi suurem.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas Jaan


          Minu kohaloleku toenaosus on 23. juulil kordi suurem.
          väga tore siis
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            endiselt, kui minu kerest kasu on, siis veeretan ma ta platsile ka 23. juuli !


            ja veel:
            www.goalthemovie.com

            treiler puha olemas.
            huvitav, kas koopia ka Eesti kinno jõuab?
            On keegi kursis?
            Või peaks Kaarele kirja saatma?
            Oleks ju päris lahe esilinastust särkides ilmestada.
            TV3 näitab ilmselt seda ka peagi ?
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'



              Eile õnnestus peale u-21 mängu ka Kenti kohata. Kuivõrd ka temalt tuli positiivne vastus, siis kuulutan välja, et


              SAFC vs NUFC fännimäng toimub laupäeval, 23. juulil Sipoos Soomemaal

              See on nüüd siis tõesti FINAL DATE

              Vabandused kõigi ees, kellel sellest jama tekkis, eriti Raixi ees, kes minu teada harakatest ainus otsene kahjukannataja kõrvuti Tafkaga meie leerist...

              Kohtumiseni!
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Küsiks Sunderlandi toetajate käest (st, et ma ei oota siinkohal selle teise klubi vendade sarkastilisi märkusi), mida arvatakse nüüd juunis meeskonda lisandunud mängijatest? On ju Sunderland soetanud endale £100k eest Waterfordist ründaja Daryl Murphy ja Gillinghamist free transferiga kaitsja Nayron Nosworthy...

                Minule isiklikult jääb see veidi arusaamatuks, enam-vähem mõistetavad oleksid sellised üleminekud vaid siis, kui Sunderland jäänuks edasi Championshipi, kuid kas Mick McCarthy arvab tõesti, et kumbki neist on Premieri klassiga? Mis meeskond see Waterford üldse on? Njah, 21 väravat Iiri liigas pole just paha, kuid siiski... Ja Championshipist välja langenud Gillinghami hirmsa nimega kole must kaitsja ka vist päris Henryle või Rooneyle õudusunenägusid põhjusta...

                Aga mine sa tea... mõned möödund-aastasedki McCarthy sainingud olid minu jaoks pisut arusaamatud, kuid meeskond mängis siiski hästi...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Noh, ausalt öeldes jääb minulegi natuke arusaamatuks see ostusüsteem, et pärast kõrgseltskonda naasemist ei osteta mitte seal juba elu näinud mängijaid, vaid tuuakse raskeks katsumuseks sisse madala liiga mängumehed... aga usaldan micku piisavalt, et ära oodata meeste käekäik, enne kui kindla seisukoha võtta julgen. seega - olen pehmelt skeptiline, kuid ootusärevus teeb selle tasa.

                  eelmine kord premieris jäid mõned rekordid veel teistele meeskondadele - nüüd murrame needki. meenutuseks: link (hoiatan ette, et tegemist on jubedajubeda määgide fännilehega).

                  howay,
                  mikk

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas skint


                    Küsiks Sunderlandi toetajate käest (st, et ma ei oota siinkohal selle teise klubi vendade sarkastilisi märkusi), mida arvatakse nüüd juunis meeskonda lisandunud mängijatest? On ju Sunderland soetanud endale £100k eest Waterfordist ründaja Daryl Murphy ja Gillinghamist free transferiga kaitsja Nayron Nosworthy...
                    Tjah, eks ta ajas ike irmu peale küll kui eile pahaaimamatult kuvarist kole murjam vastu vaatas. Isiklikult kah ei usu, et Nosworthy\'st midagi väga lennukat välja kukub. Ka safc-kodulehel oli vististi ainsaks positiivseks iseloomustuseks \'kogenud\'... Paraku pole need kogemused pärit kõrgliigast... Kui gaffer tõesti eksperimenteerida tahtis, siis pisut suurema raha eest võinuks ntks Leedsi Richardsoni üritada endale sebida. Ilmselt tuleb (parem)kaitsesse kedagi tõsisemaltvõetavamat hankida...

                    Murphy pole minu hinnangul samuti ostetud põhikoosseisu, pigem üritab McCarthy kindlustada tagalat ja tekitada sisekonkurentsi, mis näiteks möödunud hooajal õigustas ennast igati -- Stewart, Elliott, Brown, Bridges jagasid omavahel 2 ründajakohta XI-s ja kui viimane seltskonnast järjest rohkem ja rohkem välja hakkas kukkuma, võeti hooaja lõpus juurde (minule täiesti arusaamatul põhjusel sel hetkel) Brian Deane. Töötas!

