320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas NUFC
    NUFC kodukas jookseb umbe vaikselt
    Kodukas töötab vabalt, nagu keegi ei käiks seal.

    Mis puutub Owenisse, siis ost on hiiglama hea, muidugi roppu moodi ülemakstud, kuid see on teine teema. Samas tekib nüüd küsimus, et kas 4-5-1 muutub teistsuguseks taktikaks ja kas Souness suudab seda kaadervärki ikkagi tööle panna? Mis arvate?

    Arvan,et taktika jääb samaks ja Luque liigub vasakääreks.Owen ja Shearer siis ründes.
    Mis puutub sellesse,et roppu moodi ülemakstud siis ega tänapääeval kui tahad sellist meest siis enam odavamalt ei saagi.Ja ma ei ole kindel kas 17 milli temaeest ülemakstud on jubedalt kui Man maksis 30 Rooney eest ja Chelsea mitme venna eest üle 20.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      eemaldage kael, kasvatage juuksed ja õpetage klähvima - ongi uus craig b olemas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas NUFC


        Mis puutub sellesse,et roppu moodi ülemakstud siis ega tänapääeval kui tahad sellist meest siis enam odavamalt ei saagi.
        real sai eelmine aasta 8 miljoniga :S

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas eston maravilha


          Algselt postitas NUFC


          Mis puutub sellesse,et roppu moodi ülemakstud siis ega tänapääeval kui tahad sellist meest siis enam odavamalt ei saagi.
          real sai eelmine aasta 8 miljoniga :S
          Kas seal polnud veel + mingi mängija vahetusega pistmist? Nunest vist?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            ma olen tihti niiöelda \"päris elus\" täheldanud, et kui mingit teemat liiga palju keeratakse ja keeratakse, siis kaotavad arutelus olijad lõpuks igasuguse reaalsustaju.

            michael-poiss peab olema kaotanud usu endasse ja teeb liigutusi, mis näivad olevat tehtud meeleheitest. nagu kole tüdruk avab oma reied selle ainsa purjus tropi ees, kes teda tahab.
            sest no vaadakem fakte - kutt mängis Realis ja läheb nüüd NUFCi. See on põhimõtteliselt tagasiminek isegi võrreldes Pooliga, mille ta aastake tagasi ära põlgas. ei mõju kuidagi enesekindla staarründajaliku otsusena.
            võib oletada, et otsus oli tingitud soovist tuleval suvel valge särk seljas mööda saksa muru joosta. nagu laste pärast kooselu mingi tropiga. samas, eks Owen ole ju alati väga pühendunud ja pragmaatiline spordimees olnud. tüdrukutele tundub igav, aga ämmale meeldiks.

            kuldne poiss on kaotanud oma sära
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Nunez. Ja too oli kohe kindlasti ~10milkut väärt...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                antonio nunezi väärtus oli umbes 3 krossi selles tehingus

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas rohelineKonn

                  ma olen tihti niiöelda \"päris elus\" täheldanud, et kui mingit teemat liiga palju keeratakse ja keeratakse, siis kaotavad arutelus olijad lõpuks igasuguse reaalsustaju.

                  michael-poiss peab olema kaotanud usu endasse ja teeb liigutusi, mis näivad olevat tehtud meeleheitest. nagu kole tüdruk avab oma reied selle ainsa purjus tropi ees, kes teda tahab.
                  sest no vaadakem fakte - kutt mängis Realis ja läheb nüüd NUFCi. See on põhimõtteliselt tagasiminek isegi võrreldes Pooliga, mille ta aastake tagasi ära põlgas. ei mõju kuidagi enesekindla staarründajaliku otsusena.
                  võib oletada, et otsus oli tingitud soovist tuleval suvel valge särk seljas mööda saksa muru joosta. nagu laste pärast kooselu mingi tropiga. samas, eks Owen ole ju alati väga pühendunud ja pragmaatiline spordimees olnud. tüdrukutele tundub igav, aga ämmale meeldiks.

                  kuldne poiss on kaotanud oma sära
                  geniaalne

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Eks see siis hooaja lõpus näha ole kes oma sära kaotanud on või kui ülemakstud ta oli.Kui Liverpool maksab Cisse eest 16 miks me ei võiks siis Oweni eest 17 maksta ja pealegi siin veel palju faktoreid mis neid summasid muudavad.Samamoodi maksid Morientes ja Crouch peaaegu samapalju 7 kanti kuhugi olid vist kuigi ühel oli kõva minevik seljataga aga teine oli alles ennast avanud.Owen on kõva töömees ja on juba ennast priemeris tõestanud nii,et riski ka ei tohiks olla nagu paljudega on olnud.
                    Ühesõnaga ma olen väga õnnelik ütelge mis tahate

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Kurat kuidas Nuneze mõnitamine närvi ajab. Ta oli tõeline proffesionaal. Ei virisenud, ei lasknud pead longu, võitles kui võimalus anti ja mitte kunagi ei andnud alla. Kahju vaid, et jumal talle natuke rohkem annet ei andnud.

                      Ja Eston, Nunez mängis väga ilusa kombinatsiooni Pooli teise vihatud tegelase Josemiga, mille tulemusena Villa kaitse kotti pisteti ja pall Cisse poolt puuri taoti. Ehk meenub

                      Oweni kodumeeskond on Inglismaa. Ja see oli ka faktor, miks teda kunagi ei võetud Pooli fännide poolt lõpuni omaks. Sest ikka ja alati oli talle rohkem tähtis Inglise koondis. Edu talle relegatsiooni võitluses.

