320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Solanol kõrged sihid

    viimased mängud midagi head küll ei tõota, mängupilt on olnud suht sitt...aga ma usun, et järgmised kaks kuud panevad asja paika: ees on rasked mängud Chelsea, Arsenali, Liverpooli ja Tottenhamiga. nagu Solanogi ütleb, oleme kaotanud liiga palju punkte. kui tahame lõpetada top 4s, peame olema võimelised liigas kõiki võitma.
    ½121½

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas Hughes
      kui tahame lõpetada top 4s

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        No kui tabeliseisu vaadata, siis pole Liverpooli toetajal siin naerda midagi. Hetkel ei saa ka Liverpoolile neljandat kohta kuidagi pakkuda, seda nii resultaadi kui arvatavasti ka mängupildi järgi. Ja arvamus \"Liverpool kuulub kindlasti top 4 hulka, aga Newcastle ei kuulu\" ei ole mingi argument...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Tõesti kui eelmine hooaeg Everton sai esi-4 hulka, siis miks mitte teoorias ka Liverpool...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            f*ck, probleeme tuleb aina juurde...

            loodetavasti saab nüüd Oweni kiirelt terveks ja Luque peaks ka vist kunagi novembris mängukorda saama.
            ½121½

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Huvitav millised need Graemi treeningud valja naevad,et koguaeg pool meeskonnast vigastatud.
              Pole 100% kindel aga sama jama oli ka vist Liverpoolil kui Graeme seal mollas.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                jah, vigastuste nimekiri on ikka väga pikk. Shearerit muidugi vaevas see asi juba varem, aga lihtsalt oodatakse opiga.
                ½121½

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  tänane League Cupi kohtumine tõotab tulla põnev: 1. pikk vigastatud meeste nimekiri, mis teeb korraliku koosseisu kokkupanemise raskeks; 2. nii eile Carling Cupis kui ka nädalavahetusel Premieris vääratasid nii mõnedki tugevad.

                  mängust jäävad kindlalt eemale Owen, Harper, Carr, Moore, Luque ja Bowyer. kuuldavasti ka Parker. väike risk on mängu panna ka Bramblet, Dyerit ja Babayarot, kes kõik just vigastusest taastumas/taastunud.

                  koosseis võiks välja näha selline:

                  Given

                  Taylor-Boumsong-Elliott/Bramble?-Ramage/Babayaro?

                  Solano-Faye/Dyer?-Emre-N´Zogbia

                  Ameobi-Shearer

                  noortemeeskonnast pole ka abi loota, sest nemad mängisid juba eile ja võitsid muide 7-0 Esh Winning´it. kuid vigastustega on probleeme ka vastastel, kellel eemale jäävad Tom Newey, Jean-Paul Kamudimba Kalala, Gary Croft ja Andy Parkinson. viimast korda kohtusime nendega 1993.aastal samal staadionil(Blundell Park). see mäng, mille Cole´i ja Kelly väravatest võitsime, kindlustas tõusu tagasi Premieri.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    tjah, täna siis see mäng, kus häbi võib kaela sadada. hea on carri&parkeri puhul see, et nädalavahetusel antud kollane parkile tühistati ja anti hoopis carrile, mis tähendab, et too oleks niietnaa täna pidanud kõrvalt vaatama. kuuldavasti on vigastus kergemat sorti ja pühapäeval on ta tagasi.

                    koosseis võiks minu maitse järgi olla selline:

                    ----------------given---------------
                    -ramage-bramble-taylor-babayaro-

                    ----solano-faye-emre-n\'zogbia----

                    ----------chopra--ameobi---------

                    seda kõike eeldustel, et parker vajab puhkust, dyer tuuakse näiteks viimaseks pooleks tunniks väljakule, shearer läheb siiski operatsioonile ja bramble ning babayaro on terved. peaasi igatahes, et täna poolvigastatud mängijate väljakulepanemisega lollust ei tehta - pigem see julk kaotada, kui mitu nädalat taas reservidega mängida.

                    muideks, kus te täna mängu keegi vaatate? nimeta näitab, aga sinna ei kipu, kui mujal näeks? antz, hundis näeb? mina tulen teatrist mingil ajal, urmas mängib tennist ja tuleb siis, jaan on välismaal, aga teised mehed - raix, kent, lauri, hughes(?)?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Üldiselt on mul plaan küll täna kohal olla, ilmselt oleks üks võimalus veel ka Molly Malones.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        mina üritan netist näha. kuna kuskil foorumis öeldi mulle, et mingi PPLive kanal näitab kindlalt tänast mängu, aga nad polnud kindlad milline, siis ma 21:45 hakkan kiirelt kanaleid läbi kammima ja arvatavasti algust ei näe. kindlalt näitab mängu SkySports2, mida aga vist võimalik interneti teel näha pole, sest tegu tasulise kanaliga Inglismaal. või ma eksin?
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Hughes


                          mina üritan netist näha. kuna kuskil foorumis öeldi mulle, et mingi PPLive kanal näitab kindlalt tänast mängu, aga nad polnud kindlad milline, siis ma 21:45 hakkan kiirelt kanaleid läbi kammima ja arvatavasti algust ei näe. kindlalt näitab mängu SkySports2, mida aga vist võimalik interneti teel näha pole, sest tegu tasulise kanaliga Inglismaal. või ma eksin?

                          Kui leiad pane palun siia ka üles siis kust vaatad!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            noh. ütleme siis et läbi selle samuse.
                            aga läbi selle samuse saadud 0_1 võidud ongi head.
                            ühesõnaga, pühapäeval wba vastu saa olema näha.
                            ja mjkk, mis juhtus?


                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas uvv
                              ja mjkk, mis juhtus?
                              otsustasin koju tulla, raha hoida ja \'family guyd\' vaadata.

                              fänn mis fänn!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Samas. Eilse õhtu või öö nael nr2 on siiski rääkimata.
                                Esimene oli muidugi ALi koll.
                                Teine oli aga see, kui üks kuli küsis kesk raekojaplatsi meie seltskonnast lahkunud paarikeselt, et nii, kus te siis põrutate....


                                õudne.
                                milleni tänapäeval
                                on jõudnud
                                see kombelõtvus....
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X