320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    nagu sai ka juba räägitud, OLI meil see unelm vähemalt. paljudel villastel pole olnudki. aga muidu oli vist nii, et nagu eesti spordiajakirjandus, võitlust oli, aga saatus polnud meie poolt. samas on muidugi kahe mängu kokkuvõte kuradi õpetlik. 1-2 võid sa pähe saada nii ilusa kui ka täiesti essu mänguga. ja kui lõpptulemus on sama, siis milleks kõik. Igaljuhul oli Emret ja Parkerit keskväljal tunda. Ja palju kohe. Fayed ei ole minu silmad näinud harakakuues nii hästi varem mängimas. Ehki nad vahel Parkeriga teineteist segasidki. Aga Elliottist ei julge ma ka praegu veel mõelda. Kurbus tuleb peale ja süda läheb pahaks, kui ma mõtlen, mismoodi mees on end viimase 10 h jooksul tundnud. Aga samas, eks see olek kopaga ära teenitud ka, niimoodi söödan mina väravavahile mitte mees, kes mängib maailma ühes parimas liigas.

    Ja üks asi ei anna mulle ikka rahu. Pubis nägin vist, rõhutan VIST, kahte meest, kes toetasid neid kreemipotte kes väljakul meie vastas olid. Mis on see, mis sunnib ühte naisest sündinud meest toetama meeskonda, kelle jalgpalluri esimene asi on hommikul peale tõusmist harjata valge tooniga oma juukselakka, astuda siis peegliette, teha endale kelmikalt silma, puuderdada pisut ja siis enesele ühmata, pole vigagi või mis, mu kannis mannekeen.... Ilge. Andku foorumit lugevad naised mulle andeks, aga Deportivo särki kandvad isendid ON eided. ja selles konstanteeringus on kaotusevalu kõigest 15%. Ülejäänu on piinlikusetunne nähtud vedelemisest väljakul, valugrimassidest, oigamistest, hõõrumistest jne. ilge. ma loodan, et meil ei tule nii pea enam kakssoolistega mängida.

    Ja lisaks muidugi tõik, mille saatis essemmessitsi mulle Jaan, et ikkagi saime me mäkkemitest neli euromängu rohkem. samas, nagu näha ka siin ülalpool kommijate avatare silmitsedes, mäkemid joovad ja neil on jube pohmakas vist. Miks? heh... muidugi oleks nad tahtnud ju Ründajat......
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Eided panid teiele kaks korda ära. Mis see teist teeb?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas Martin


        Eided panid teiele kaks korda ära. Mis see teist teeb?
        Väiksed väetid lapsed?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas Martin


          Eided panid teiele kaks korda ära. Mis see teist teeb?
          kas ülikooli lõpuks ei saa tänapäeval enam lugemist selgeks? või teksti mõistmist?
          kas ma ütlesin, et nad mängisid HALBA jalgpalli?
          Ei öelnud. Kas see kui näitleja joob, teeb tast halva näitleja? Ei see teeb tast joodiku!
          kui jalgpallur mängib platsil eite ei tee see temast halba jalgpallurit vaid teeb eide, ehk hermafrodiidi, kes mängib head jalgpalli. btw, sellel eelmisel, punakollase logoga kulil peaks see ju lausa praktikast, oma satsi vaadates selge olema. Jah, Sa arvasid ära mõtlen tõesti Vedelen ja Püherdan Alati ja Mul On Nii Valus Just Nüüd Kristiaanot, samas heal lapsel pikk on nimi




          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas uvv
            kas ülikooli lõpuks ei saa tänapäeval enam lugemist selgeks? või teksti mõistmist?
            kui jalgpallur mängib platsil eite ei tee see temast halba jalgpallurit vaid teeb eide, ehk hermafrodiidi, kes mängib head jalgpalli.
            Ülikoolist pole tõesti kasu olnud.

            Muidu minu algküsimus oli soolise vaatenurga selgitamiseks.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas Martin


              Muidu minu algküsimus oli soolise vaatenurga selgitamiseks.
              ei ei ei ei, ma ei saa aru millest oli sinu algküsimus. aga see ei ole ka tähtis.
              emast teesklev mees on kole vaatepilt, lausa meditsiiniline ja jalgpallile kahjulik, millisest asendist seda küsimust ka ei vaataks.


