320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Palju Arsenal Jenase eest pakkus? 16M?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Pole midagi pakkunud.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        sai siis ka täna hommikul mäng lindilt ära vaadatud ja peab ütlema, et olen meeldivalt üllatunud, suutsin end igasuguste kommentaaride lugemistest eemale hoida ja teades vaid tulemust, kasvas minu ängistus seoses teadmisega, et saame 0:2 kotti, iga minutiga ühe rohkem. nagu urmas lehekülg tagasi mainis, oli selles mängus jumet, mida tõepoolest eelmisel hooajal ei näinud.

        üldiselt võttis kaarel kõik väga ilusti kokku, seega ma üle ei hakka kirjutama. mille tahaks aga ära märkida, on see, et päris mõnusaid paralleele saab tõmmata eelmise hooaja avakohtumisega. ka seal oli teatud kohtunikutilbendis vastastele abiks, röövimaks meilt punkti/punkte - kui jimmyfloydi jumalakäsi äramärkimist ei väärinud. loodetavasti ei too see sama saatust sounessile kaasa kui robsonile. sest vaatamata meie arvamusele graeme\'i suhtes on viimane asi, mida praegu vaja, septembrikuu alguses läbiviidav vallandamise protsess. freddy on koll, kui ta samasuguse lükke taaskord teeb. mitte et ta poolkoll juba praegu poleks, vähemalt.

        POSITIIVSEST küljest oli scott parkeri esitus küll võrratu... kui ta suudab niimoodi jätkata ja samasugust liini hoida, on ta sel hooajal ilma igasuguse kahtluseta newcastle\'i võtmemängija. lisaks suurepärasele kaitsetööle samuti perfektolt mänginud taylori ja boumsongi ees suutis ta ilma raskusteta ka palliga edasi liikuda ja seda isegi korralikult sööta. mainitet kolm meest pluss given olid highburyl võrratus hoos, seda pole vist vaja välja öeldagi.

        ja veel... emre alustas hästi, aga sarnaselt dyeriga vajus natuke ära, kui jenas lahkus, mis oli ka loogiline, kuna keskväljal tuli mõned vangerdused teha jne. bowyer andis nagu ikka endast 100 ja natuke rohkem protsentegi ja talle võib see roll täitsa sobida, shearerist arsenali vastu ilma korraliku toetuseta äärtelt on midagi raske öelda. tõepoolest sobiks üks bellamy-sugune mees sinna kõrvale. boa morte? oleks see vaid nii, kuid uudised londonist räägivad muud keelt. üldse, anelkale oleks see preaguse mängujoonise ründaja koht küll suhtkoht ideaalne, aga taas.... viimased uudised belgiast, kus newcastle\'i ametnikud türklastega kokku said, ütlevad meile, et see diil on off.

        NEGATIIVSEST küljest teeb tõsist muret lühike pink. kui seekord võis babayaro esitust üle pika aja esituseks nimetada, siis noh, arvestades tõsiasja, et ta on pool hooajast vähemalt raviruumides, ei meeldi mulle idee ellioti seal kasutada kohe mitte. taylor, boumsong, bramble ja moore on keskel korralikud, aga babaga sarnaselt ei tee heameelt ka carr, kellele tegelikult alati loota võib, kuid kes samuti palju rohtu tahab võtta. ja kui jenas lahkuma peaks ja me viiemehelise keskväljaga jätkame, kus nii dyer, emre kui parker kõik parajalt injury prone\'id, jääb olukord nadiks. fayet ei tahaks see aasta eriti näha, kui, siis sarnaselt nagu arsenali vastu. viimaseks ca. 20 minutiks keskvälja tugevdama. milner ja n\'zogbia on lootustandvad, kuid mitte valmis.

        rääkimata rünnakust.

        aega on veel kaks nädalat. kui selle aja jooksul midagi ei suudeta juurde tuua, on meie maksimum koht tabeli keskosas. kui suudaks ühe ründaja, vasakkaitsja ja kellegi keskväljale veel tuua, siis võiks juttu tulla ka esikuuikust. kuid seda ei usu ma teps mitte.

        minu prognoos pärast avakohtumist hooaja lõpu suunas: ÜHEKSAS KOHT.

        ja juhhei, mida ma näen! järgmist kohtumist näidatakse ka nimetas. laupäeval pealinna.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Tegelikult oli just N\'Zogbia see, kes tuli Arsenali vastu viimaseks 20 minutiks keskvälja tugevdama. Millega see lõppes, on nüüdseks ka teada. Loodetavasti enam ei juhtu (mitte et rootslane ei oleks muidugi peamiselt omal jõul trahvikastis maoli lennanud).