                    Kui Murphy osutub flopiks, siis pole klubi rahaliselt väga palju kaotanud, kui aga hakkab väravaid lööma, on keegi teinud järjekordse hea tehingu Eelmisel aastal hangitud Whitehead ja Lawrence suutsid vastupidistelt kõigile ootustele koha meeskonnas välja võidelda, see, et lõppkokkuvõttes (tulenevalt lisaklauslitest) pidi klubi meeste eest välja käima mitu korda rohkem raha, näitab pigem seda, et tehti väikeste riskidega hea diil.

                    Elliotti ma samasse korvi ei asetaks (kuigi transfer samalaadne), kuivõrd oli teada, et temas on kõvasti potentsiaali. Seega julgeks väita, et senise 2 ostuga on McCarthy parimal juhul signinud järjekordse \"Lawrence\"i või \"Whitehead\"i, \"Elliott\" on endiselt signimata (puust ja punaseks -- SAFC pole veel \"päris\" transfereid tegema hakanud)

                    Räägitud on 8st uuest mängijast. Ise usun, et see tähendab vähemalt 2 ründajat, kellest laiem üldsus ka midagi varem kuulnud on. Isiklikud eelistused -- Jon Stead ja Kevin Phillips. Neutraalselt suhtun Francis Jeffersisse, ilmselt vanast harjumusest, tegelikult puudub igasugune ülevaade kunagise ründetäku hetkeolukorrast... Peter Crouchist on räägitud... ilmselt tuleb sellele teamtalkbullshitile juba ainuüksi finantsilistel põhjustel vesi peale tõmmata (ja ega mulle see kutt seni eriti meeldinud kah pole)... Shefki Kuqi nime mainimine ajab mul kananaha ihule ja öösel une pealt ära -- prrr!!! Dean Ashton, Jason Euell, Heidar Helguson... so what! Robbie Keane oleks ju tore, kuid selline asi ei saaks ju olema... Reaalsus on selline, et hetkel ollakse vististi kõige kaugemal Steadi ja Kenny Milleri suunal, loodetavasti ei pingutata transferisummadega üle...

                    Keskväli (eriti innerid) saab ikkagi olema see, mis ilmselt kujuneb SAFC\'i võiduka Premier\'i hooaja komistuskiviks. Robinson ja Whitehead on toredad küll, kuid kahtlane, kas neist Premieris piisavalt asja on... Kui SAFC viimati divarist kõrgliigasse tuiskas, saadi keskväljal hakkama küll, kuid ma ei näe eelmainit\' härrades sellist \"potentsiaali\", mida kiirgus näituseks Kevin Ballist ja Alex Raest, kelle vastu oli pehmeltöeldes ebamugav mängida... Selge ju on, et praeguse keskväljaga Chelseadele tuult alla ei tee, selleks läheks vaja (kui oskustest napib) midagi, mida võiks vist nimetada \"võitluslikkuseks\"

                    Tahaks näha keskväljale mõningaid signinguid... Stephen Hughes, Tommy Miller, Darren Carter... Miks mitte kedagi neist, siis vaataks edasi... Vladimir Smicer? Liverpool on tema tuleviku suhtes oma arvamust muutnud?... Mulle ta meeldib. Aga ilmselt on gafferil keskvälja suhtes hoopis omad ja tavamõistusele teinekord lausa mõistmatud plaanid... KEEGI peab keskväljale juurde tulema, kes see on, ei tea Igatahes mitte Lee \"******\" Clark, kes kah võimaliku täiendusena leheveergudelt läbi käinud See näitab igasuguse ennustamise ja soolapuhumise ebatänuväärsust.Ilmselt saavadki keskväljale hangitavad pallurid olema suurimateks üllatuseks.

                    Kaitseliini koha pealt on sahinaid vähem olnud, ka ise ei oska sessuhtes sõna võtta... Andrei Stepanov!!!

                    Väravasse? Loomulikult Poom!!! Ise pooldan varianti \"Myhre minema, Poom põhisse, Kelvin Davis varusse\", kuuldavasti aga Davis pole sellest variandist just liigses vaimustuses... Huvitav, mida Antti Niemi teha plaanib pärast relegationit...? Minu arvates igati korralik täiendus igale Premieri klubile...