              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Väita, et kuna Depo lakitud mänguvõlurid teesklesid ja oiates maas vähkresid, siis on tegemist eitedega on shovinistlik eksiarvamus. Vaatasin tüdrukute U-19 EM-i (jah, jalgpallinälg hakkab ületama lubatu piiri, migi hetk avastan äkki end nt. mõnda Eesti liigamängu vaatamast) ja seal puudus täielikult antud mänguelement. Vastupidi nii mõnelgi tütarlapsel paistis olema rohkem b*****e, kui mõnel jalgpallimeeskonna peale kokku.

                P.S. Samas ma saan aru miks teesklemine ja oigamine võib tekitada tunde, et tegemist on naisterahvaga. Mul oli ka kunagi selline probleem, aga Dr. Noormannist oli tõesti kasu.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  tublile Vellole siis niipalju kommentaariks, et kui ta kuuleb, et keegi on midagi pintslisse pistnud, siis vaatab nõutult ringi, sest eeldab automaatselt, et keegi tõepoolest midagi maalimis/värvimistarbe sisse on surunud. Ja veel, need eesti kirjanikud/klassikud, kes on näiteks neegrist kui neegrist rääkinud, ka need on vello arvates rassistlikud tindisolkijad. Eks ju, Vello?
                  ja see on ammu tõestatud, et mõnel preilil/proual on palju enam mune kui mõnel tühisel mehepojal.
                  ühe keele kujundlikuse shovinismiks tembeldamine on aga vist paraku globaliseeruva maailma väljaheidete pärisosa...

                  kurat, ma olen sattunud arutlema mingite nõmedate asjade üle....
                  depor mängis hooaja alguse kohta lihtsalt meist paremini ja asi vask. see et nad gazoonil vedeledes lolli mängisid ei ole ju ometi kellelegi üllatuseks ja uudiseks...
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Emre löök oli ikka päris hea, millimeetrite küsimus. Milner polnud kindlasti suluseisus ja Elliott tegi väga lolli eksimuse. rohkem polegi midagi erilist öelda, võib-olla ainult seda et poolkaitse oli tõeliselt hea.

                    ei tahaks küll pipart keelele..., aga...
                    vaadake

                    \"at least it was different\"
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Savisaar kannab NUFC\'i särki :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        valmistuge natuke pikemast postist. olles vaimustatud eilsest esitusest, tahan ma kohe kenasti ja põhjalikult sõna võtta algava hooaja suhtes. kõigepealt räägiks siis natuke eilsest madistamisest st. james\' parkil... arvestades seda, et parker mängis viimati kuus kuud tagasi ja emre on kahe läinud hooaja peale kokku kaasa teinud vaid paarteist (või olgu, -kümmend) kohtumist, olid need mehed küll võrratud. pärast faye lahkumist - kes oli tegelikult täitsa tiptop, aga tal jääb lihtsalt andest puudu - nägi keskväli meie uute meeste taktikepi all uhke välja. suurepärased söödud, julged liigutused, kui vaja, löövad peale, positsioonitunnetus, liikumine jne.jne.jne. ühesõnaga, ühe kohtumise pärast ei tasu veel end katuse peale keerata, aga nähtu pani mõnusalt muhelema igatahes...

                        ...ja täitsa korralikud esitused ka teiste poolt, iga kohtumisega näib paranevat taylori mäng ja koostöö boumsongiga, carr on enda vere tavapäraselt keema pannud, väsimatult rassivad endiselt nii bowyer kui milner, suure üllatuse tegid ka shearer ja vahetusest sekkunud ameobi, aga kahjuks ei suuda ma uskuda, et nad kahekesi kas või poolt hooaegagi rahuldavalt läbi võiksid ajada.