                      Ma oleks ta hea meelega tagasi võtnud, aga NUFC papihunniku vastu ei saa Pool hetkel. Ja tõesti Cisse arvelt poleks ma teda virisemas näha. See jutt, et Owen 20+ väravat garanteerib on alusetu müüt - ta pole kunagi liigas 20 väravat täis saanud. Ja ka imepoisil oli aegu, kus ta pea 3 kuu jooksul palli väravasse ei saanud. Aga kangesti kiputakse unustama.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Jah nagu näha siinsete kommijate arvates oli Owen niikaua kõva mängija kuni NUFC-iga liitus.Selleasemel,et viisakalt õnnitleda ründaja ostupuhul tulevad enamus siia ja hakkavad maha tegema kuigi mees pole veel ühte mängugi Tooni eest pidanud.
                        Ma saan nüüd oma Oweni inglise koondise särgi peale 7 aastat ümber vahetada Tooni särgi vastu
                        Tegelikult ma tõmban sellele valgele särgile mustad triibud pelale lihtsalt....

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas NUFC


                          Jah nagu näha siinsete kommijate arvates oli Owen niikaua kõva mängija kuni NUFC-iga liitus.Selleasemel,et viisakalt õnnitleda ründaja ostupuhul tulevad enamus siia ja hakkavad maha tegema kuigi mees pole veel ühte mängugi Tooni eest pidanud.
                          Mina mäletan 1998. aasta suve ja 2001. aasta maikuud liiga hästi, et Michaeli kohta iial ühtegi halba sõna öelda. Ja muidugi soovin talle üksnes head.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Nagu ma olen lugenud NUFC-i lehelt siis Souness kasutab enamasti 4-3-3 taktikat, mis võib vabalt olla ka 4-5-1, ma täpselt ei tea ja minu arust see ei ole mitte ennast õigustanud eriti kui vaadata löödud väravaid (neid nagu ei olegi). Mina arvan, et enamasti sellepärast, et 4-3-3 puhul jääb neil keskväli lihtsalt nõrgaks, kuigi neil ju ometi häid keskväljamehi on küll ja 4-5-1 puhul ei oleikka õiget rünnakut. Mina arvan, et NUFC peaks nüüd peale Oweni saamist kasutama ikka vana head 4-4-2-te, aga kurat seda Sounessi teab, mul on kuradi kahtlane tunne, et ta jääb ikka oma imelikke taktikaid kasutama, mis on, nagu eelmine hooaeg näitas ikka väga ebastabiilsed, vahepeal oli ilus hoog neil sees, kuid samas jälle said väga imelikke kaotusi. Aga eks Fulhami vastu näeb.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas NUFC


                              Jah nagu näha siinsete kommijate arvates oli Owen niikaua kõva mängija kuni NUFC-iga liitus.Selleasemel,et viisakalt õnnitleda ründaja ostupuhul tulevad enamus siia ja hakkavad maha tegema kuigi mees pole veel ühte mängugi Tooni eest pidanud.
                              Ma saan nüüd oma Oweni inglise koondise särgi peale 7 aastat ümber vahetada Tooni särgi vastu
                              Tegelikult ma tõmban sellele valgele särgile mustad triibud pelale lihtsalt....
                              Ma loodan et sa siin mind silmas ei pea. Sest minu ainuke kriitika tema suunal on tema liigne koondisearmastus ja sellest tulenav äärmiselt pragmaatiline käitumine.

                              Aga fakte ei saa eitada. Seda kuidas Briti tabloidid ja ka broadsheetid on täis juttu tema maagilisest 20 värava garanteerimisest on totaalne udu. Aga see ei ole solvang Mo pihta. Lihtsalt hype on taaskord igasuguse mõistuse piiri ületanud.

                              Owen\'i maagiat mäletab elu lõpuni iga Arsenali fänn ja loomulikult ka Pooli oma, aga see kuidas ta lahkus ja klubi pikalt lollitas on kahjuks oma jälje jätnud.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                mina usun, et kui kõik mehed terved on pikemat aega (mis on küll vähe tõenäoline, kuid siiski), mängib souness oma kullakallist 433 taktikat edasi (või siis 451, kuid kellelegi). ühesõnaga, probleem 442 mängimisel on selles, et pole kedagi äärtele nagu panna... ei luque ega ka dyer pole nö. klassikaline winger ja mõlemale istub tegelikult see \'manchester unitedi taktika\', mille lõviosa premier league meeskondadest üle on võtnud, paremini.
                                ma ei saa kaalujaga nõustuda selle kohapealt, et meie keskväli nõrgaks jääb. pigem on asi selles, et puudub igasugune toetus ainsale ründajale, kelleks muidugi mitte just esimeses nooruses ja kiiruses shearer. luque tema kõrval ja nägite ise, et manU vastu see isegi kohati toimis.
                                ise usun seega, et souness tahab vaikselt ja lõplikult üle minna 433-le, jättes üha tihedamini shearerit pingile. kurat teda muidugi teab... ja ma arvan, et fulhami vastu näeme 442-te, lihtsalt sellepärast, et publikule shearer-owenit esitada. ja kodumängudes ongi too 442 õigem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X