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas Kaarel


            Algselt postitas NUFC


            Tanane ulmevaljaanne Sun kirjutab siis,et spurs pakub toonile 10 milli plus Keane-i Jenase vastu ja et labiraakimised juba juhtkondade vahel kaivad.
            Loodan kogu sudamest,et see tosi poleks.Enne voiks juba Choprale voimaluse anda kui niimodi meeskonda norgendada.Rundajat on vaja aga enne oleks ilma kui sellise haige vahetuse teeks.
            Kuigi tegemist on ilmselt tüüpilise Sun\'i ulmejutuga, leian mina küll, et see oleks igati hea diil. 10 miljonit naela + Robbie Keane Jermaine Jenase vastu. Mis sellisel tehingul viga oleks?
            Olen nõus see oleks hea diil.. 10 miljonit naela + Jenas Keane\'i vastu kõlab enam-vähem õige turuväärtuse järgi. Kuigi kui nüüd Kanoute naha müüdi, siis vist kahjuks seda ei juhtu.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              veidi vähem kui kaks nädalat on jäänud üleminekuakna sulgemiseni ja newcastle unitedi kontorites tehakse tööd vist mitmes vahetuses.
              hetkeseisuga on minuni jõudnud info kohaselt olukord selline:
              1) tehtud on 9 miljoni naela suurune pakkumine albert luquele deportivost. kinnitus
              2) fenerbache ametnikud tegid täna avalduse, kus küsivad newcastle\'ilt anelka eest 8,5 miljonit naelsterlingit.
              3) päris palju on kostunud sellist siseinfot, et kui kuyti üleminek spursi ära peaks jääma, astub jol jenase poole ja kui sealt raha saadakse, ollakse valmis anelka eest vajalik summa välja käia.
              liiga palju oletusi ja nii muidugi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Ülimalt kusine esitus siis Newcastle poolt ja sellele vastav tulemus ka. Seekord kingiti meile siis olematu punane West Hami kahjuks, mida meie vastupidiselt Arsenalile ära kasutada ei suutnud. Ja olen peaaegu kindel et Vello 69 ennustus Sounessi vallandamisele peale 7. mängu ei pea paika, oleks üllatunud, kui ta esmaspäeval veel pukis on. Samas on see wonderful world of Newcastle United, nii et hui jevoo znaajet.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Selle mangu tahaks kiiresti ara unustada.See,et Souey ise vaidab,et tema positsioon on ohus ega see kull midagi head meeskonna vaimule ei tee.Sheperd peaks kas siis kinga andma voi siis utlema avalikult,et koht kindel tal.Souey kui inimene meeldib mulle ja kiitus Emre ja Parkeri eest ja loodatavasti ka nuud Luque eest aga jah tulemusi oleks ka vaja.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Täitsa siiralt, mis see on, mis Sulle Sounessi juures meeldib?
                    Mina olen selle üle mitu korda mõelnd, aga ei ole pähe karanud ühtegi sellist positiivset joon tema puhul, mille osas oskaks öelda - meeldib.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Kui Souness Newcastle\'isse tuli, sai kogutud infost teada vähemalt nii palju, et palkasime toreda mehe, aga pasa treeneri. Ja seda kinnitas vist Jaan, kes rääkis millalgi ja kusagil ja kellegagi, kes Sounessit tundis, kah veel.

                      See pole aga oluline. Ära tahaks aga märkida selle, et kui Shepherd tõepoolest Sounessile enne septembrikuud kinga peaks andma, on ta puhtalt värdjas. Selle suve ja hooaja kahe esimese mänguga on Souey vähemalt minu silmis päris mitu palli kerkinud. Põhimõtteliselt ei või mehele mitte midagi ette heita - lahti on saadud nö. garderoobikollidest, kaitsjatest, kellest kõrgeimaks tasemeks ei piisa.... juurde sai toodud kaks suurepärast keskväljameest JA selge on see, et Souness on Shepherdile andnud pika ja korraliku nimekirja mängijatest, keda ta soovib.

                      Paks Freddy on see, keda süüdistada. Näide: Fulham küsis suve alguses Boa Morte eest viis miljonit naela. Souness ütles, et on huvitatud, mängija ütles, et on huvitatud. Probleeme ei teki. Shepherd laob kolm miljonit lauale ja ootab. Ja ootab. Ja ootab. Lõpuks käib augustikuus meeleheitlikult kuus miljonit lauale, kuid on juba hilja, Coleman on oma tahtmise saavutanud. Nüüd paneme kümme miljonit Luque alla. Mitte et ma selle viimase tõsiasja üle kurdaks. Ptui-ptui-ptui muidugi...

                      Ründajaid nagu kah jagub silmapiirile ja raha näib olevat. Milles siis probleem?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Ärge põdege varsti tulevad ja ka lähevad....:P
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          postitus ühest teisest foorumist:
                          Just an hour ago on the AS webpage:http://www.elmundodeportivo.es/20050822/NOTICIA201725594.html
                          The depor president Lendoiro told press that if newcastle had of offered 15 million euros the deal would be done. If they had payed that amount we would not be arguing and he would have gone, if they are in such a hurry they could perhaps accelerate the deal somehow???
                          He explained that the offer was round about 11 million euros plus hugo viana. He also explained that he had recieved a \"little boys\" message from Luque had sent him on saturday saying \"we know our president doesn\'t get up early\" and \"newcastle want to present me this afternoon\".
                          türnühvel küll, paksuke, pane raha siis lauale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Souness is pisspot. Ta on võimeline mägesid liigutama, kui kõik teda kuulavad ja kogu riietusruum teda toetab. Aga ta ei talu kriitikat altpoolt, ta ei talu, kui keegi tema vastu eksib.

                            See kuidas ta Liverpoolis sai liiga kiiresti lahti liiga paljudest mängijates on ajaloos kirjas. Ja selle tulemus ka. Sama toimub hetkel ka Newcastle\'is - ta ei ole ikka oma vigadest õppinud. Ikka sama vana.

                            Kõva mängija aga saamatu treener tänu oma iseloomule.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              http://football.guardian.co.uk/Match_Report/0,1527,-55624,00.html

                              jube keeruline on sellele Guardiani loole midagi lisada.
                              tainas käärib ja on selge, et augustis-septembris lähevad mõned asjad käärima kiiremini kui käib silma pilk.

                              ps. kes pole lugenud, kopigu kogu see riba. ma kai saa kuidagi tööle seda lingi asja.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                lingi url

                                Kommentaar

                                Working...
                                X