320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas NUFC


    Algselt postitas mcnamara




    Ma ei usu, et Owenil on suurt isu Anfieldil Punaste vastu mängida. Professionaalse jalgpallurina ta muidugi annab endast kõik, aga hea tundega ta kindlasti väljakule ei jookse.

    Eks ta taha näidata millest punased ilma jäid
    Ma arvan, et meil on rohkem, millest tema ilma jäi - väike Michel võiks trofee-kabinetti piiluda korra.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      so traagika- hetkel võib isegi nime panna sellele-Oweni sündroom.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas Sajets


        Algselt postitas NUFC


        Algselt postitas mcnamara




        Ma ei usu, et Owenil on suurt isu Anfieldil Punaste vastu mängida. Professionaalse jalgpallurina ta muidugi annab endast kõik, aga hea tundega ta kindlasti väljakule ei jookse.

        Eks ta taha näidata millest punased ilma jäid
        Ma arvan, et meil on rohkem, millest tema ilma jäi - väike Michel võiks trofee-kabinetti piiluda korra.
        Paraku pole kõigile karikate silitamist ette määratud, vaata või suure Ali mängija kaarti!
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas reed

          Paraku pole kõigile karikate silitamist ette määratud, vaata või suure Ali mängija kaarti!
          Suur Al pole sittagi võitnud aga jäi truuks oma lapsepõlvemeeskonnale. Owen seevastu pani lippama, kui teda enam kätel ei kantud. Sai välismaal, kuhu medaleid noppima läks, vastu pükse ja tuli klubisse, mis lähiajal küll miskit ei võida. Aga pole mõtet sellesse teemasse enam laskuda - surmani arutatud ja iga mees teeb ise oma valikud.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            suur al võitis ükskord premiershipi. koos chris suttoniga. blackburnis. 10 aastat tagasi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Ma rääkisin tema karjäärist Newcastle\'s.

              Tema ja Le Tissier on näited, kellelt Owen-poiss oleks võinud üht-teist õppida.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Õppida mida? Kuidas fännide ja klubi huvid endast kõrgemale panna? Le Tissier oli legend oma eluajal ja Soton teadis ning väärtustas seda. Ma olen päris kindel, et ainult Oweni taha need lepinguvaidlused ei jäänud ja mustvalgelt mängijat hukka mõista pole aus.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas reed


                  Algselt postitas Sajets


                  Algselt postitas NUFC


                  Algselt postitas mcnamara




                  Ma ei usu, et Owenil on suurt isu Anfieldil Punaste vastu mängida. Professionaalse jalgpallurina ta muidugi annab endast kõik, aga hea tundega ta kindlasti väljakule ei jookse.

                  Eks ta taha näidata millest punased ilma jäid
                  Ma arvan, et meil on rohkem, millest tema ilma jäi - väike Michel võiks trofee-kabinetti piiluda korra.
                  Paraku pole kõigile karikate silitamist ette määratud, vaata või suure Ali mängija kaarti!

                  Suure Älli kapis on palju trofeesid...siinkohal neid nimetama ei hakka
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas jyriöö


                    Õppida mida? Kuidas fännide ja klubi huvid endast kõrgemale panna? Le Tissier oli legend oma eluajal ja Soton teadis ning väärtustas seda. Ma olen päris kindel, et ainult Oweni taha need lepinguvaidlused ei jäänud ja mustvalgelt mängijat hukka mõista pole aus.
                    Ta lahkus, et võita medaleid - tema enda sõnad. Tegi seda peale rohkem kui aasta jagu peale uue lepingu pakkumist. Lükkas seda korduvalt edasi. Veel 2 nädalat enne Madriidi müüki ütles ta, et ei lähe kuhugi. Kuid talle ei meeldinud see, et Rafa ei tõsta esile indiviide. Teda ei tassitud kätel, poiss pidi harjuma mõttega, et ta nimi ei ole garanteeritud esimese 11 sees.

                    Ei kõlvanud - tõmbas nahhui ja jäi ilma. See, et Liverpool ta nüüd ostmata jättis, ei näita meiepoolset huvipuudust vaid peatreeneri seisukohta, et üle maksta ei ole mõtet ja ei tohigi. 17 miljonit vigastustemagnetist väravalööja eest on liiga palju. Ja kuna meie pakkumine Realile ei sobinud, siis ei olnud meil ka midagi teha. Aga Liverpool ei karda teda, Jamie hoiab ta kotis, Sami võtab kõik pikad pallid ära.