                        nüüd siis natuke üldisemalt. võttes kinni kahest hispunnidega peetud kohtumisest tuleb mainida, et olukord pole sugugi nii nutune, kui alguses kartsin. samas ei saa üle ega ümber sellest, et ripume praegu kaljuserval. kui ikkagi uusi mängijaid juurde ei leita enne augustikuu lõppu halvimal juhul, siis me esimesse kümnesse sel aastal ei istu. kui kõik läheb aga plaanipäraselt ja kohale ilmuvad nii boa morte, anelka/owen ja seesamune fransesco coco, kes paar tundi tagasi tyneside\'il maandus (pilt ka) - võib ju rahule jääda. cocost veel nii palju, et loomulikult teeb skeptiliseks tõsiasi, et mees on kahe hooaja jooksul kaasa teinud vist kuues kohtumises, kuid arvestades meie praeguseid valikud on see lüke hädavajalik. küll baba ja tema kahepeale ikka midagi kokku veeretavad. pealegi, kui läheb hästi ja mees tervena püsib, oleme omale saanud endise itaalia koondise vasakkaitsja, kes on ilma näinud nii et vähe pole.

                        et ma ei suuda enda paduoptimismi kusagile ära matta, siis loodan kogu südamest, et sel hooajal suudetakse vigastustest eemale hoida rohkem kui eelmistel aastatel. eriti pean silmas dyerit, uusi mehi ja bramble\'it. praeguse kitsikuse juures on iga sent ja kont arvel.

                        praegu võiks siis välja laduda sellise koosseisu algavaks hooajaks, eeldusel, et saadakse mõned mehed juurde.

                        given, harper
                        carr, ramage
                        boumsong, moore
                        bramble, taylor
                        babayaro, coco(?), elliott
                        dyer, milner
                        emre, jenas
                        parker, bowyer, faye
                        boa morte(?), n\'zogbia
                        shearer, ameobi
                        anelka/owen(?), chopra

                        ahjaa... laupäeval peetakse sjp-il sõpruskohtumine jubatuttava yeadingu meeskonnaga. souness on lubanud väljakule saata nii emre, parkeri kui ka craig moore\'i.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          suure üllatuse tegid ka shearer ja vahetusest sekkunud ameobi, aga kahjuks ei suuda ma uskuda, et nad kahekesi kas või poolt hooaegagi rahuldavalt läbi võiksid ajada
                          /.../
                          ja kohale ilmuvad nii boa morte,anelka/owen


                          hm
                          , kui võib tõesti olla, et lahkudatahtvaJenase eest ostetaksegi see puuduolev Boa Morte...
                          nalja teeb ainult see, et Arsenali käest taheti 20m, kui Spurs hakkas huvi tundma, siis ainult 10m
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas vaikiv mees

                            hm
                            , kui võib tõesti olla, et lahkudatahtvaJenase eest ostetaksegi see puuduolev Boa Morte...
                            nalja teeb ainult see, et Arsenali käest taheti 20m, kui Spurs hakkas huvi tundma, siis ainult 10m
                            mulle tundus, et ametlikku pakkumist arsenal ei teinud ning väljatoodud summad olid ajakirjanduse spekulatsioonide ja sounessi unistuste segu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas vaikiv mees

                              hm
                              , kui võib tõesti olla, et lahkudatahtvaJenase eest ostetaksegi see puuduolev Boa Morte...
                              nalja teeb ainult see, et Arsenali käest taheti 20m, kui Spurs hakkas huvi tundma, siis ainult 10m
                              kohe pärast sounessi \'unistustesegulist\' väidet, nagu sleepwalking juba ütles, oli selge, et tegelikult tuleb ostjal välja käia sellest summast kõige rohkem poole väiksem rahasumma. üllatus on minu jaoks ainult see, et spurs temast huvitatud on. praegu kardan küll kõvasti, et jenase ja souey vahel pole kõik korras ja JJ lahkub.

                              kõige jubedam on kogu asja juures muidugi tõsiasi, et selle raha eest tahetakse finantseerida boa morte ja tõenäoliselt anelka ületulekuid. küsimus ainult küsimus - kus kurat on meie raha, paks freddy?? rooneyle tehti sügisel ju 25 miljoni naela suurune pakkumine. lisades siia need summad, mis müüdud meeste pealt saadud on ja lahutades maha see osa, mis juba kulutatud, jääb siiski alles umbes 20 miljonit. nähtavasti ei ole sounessi ja freddy vahel kõik korras ning kurjad keeled peksavad seda juttu, et shepherdil pole soueysse piisavalt usku, et rahakotti oluliselt tühjendada. h a i g e. õnneks on veel natu-natuke aega...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Palgad, pole euroopat, leeds, oih, vabandust. Nädalõpp peab ikka rõõmus olema.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X