                    Dsoh, niipalju siis SAFC\'i senistest signingutest. Nagu öeldud, pole õige pidu veel pihta hakanud. Kui aga pidu viibib, siis ilmselt toimub see paraku teises kohas ja saame korra veel seda vana head \"üles-alla\" kadalippu läbida. Seniks-kuniks!

                    aiFo.
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas aiFo

                      Räägitud on 8st uuest mängijast. Ise usun, et see tähendab vähemalt 2 ründajat, kellest laiem üldsus ka midagi varem kuulnud on. Isiklikud eelistused -- Jon Stead ja Kevin Phillips.
                      Stead olemas...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas aiFo
                        Väravasse? Loomulikult Poom!!! Ise pooldan varianti \"Myhre minema, Poom põhisse, Kelvin Davis varusse\", kuuldavasti aga Davis pole sellest variandist just liigses vaimustuses...
                        nonii, ka K.Davis on siiski ylimalt l2hedal lepingule Mustade Kassidega,
                        ja miskip2rast ei usu, et haige jalaga Poom tema ees esinr on...
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          oeh jah.
                          see oleks küll nüüd jama Poomile
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas aiFo


                            Väravasse? Loomulikult Poom!!! Ise pooldan varianti \"Myhre minema, Poom põhisse, Kelvin Davis varusse\"
                            Davis olemas
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Poomil oleks vaja oma jalg kiiremas korras terveks ravida, et hooajaeelse tsükli alguseks enam-vähem konditsioonis olla. Kui rongilt maha jääb, alustab Mick suure tõenäosusega Davisega ja siis jääb Mardil oma võimaluse saamiseks vaid uue puurivahi suuri prohmakaid (kahtlane) või vigastust oodata. McCarthy on välja öelnud, et tema jaoks puudub klubis kindel esiväravavaht, nii et Poomil on peale pikemat pausi kohe jälle tõestama vaja end hakata. Aga Myhre laul tundub klubis lauldud olevat, kolme võrdsel tasemel puurilukku oleks palgal hoida puhas raiskamine.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                ka newcastle on algust teinud oma suviste tehingutega, lõunasse portsmouthi leidsid tee nii o\'brien kui ka robert, mis on minu arvates tervitatav, sest ob-st lahtisaamist ootasime nagunii ammu ning vastutasuks saadud kaks miljonit naelakest kulub ka kusagile kummi ära, larry lahkumine oli kindel niietnaa, seega edu talle tulevikuks. ja aitüma ilusate kollide eest viimastel aastatel.

                                et jutt juba lahkujate peal, siis tasub ära märkida, et kinnitatud andmetel viibib lee bowyer praegu birminghamis, kus ta on kuuldavasti kohe-kohe allkirjastamas lepingut geordie steve\'i klubiga. tõenäoliselt oodati vaid parkeri allakirjutamist st. james\' parkil, nüüd on tal vabad käed teha, mis tahab.

                                nagu siis mainitud, on esimese juurdetulek londonist - scott parker ja kuuspool miljonit. ei oska eriti kommenteerida, charltoni eest oli mees väge täis, aga suursugune üleminek chelskisse ju põrus. samas, ainuke mäng, mida mina eelmisel hooajal tema poolt mäletan, jäi hästi ja positiivsest küljest meelde (oli ju tema see, kes carlingu karikas sjp-il hiilgas). et link on kohustuslik, siis palun. kargama hakkab ta fotograafide ja pressi ees kella kuuest või seitsmest täna õhtul.

                                eelmisel nädalal tuli ka kinnitus selle kohta, et neljamiljoniline pakkumine interi emrele võeti vastu ning souness ja freddy on kuuldavasti valmis minema lepingut sõlmima, kui itaaliast vastav teade tuleb, probleemiks vaid teiste premieri klubide huvi (eeskätt everton), mistõttu ei ole üleminekut see nädal oodata. suurim probleem selle saaga ümber on kindlasti palk, ehk kes paremini türklase nõuetele vastab.

                                lahkujate nimekiri peaks lähiajal pikenema - ambrose on tõenäoliselt järgmisest nädalast pealinnas charltoni särgis, kuid vaikus ümbritseb praegu veel viana ja bellamy üleminekuid. sissetulejatest: van buyten oli eelmise nädala alguses justkui pastakas käes paberit ootamas, kuid pärast seda on meedias olnud täielik vaikus. räägiti ka wright-phillipsi tulekust, aga see oli tõenäoliselt freddy loba. huvitaval kombel on taas üles kerkinud ka distini ületulek cityst, kuid selle kohta lähem info puudub.

                                ootame-loodame, igatahes olen pärast esimest ostu küll väga rahul ja kui sounessi sõnu uskuda, jääb ka given järgmiseks hooajaks siia, seega on kaks kärbest tapetud. ütleme seitsmest.

                                rätsep mikk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X