                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Hetkel pole Owen veel millegist ilma jäänud kui arvestada seda,et ta Madridist Tooni tuli ja kust sa Sajets võtad,et me lähiajal midagi võita ei suuda vaata kuidas liverpool eelmine aasta mängis priemeris ja samamoodi oleks võinud öelda teie kohta aga oli vähe õnne ja võitsite CL-i.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas NUFC


                        Hetkel pole Owen veel millegist ilma jäänud kui arvestada seda,et ta Madridist Tooni tuli ja kust sa Sajets võtad,et me lähiajal midagi võita ei suuda vaata kuidas liverpool eelmine aasta mängis priemeris ja samamoodi oleks võinud öelda teie kohta aga oli vähe õnne ja võitsite CL-i.
                        Õnne oli omajagu, aga oli ka mänguoskusi ja oli Rafa, kes suutis karika võitmiseks vajalikud eeltingimused luua. Heites pilgu ajalukku ja vaadates siis, kes hetkel NUFC pingiotsal istub, on see lähiajal millegi võitmine teil küll üks marudamat sorti optimism.

                        Oweni sõimamine on mulle endiselt vastumeelt ning arusaamatu. Meele teeks rõõmsaks, kui ta Anfieldil ühe kolli lööks. Aga muidugi alles siis, kui \'poolil võiduks vajalik edumaa kätte saadud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Sajets



                          Ta lahkus, et võita medaleid - tema enda sõnad. Tegi seda peale rohkem kui aasta jagu peale uue lepingu pakkumist. Lükkas seda korduvalt edasi. Veel 2 nädalat enne Madriidi müüki ütles ta, et ei lähe kuhugi. Kuid talle ei meeldinud see, et Rafa ei tõsta esile indiviide. Teda ei tassitud kätel, poiss pidi harjuma mõttega, et ta nimi ei ole garanteeritud esimese 11 sees.
                          Ma ausalt öeldes eriti ei taha küll seda teemat väga edasi veeretada, aga lihtsalt puhtast uudishimust - tema enda sõnad, et ta lahkus, et võita medaleid. Kust sa seda kuulsid, oled kindel, et need on Oweni enda sõnad? Kas sa tead täpselt, miks ta lepingu tagasi lükkas? Kust sa tead, et Owenile ei meeldinud, et Benitez ei tõsta indiviide esile? Miks sa oled kindel, et üheks lahkumise põhjuseks on see, et Benitez !väidetavalt! ei garanteerinud talle kohta 11. seas? Praegu mulle näib, et sa tõlgendasid infot vastavalt sellele, kuidas sa ise asja näha tahtsid ja objektiivsusest on asi mõnevõrra kaugemal. Fännina saab sind mõista, erapooletuna on mul lihtsalt raske sellist vaatenurka aktsepteerida.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Benitez on oma seisukohta isiksuste koha pealt vägagi kategooriliselt väljendanud Cisse puhul. Tema meeskonnas ei ole kellelegi garanteeritud iga mängu alustamine - eriti ründajate puhul. Kui vaadata selle hooaja kulgu, mil meil on olnud 4 tervet ründajat, siis nad vahetuvad sõltuvalt vastasest.

                            Benitez on fitnessfriik. Et mängida edukalt peavad olema mängijad puhanud. Ja seetõttu ka ei lasta neil mängida kogu aeg. Puhkus on kohustuslik, arvaku mängijad, mida tahavad.

                            Miks ma lahkusin - Owen

                            Ja sellist juttu kuulsime me poolteist aastat enne seda

                            Ja mis puutub Newcastle\'isse ja millegi võitmisesse, siis niikaua kuni puki otsas on Souness ja tema mantlipärija on Shearer, ei võida te midagi. See on minu ennustus.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas Sajets


                              Benitez on oma seisukohta isiksuste koha pealt vägagi kategooriliselt väljendanud Cisse puhul. Tema meeskonnas ei ole kellelegi garanteeritud iga mängu alustamine - eriti ründajate puhul. Kui vaadata selle hooaja kulgu, mil meil on olnud 4 tervet ründajat, siis nad vahetuvad sõltuvalt vastasest.

                              Benitez on fitnessfriik. Et mängida edukalt peavad olema mängijad puhanud. Ja seetõttu ka ei lasta neil mängida kogu aeg. Puhkus on kohustuslik, arvaku mängijad, mida tahavad.

                              Miks ma lahkusin - Owen

                              Ja sellist juttu kuulsime me poolteist aastat enne seda

                              Ja mis puutub Newcastle\'isse ja millegi võitmisesse, siis niikaua kuni puki otsas on Souness ja tema mantlipärija on Shearer, ei võida te midagi. See on minu ennustus.
                              Vales kohas vaidleme aga siiski ma arvane et cisse on küll mõttetu võrdlus oweniga .
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php

                                Väidavad, et Newcastle välihaigla on esmaspäevaseks mänguks rivis.

                                Boumsong dead leg 26th Dec 05
                                Bramble groin 26th Dec 05
                                N\'Zogbia hand 28th Dec 05
                                Emre hamstring 26th Dec 05
                                Babayaro groin 26th Dec 05
                                Carr sports hernia 26th Dec 05
                                Taylor dislocated shoulder 26th Dec 05 doubtful

                                Kommentaar

                                Working...
                                X