320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Just just.

    Celestine Babayaro, Stephen Carr, Emre, Charles N\'Zogbia and Steven Taylor have all been declared fit to make the trip to Anfield.

    The manager will select from the following 20-man squad: Shola Ameobi, Celestine Babayaro, Jean Alain Boumsong, Lee Bowyer, Titus Bramble, Martin Brittain, Stephen Carr, Michael Chopra, Lee Clark, Robbie Elliott, Emre, Amady Faye, Shay Given, Steve Harper, Albert Luque, Charles N\'Zogbia, Michael Owen, Peter Ramage, Alan Shearer, Nolberto Solano, Steven Taylor.

    Midfielder Scott Parker is suspended for the Liverpool game, while Kieron Dyer and Craig Moore are still missing through injury.

    ---

    Vast ei tee GS lollusi. Mees ise täna ütles selle jõuluprogrammi kohta ka, et:
    After the first game you are risking muscle injuries, you go into the second game on a wing and a prayer, and when you get beyond the second one you really are in the lap of the gods.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas Sajets


      Ja mis puutub Newcastle\'isse ja millegi võitmisesse, siis niikaua kuni puki otsas on Souness ja tema mantlipärija on Shearer, ei võida te midagi. See on minu ennustus.
      Ühes on sul tõesti õigus...Souness pole õige treener
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas Kent


        Algselt postitas Sajets


        Ja mis puutub Newcastle\'isse ja millegi võitmisesse, siis niikaua kuni puki otsas on Souness ja tema mantlipärija on Shearer, ei võida te midagi. See on minu ennustus.
        Ühes on sul tõesti õigus...Souness pole õige treener
        Nõustun teiega , Sounessi suhtes, ehk algataks allkirjade kogumise
        299195

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Teeks siis vaikse kokkuvotte parimatest ja halvimatest see aasta!
          Minu arvamus siis jargmine:

          Parim mangija: Given
          Suurim pettumus: Boumsong/Dyeri jatkuv vigastustelaine
          Kloun: Bellamy/Souness
          Keda lahkujatest ei igatse: O,Brien/Butt(vist veel vara roomustada?)
          Parim ost: Owen/Emre/Parker - raske kedagi neist kolmest just esimeseks tosta
          Halvim ost: Faye
          Magusaim voit:Chelsea ule karikas 1:0 ja tuleva esmaspaevane voit Liverpooli ule
          Mang mille tahaks unustada: 4:1 kaotus Sportingule

          Kirjutaks siis meie Graemist ka oma arvamuse.
          Algul kui onu pukki pandi arvasin,et voibolla temasugune mees ongi just Tooni jaoks see oige mees.Mangijatega tal konflikte ei paista olevat,turul voib ka temaga rahule jaada ja mangeelsetes kommides on ka onu osav
          Probleeme paistab tal magujargsete kommidega olevat!
          Taktikaline pool jatab vist koigerohkem soovida ja muidugi selle vigastustelaine voib osaliselt tema olgadele asetada.
          Aga muidu tore mees oleks kui ta Liverpooli agent poleks







          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Lugesin just jõule kinke ,mida primeri treenerid vajaksid

            http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=111207&progr=9

            See,mis Sounessile pakuti on kohati päris õige aga noh Moro oma on muidugi kõige parem.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Maksabassein 2-0 Newcastle

              Tänan Graeme ilusa mängueest.Kahju,et sa seda köit ei kasutanud mis jõuludeks saatsin sulle.

              Pole veel ühtegi mängu näinud sel hooajal kus kohtunik poleks vigaseid otsuseid teinud ükskõik kas siis meie kasuks või vastu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                oskab keegi kommentaarida Giveni omaväravat?
                299195

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas INCE
                  oskab keegi kommentaarida Giveni omaväravat?
                  Tõrjus Crouchi pealöögi posti kust see talle tagasi vastu õlga tuli ja nibin-nabin üle joone veeres. Ebaõnn.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Mitte ei veerenud vaid keerles ja Given jõudis ta käega ka ära lükata, aga just hetkel, kui ta oli napilt kogu suuruses üle joone keerelnud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'


                      Niih! Nüüd on see siis alanud ja Mighty Mackems on oma sööstu alustanud! Lausa lenneldes on ületatud maagilise 6 punkti piir ning nagu Jaan ilmselt juba hirmuga on täheldanud, läheneb 12. punkt liigatabelisse nii et mürin taga. Ühtlasi võib positiivse nähtusena nimetada seda, et vahe Newcastliga, mis vahepeal kangesti suureks kärises, sai jälle teistpidise hoo sisse. Kena-kena!

                      ilusat jõulukest kõigile triibulistele ja kena aastavahetust!

                      aiFo.
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Andke andeks sõbrad, et hiljaks jäin, Eesti Post ju pühade ajal ei töötanud, aga võtke vastu mu hilinenud soovid!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Ahh, mingid püssipildid, nii kena...

                          Ma panen siia hoopis ühe video ühest teisest püssist. Mõned väravad, mida keegi Luque on Deportivo eest löönud. Ma tõesti loodan, et mees saab päris terveks, kohaneb Newcastle\'i ja PL-iga ja me näeme ka midagi sellist. Et vast SJP-l ootab scousereid kah üks püss

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            wooohoooo
                            jumalik vend. väravatähistus on hullult sheff kah

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              tänan Oskar Em!

                              tüüpiline. kuulen neid pilte vaadates ikka kuidas ännfiild rõõmust huilgas kui taylor oma õla pilbasteks rebis.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Ähäh.

                                A mis nüüd minu isikusse puutub, siis küsi siinsamas foorumis kõnelejate käest järgi, kuidas see oli ainuke mullegi meelehärmi tekitanud koht mängus. Istusime Tartus Zummis, üle 10 ribakoodi + mina punases särgis. Ei mäleta 100%, aga mu sõnad olid umbes sellised \"et kui vunts selle mehe nüüd pooleks aastaks katki tegi, lähen ise SJP-le õigust mõistma\".

                                Nimelt arvan ma, et hetkel skunkie või mitte, on Taylor üks tulevane Inglise koondise alustala. Sounessi käitumine, hoolimata mediote märkustest et Taylor pole veel terve, ta mängima panna, on taunimisväärne.

                                Klõpsisin su rahustamiseks läbi selle koha mängust, kus see juhtus - huilgamist ei tähelda. Niiet kujuta vähem ette!

                                Ja patsutaks Jaani õlale: Souness out!

                                Algselt postitas uvv
                                tänan Oskar Em!

                                tüüpiline. kuulen neid pilte vaadates ikka kuidas ännfiild rõõmust huilgas kui taylor oma õla pilbasteks rebis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X